Unimog 403-406-413-416 Serileri Orijinal Tamir Kitabı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan assuva Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,481
Ynt: Unimog 403-406-413-416 Serileri Orijinal Tamir Kitabı

Sevgili arkadaşlar;

Unimog kitapları Ankaradan bir abimize gitti.Kendisi u406 toplayacak olduğundan kitaplar artık onda...

Umuma duyurulur.

Etiketler

umutkaptan' Alıntı:
Sevgili arkadaşlar;

Unimog kitapları Ankaradan bir abimize gitti.Kendisi u406 toplayacak olduğundan kitaplar artık onda...

Umuma duyurulur.

Umut bey Merhaba,
Konunun gelimini en başından beri tekrar okursanız, şu anda geldiğimiz noktanın benim açımdan hayal kırıklığıyla sonuçlanmış olduğunu görürsünüz. Ben bu kitabı Size gönderirken, bana yapmayı üstleneceğinize söz verdiğiniz paylaşıma inanarak göndermiştim. Buradaki temel mantık, "benim gereksinimim yok ama gereksinimi olan insanlar yararlansın" mantığıydı. "Ankaradaki bir abimize" gönderilmesi mantığıyla size bir döküman gönderdiğimi hiç hatırlamıyorum. İşlemi yapamayacak durumda olduğunuza karar verdiğinizde, isterdim ki konuyu burada paylaşın ve her kim üstlenecekse ona dökümantasyonu gönderin. Kollektif düşünce bunu gerektiriyor ama ne yazık ki burada bir yanlış yapılmış ve ne yazık ki buna neden olan da benim. Konuyla ilgili beklentisi olan arkadaşlardan özür dilerim. Benzer bir durumda tekrar aynı yanlışı yapmayacağım.

saygılar.

Sefa bey

Kısa sürede mesaj yazmak istediğim için mevzuuyu tam anlatamadığım kanatindeyim.Şimdi zaman problemi yok etraflıca anlatayım.önceki iletilerden paylaştığım gibi kitaplar fotokopi olduğundan tarama sırasında koyu çıkıyordu.Ankaradan MKG abimiz bir 406 toplayacağını söleyerek kitapları rica etti.Kitabların fotokopisini alacak ve geri gönderecek.Bende kendisinden tarama işini yapan bir firmadan CD ye kopyalamasını rica ettim.Belki ankara bu işi hakkıyla yapan bir firma bulunabilir düşüncesiyle...

Sefa bey sizede düşüncelerinizde hak veriyorum.

Buradaki temel mantığı kaçırdığımızı sanmıyorum.CD ye kopyalıyamadığımız için bu işi yapacak birisine havale ettik.

Hayatın koşuşturması içinde aldığımız sorumlulukları zamanında yerine getirmemeiş olabiliriz!

Sefa bey insanlara olan inancınızı kaybetmeyiniz...

Derin saygılarımla

Sefa bey merhaba,

Bildiğiniz üzere bu kitaplara ulaşmak için Ekim ayında mesaj atmıştım..Ekim ayından bu yana sizin mesajınız dışında kitabı istediğim arkadaşımızdan hiç ses çıkmadı. !!!!!!!
Tabi burada önemli olan, talep ettiğim halde bu kitabın bana ulaştırılıp ulaştırılmayacağı konusunda en azından bir mail in bile atılmaması,Ankaralı ağabeymize ise hemen ulaştırılmasıdır.!!!!!!!

Hoş kitabı sizin yönlendirmenizle Doktor Serdar bey den temin edip fotokopisini çektirdim,ama kitabın eski olması resimlerin fotokopi de düzgün çıkmaması sebebi ile geçen hafta kitabı tekrar isteyip tarayıcıda taratarak pdf dosyası haline getirttim. Hem sizinle tanışmak hemde bu dökümanı size ulaştırmak maksadı ile sizin ziyaretinize de geleceğim.

Burada herkes tarafından bilinmesi gereken ve önemli olan konu ;
"bilgi çağımızın en değerli hazinesidir" ama
"Bilgi paylaşılmadıkça hiçbir değeri yoktur" yani peş para etmez........

selam ve saygılarımla

Umut bey,
Ben bu başlığı izlemekteyim, şu ana kadar kimlerin kitap gereksinimi olduğunu da gördüm. Bu arkadaşlardan Gökhanlro takma adlı arkadaşımızla aynı şehirde oturduğumuzu farkedince ona kitaba nasıl ulaşacabileceği konusunda yardımcı olmaya çalıştım. Ama gereksinimi olan diğer arkadaşlara ne yazık ki yardımcı olamadım. Diğer arkadaşlara da en azından siz yardım edebilirdiniz, buna olanak vardı.
İnsanlara yararı dokunabilecek bir iş yapmaya çalıştığımda bunu kimsenin gözüne sokmak gibi bir kompleksim yoktur. Yaşadığımız nedenden ötürü İnsanlara da inancımı asla yitirmem, öneriniz için teşekkür ederim. Buradaki durumda ne yazık ki sadece size olan inancımı yitirdim, kusura bakmayınız.
Gökhan bey,
Sözlerinizin hepsine katılıyorum, söyleyeceklerime tercüman olmuşsunuz. Ben Toyota kullanıcısıyım, Hiç Unimog um olmadı. Aklımdaki bir araçta değildir zaten ( imrenirim o ayrı ;)) bu nedenle kitaba gereksinimim yok ama teklifiniz için çok teşekkür ederim. PDF dosyası olarak burada paylaşsanız sanırım bir çok arkadaş yararlanır. Ziyaret etme konusunda da, ne zaman isterseniz çok sevinirim, uygun olduğunuzda bende uğrarım.
Ben konuyu kendi adıma kapatıyorum.
Saygılar, selamlar.

Ben de Unımog hayali ile tutuşan ve o tatlı virüse kapılmış biriyim. İnşallah tez zaman da bir unımog sahibi olacagım. Eger mümkünse kitabın fotokopisini yada pdf formatın daki Cd v.b ne var ise ilğili arkadaşlardan vermelerini rica ediyorum. Saygılarımla...

Selamlar bende daha önce bu kitaplara ulaşabilmek için size mesaj göndermiştim Unimog 416 dokam var ve gerçekten butür bilgiye ihtiyacım var sizden ricam sitede ulaşabileceğimiz bi bölüme yükleseniz çok iyi olur saygılar.

Bende bu kitaba sahip olmak istiyorum. Umut bey gökhan bey kitapla ilgili bir gelişme oldu mu? Eğer oldu ise yardımcı olabilirmisiniz? Bir tane U 421 alma planım var. Sizleride sık bogaz etmek istemiyorum Saygılarımla...

Terrano 92' Alıntı:
Bende bu kitaba sahip olmak istiyorum. Umut bey gökhan bey kitapla ilgili bir gelişme oldu mu? Eğer oldu ise yardımcı olabilirmisiniz? Bir tane U 421 alma planım var. Sizleride sık bogaz etmek istemiyorum Saygılarımla...

Arkadaşlar merhaba,

Kitab bir iki A3 boyutundaki sayfa hariç(onlarıda aktaracağız) aktarıldı ancak yoğunluğumdan ötürü inanınki coğaltma işlemini yapamadım .. Sizden ricam biraz sabırlı olun ,çoğaltma işleminden sonra bu sayfadan haberleşerek sizlerle de paylaşacağım..

selamlar

Gökhan bey ilğinize teşekkür ederim. Sizleri inanın sıkbogaz etmek istemezdim. Bundan dolayı özür dilerim. İnanın büyük bir sabırla bekleyecegim. İlginize ve yaptıklarınızdan dolayı emeginize simdiden teşekkür ederim. Sabırla bekleyecegim...

Sevgili Arkadaşlar ;

Unimog kitapları bende ; bana gelme hikayesi de şudur ; Platformlardaki başlıkları incelerken kitapların Umut Kaptana gittiğini okudum ve kendisini aradım, Kocaeli deki imkanlarla kitapları okutamadığını söyledi ki ; bu gerçektir (kitap baskıları teksir kağıttır ) bende kendisine göndermesini belki Ankara daki imkanlarla taratabileceğimi söyledim.. ve bana gönderdi, ancak Antalya dan Gökhan la görüşürken bu kitapları tarattığını ve benim tekrar bu işle uğraşmamın çok da gerekli olmadığını söyledi, bu hafta içerisinde sevgili Gökhan bana da bir kopya gönderecek, CD' ler geldiğinde arzu eden arkadaşlara çoğaltıp gönderirim, Bendeki kitaplarıda sahibi olan arkadaşım adresini verirse hemen kargo ederim,

Selam ve Sevgilerimle,

MKG

Herkese selam ,
geçenlerde de bahsettiğim gibi cd ye aktarma işlemi tamamen halloldu.... Mkg ağbimizin de bahsettiği gibi ona bir kopya gönderdim.

Söz konusu döküman la ilgili olarak şöyle bir düşüncem var,ya gezenbilir platformunda bir başlık altında yada ayrı bir linkte bu bilgileri yükleyip herkesin almasını sağlamak yada Mustafa ağbinin de söylediği gibi çoğaltarak gönderim yapmak..
selamlar

Gökhan bey rica etsem acaba size e mail adresimi versem yada Adres versem adresime CD sini gönderebilirimisiniz? Simdiden yaptıklarınız için teşekkürler. Saygılarımla...

Selamlar.....Acaba bu konunun akıbeti neoldu acaba....Eğer mümkünse bu değerli ve nadide dökümana ben de sahip olmak isterim....Selamlar...

iyi günler: yeni bir unimog araç aldım ve pek aracı tanımıyorum fakat aracın çom masrafı var.ben aynı zamanda mekanikçiyim vede çoğu zaman bu araçları kendim tamir ediyorum.eğer bu kitapları bana verebilirseniz çok sevinirim ve ihtiyaç duyan herkes benimle bilgi alışverişi yapabilir.saygılarımla

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.