Unimog 406

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan khasici Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 152
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,281

Etiketler
Ynt: Unimog 406

khasici kardeşim, kredi kartları ile ilgili uyarına teşekkür ederim. Bende bu vesile ile arkadaşlarımı tekrar uyarmak istedim.

Arkadaşlar araba parçası ve aksesuar için internet üzerinden sipariş verirken aman dikkat! Bazı siteler posta ve banka havalesi ya da karko ile malı gönderince ücreti kargoyu teslim alınca ödememizi istiyor. Mutlaka kredi kartı istemiyor. Ben ücreti ya posta havalesi ile ya da kargoya ödüyorum.

Pek çok alış--veriş mağazaları ise israrla sadece kimlik bilgileri ve kredi kartı bilgileri istiyor. Banka havalesini bile kabul etmiyor.

Allah cümlemizi böylelerinden korusun.

khasici, valla imrendim. rengi de gercekten sade ve şık olmuş. arabayı farklı kılacak olan inceliklere de hakkıyla önem vermeniz daha da güzel kılıyor bu ruhu ve karakteri çok özel unimogu. inşallah izmirde bir gün sizinle ve arabanızla tanışma fırsatı doğar; oto elektrikçi serdar tan bir arkadaşının topladığı unimogtan bahsetmişti bi ara belki de sizi kastediyordu? her neyse, kolay gelsin, devamını herkesle birlikte merakla bekliyorum.

mogzilla' Alıntı:
Bende 6 silindir perkins dizel motor uygulanmış 1974 model U404S var.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=17287.0
Sanırım yeni kanunlarda motor değişimine müsade edilmiyor...Birde mimibüs kasaya çevirme şuanda mümkünmü...

Aslında müsaade ediliyor ama yasanın içeriği henüz tam oturmadı.Bildiğim kadarı ile motor değişikliği içinde,kasa ve kupalarda yapılacak değişiklliker içinde Teknik Ünversitenin rapor ve onayı gerekiyor.Bu konuları iyi bilen bir trafik müşavirine danışmak gerek.

merhaba öncelikle aracınız hayırlı olsun demek istıyorum. aracınızın yapım aşamasını takıp edıyorum ve sizi tebrık ediyorum.ben de unimog tukkusu var ama bir türlü cesaret edemıyorum çünkü toplanması çok zor ve ugraş isteyen bir araç .ama sizin bu özverili çalışmanızı takıp ettıkçe bana cesaret verıyor .merakla aracın yenı resimlerını beklıyorum kolay gelsin.

Bir gün bu rüya bizim içinde gerçek olur İnsallah.Umarım hepimizin hayalleri gerçekleşir.Ben bu rüyayı gerçeğe dönüştürmek üzere yola çıktım.Hayırlısım diyorumAracınız güzel oluyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR