Unimog Virüsü Bulaşmış..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan turkogluturker Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,697
Yer
ANKARA
merhabalar arkadaslar bir unimog merakı sardı fena halde suan için zorda olsa bir gün mutlaka unimog toplayacagım dev lastikler tam benim tarzımmıs bunu farkettim,simdi grupta az sayıda olan unimog sahipleri biraz bilgilendirirlerse cok sevinecegim,fiyatlar az cok belli ham hali olarak resimdeki aracların kabin maliyetleri ne kadar tuttu merak ettim öncelikle ve genel bilgiler alabilirsek cok sevinicem bide bursa parkurlarında programınız varsa katılmak isterim unimog'u tanımak acısından tesekkürler....BU UNİMOGLAR KİMİN YAWW COK KISKANDIM VALLA ÖZELLİKLE 34 YJ PLAKA OLAN COK EMEK HARCANMIS BELLİ GÜLE GÜLE KULLANIN

Sehsuvar3b2ssrc2

Moglh6

Etiketler

Ynt: Unimog Virüsü Bulaşmış..

MERHABALAR HACI USTANIN ELLERİNE SAGLIK MUAZZAM BİŞEY OLMUS,ama yüzeysel de olsa bilgiler alabilrsem mümkünse iyi olacak kabinin maliyeti hakkında bide arastırırken bu kasayı 404s olarakmı bakıcaz yoksa aynı kasanın kac motor secenegi var uygun fiyatlı bulmak ne mümkün bayaa revacta herhalde bu canavarlar kurumlardan almak daha cazip gözüküyo ama kosturmak lazım herhalde bide merak ettim bu unimmog ne yakıyo 100 km de ,ve bursa yada civarında yakın bi program varmı katılmak isterim
beni unimog'uyla gezdirenleri bende parasütümle ucurabilirim mesela nasıl.................sevgilerimle

unimog paraşütden daha zevkli ;) şaka şaka her hobinin zevki ve önemi ayrı olduğuna kesinlikle inanıyorum, bizimkisi biraz daha risksiz gibi geldi bana şimdi sizin avatarı görünce :smiley: bu arada nadir abinin aracıda yukardaki resimdeki araçla yapılan işlemlerin bir benzeri forumları incelediysen rakamsal boyutlar kısmen bazı yerlerde geçiyor, umarım dileklerin gerçek olur.

tesekkürler arastırmalarım devam ediyo forumda unimogla alakalı bütün konuları inceliyorum,daha cok bilgiye ulasıyorum ama tam maliyetlerle görüsürsek ayrıntılı fikrim olur herhalde kısmet simdilik proje tabii,defender unimog arası kararsızım unimog tahmin ettigimden daha yüksek fiatlara cıkacak gibi toplamda kısmet hangisine yönelirsek,bu arada senin unimogla yani aynısıyla güneydoguda az gezmedik tam off-road arazide nasıl gittigini iyi bilirim muazzam arac ama 2.el bulunmuyo cok arastırdım ,unimogu bizim söför sagolsun balcık gibi biyere girince gömmüstü arabayı panzerle cekip cıkarmıstık ne gündü öyle bi anı paylasmak istedim tekrar tesekkürler....

mrb türker sende benim gibi hem yamaç paraşütüne hemde unimoglara meraklısın.

merhabalar sorma fena sardı unimog olayı ciddi arastırıyorum ,bursada işin ustaları varmıs gittim gördüm sıfırdan otobüs yapıyolar bu cocuk oyuncagı der gibi konustular,bizim gibi yamacparasütüyle ugrasanlar içinde cok uygun bi arac port bagajı yaptırıp 8-10 kişiyi tepeye cıkartır bakalım bi gün ya defender yada unimog toplayacagım sevgiler... resimdekide unimog'da benim demeyi cok isterdim favori araclarımdan süper

1368038

Hard offroad yapacaksanız minibüs kasayı tavsiye etmem.Ama mükemmel ekspedisyon aracı olur.O da eğer hız sorununuz ve aceleniz yoksa.

virüs derken aşk gibi bişey,sıkı sekilde arastırıyorum fakat pek kafamdaki fiatlarla kalmadı kesenin agzını bayaa bi acmak gerekiyomus asıl macera satın alıp tadilatta baslıyo galiba sevgiler...........

6

Sonnenblende22rs

Aracı alıp yürür hale getireceksin.Motorda yürüyen aksamda problemleri halledeceksin.İç ve dış dizayn sonradan gelir.Yeterki şu araca sahip olalım =)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR