UNIMOG YEDEK PARÇA

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fatih tekbıyık Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,766

fatih tekbıyık

Ana Kamp
arkadaşlar mrb siteye yeni üye oldum 30 yıldır unımog ve mb-trac parçası satıyorum işyerim ikitelli dolapdere san sit 8.ada no :29 ikitelli adresinde bulunmaktadır firma adı teksan motorlu araçlar yedek parçaları ltd şti ilgilenenler olursa bana 0539 461 83 13 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Unımog un birçok parçası hem orjinal hemde yerli imalat olarak elimizde mevcuttur Ör:bir u1300 ön panjuru orjinalde 2000-2500 tl fiyat aralığındayken biz 500-750 tl aralığında kendi imalatımızı satıyoruz orjinaliyle arasında nokta kadar fark yoktur ilgilenenlere duyurulur...

Etiketler
Ynt: UNIMOG YEDEK PARÇA

Merhaba...Sizi gerçekten tebrik ederim...Size tavsiyem sitenin garaj ve off road bölümünede kendinizi tanıtmaktır..Sanırım Unımog sahibi arkadaşlar için siz iyi bir haber olacaksınız...Ayrıca size ,,varsa 406 unımogun ön kaput yazısını ve fiyatını sorabilirmiyim...Yerlisi varsada dahada sevinirim...Ben Unımog sahibi değilim fakat küçük ölçekli model olanlarını bulup vitrinimde koleksiyon yapıyorum...Mb truck olan bile var...1/64 ölçekli matchbox yapımı....sizinde bildiğiniz gibi orman idaresinde kullanılanlardan....Sitede zaman zaman parça sorunu yaşıyan Unımog sahibi arkadaşlar olabiliyor..Bu yüzden sitenin tavsiye ettiğim bölümlerindede kendinizi tanıtmanız bana göre iyi olacaktır...Saygılar...Hoşçakalın..

ilginize ve tavsiyenize çok tşk ederim tavsiyenizi mutlaka uygulicam sizin ihtiyacınız olan kaput yazısıyla ilgili olarakda onun yerlisi yok orjinal olarak var ayrıca mb truck parçasıda satmaktayım zaten orman karayolları askeriye hepsine malzeme veriorum tekrar çok tşk ederim inş faydalı oluruz saygılar

mrb bayram bey iletinizi geç gördüm şase olarak var şanzumansız olarak isterseniz 1200 tl şanzumanlı olarakda 6250 tl gibi bir fiyata yardımcı olurum iyi günler...

slm uzun zamandır bu siteye gelmiyordum işlerimden dolayı özlemişim bu siteyi:smiley: benim u 404 bir tane unimogum var 1975 model benim bunun için fren balatası ve bijon saplamalarına ihtiyacım var bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim iletişim için bu numaradan ararsanız çok iyi olur her zaman gelemiyorum 05423050006 şimdiden kolay gelsin

Ynt: Unımog Yedek Parça

fatih bey merhaba
1981 416 için şaft körükleri ön takım rotları el fren halatları bulunabilir mi

Ynt: Unımog Yedek Parça

umut bey restore ettiğim 416 dokanın orijinal yakıt deposunu kullanmama ihtimalim var.bu gerçekleşirse forumdan bilgilendirir yardımcı olmaya çalışırım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

SON KONULAR

Geri