Unimog 406

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan khasici Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 152
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,261
Ynt: Unimog 406

Koruma barı ve tüm aksesuarlar takılıdıktan sonra.

DSC02727

DSC02751

DSC02752

DSC02753

DSC02754

Etiketler

Ertuğrul bey çok teşekkür ederim.Sadece bir haftasonu çeşme de kullanabildim.Ama hakkını da verdim yani :smiley:

Aracı çok beğenen vizeciler sayesinde kolayca geçer not aldık ve sıra geldi aksesuarlara.Önce vinç ile başladık.

DSC02782

DSC02783

DSC02784

DSC02788

Ertuğrul Açıkgöz' Alıntı:
aşağıda linkini verdiğim forumu mutlaka okumanızı öneririm ... 2,044 TL az bir rakam değil ....
Ya evet biraz okudum ama bitiremedim henüz.Fotoğrafları koyup okuyacağım.

Ben Amerika ya gitmeden önce son haftasonumda mutlaka aracı kullanmak istiyorum deyince Hakan ve Ömür cuma akşamı saat 11.00 civarı ciddi bir sabırla uğraşıp,sağolsunlar bana aracı teslim ettiler.Bende sadece iki gün çeşmede test edip yazı geçirmek üzere cunda da arkadaşımın oteline yolladım.Yolu düşen olursa şu anda Cunda da Ortunç otelde istirahatte kendileri. Zira eylül sonu döndüğümde yoğun bir kış bekliyor olacak.

DSC02798

yavuz-çelikel' Alıntı:
Maşallah Fıstık gibi olmuşdaaaaa......
Çamurlu ,icraat içindeyken fotolar yokmu.

evet aynı merak içindeyiz...

khasici abi,
bu arada baştan sona bir seferde soluksuz okudum sizin unimog toplama maceranızı. hayırlı olsun çok harika olmuş.

yalnız merak ettiğim bir şey var. benmi kaçırdım o kısmı, siz mi unuttunuz bilmiyorum ama sorayım.
aracınızın motor performansı ya da temizliğiyle ilgili, akslar ve vitesleriyle ilgili herhangi bir inceleme yaptınız mı? durum nedir? arazide denemeden bilgi vermeyecek misiniz bizlere?:smiley:

öncelikle bu araçta emeği geçen sanatkar ustalarımızı tebrik ederim discovery kanalda yayınlanan ve kamara hilelerinle 1 hafta içinde yaptıkları araçları ki yalan yapamazlar ağzımız açık seyrettiğimiz programları. resimlere tek tek bakarak yaşadım inanın bizim ustalarımızın da yaptığını görmek gerçekten beni mutlu etti .bu aracı hurdadan buhale zevkle getirten arakadaşımızı kutlarım nemutlusana.gülel güle kullan buyaz cundaya gidersem bizzat bakıcam.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.