Unimog Virüsü Bulaşmış..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan turkogluturker Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,687
Ynt: Unimog Virüsü Bulaşmış..

Arkadaşlar ciddi araştırmadan sonra iyi bir unimog sahibi ve hayranı olarak yardımcı olabilirim. Ilk yorumum şu arkadaşında dediği gibi offroad yapmayı da planlıyorsan minibüs kasa arazide yan acılarda tehlikeli olur.

Etiketler

bizimki max 85 yapiyordu ama inanilmaz gurultu ile o halde 10 km den fazla gştmek hem surene hem arabaya yazık
arkadaslarin da dedigi gibi 70 i gecmemek lazim tabi bu bizim koseli buyuk karayollarinin kullandigi motorun kupa disinda oldugu unimoglar icin gecerli yuvarlak eski kasalar nasildir bilmiyorum (bu arada mog umız sattik)
unimoglaeda en buyuk sorun arabayı kullanacak mekan bulmak icin genel de uzun km ler gidilmesi gerekmesi
bolu izmit tarafinda arabayi birakip (istanbul da oturanlar) arabaya binek aracla intikal etmek dusunulmeli
diger bir sorun ise gezecek arkadas bulmak.... unimog un girdigi yere hicbir arac giremez full yapili araclarin girdigi yerler de unimog surucusune zevk vermez. unimog harici araclar ile yapilan grup gezilerinde mog kalan takilanlari ceken servis araci islevi gorur
ve en son k belgesi olayi ne oldu bilmiyorum. eski kasalar 3500 kg dan hafifse sorun olmaz ama 3500 uzeri kilolarda k1 belgesi gerekiyor bu bizim zamanimizda tek alinmiyordu ama su an 1 araci olana ufak bi meblaga veriliyormus duydugummkadari ile

Hayatımın en büyük hatası unimog u satmaktı :(( sanırım bberksan da satmış, arabadan anlamayan biri olsam gam yemiycem, bir galerici olarak bu hatayı ben yaptıysam daha ne diyeyim...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri