Unimog 403-406-413-416 Serileri Orijinal Tamir Kitabı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan assuva Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,462

Etiketler
Ynt: Unimog 403-406-413-416 Serileri Orijinal Tamir Kitabı

selam umut kaptan ben yeni üyelerden biriyim 1981 u 1100 l unimog (416 doka )satın aldım aracımda herhangi bir el kitabı vb. materyal yok elinizde ki tamir kitaplarına nasıl ulaşa bilirim aydınlatırsanız sevinirin iyi günler.

sn kalisli.

Bende ayni model tip araca taliptim.siz alimissiniz hayirli olsun.

Kitaplari tarama islemi suruyor

bitince nadir abi uygun gorurse sayfa acar olmazsa cd yapar isteyenlere dagitiriz

sizin aracin resimlerinnide bekliyoruz

selam umut kaptan aracın resimlerini yüklemede braz sıkıntı çekiyorum yeni üye olmamdan kaynaklanıyor olabilirmi

slm umut kaptan şuan underwater ( can ) la beraberim erenatac ın kardeşi gümüşhane de benim misafirim acaba tamir kitaplarını tarama işlemi bittimi aracımın en ufak parçasını bile buralarda sökecek usta yak benim için bulunmaz bir nimet olacak bu bilgilere ulaşma konusunda bana yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar

Arkadaşlar kolay gelsin eren kardeşimede çok selamlar

kitaplar fotokopi olduğundan tarama işlemini yapınca çok silik çıkıyor.

Profesyonel yardım alacağız

keşke biran önce bitse.bende de vardı ve malulen emekli olurken arkadaşıma bıraktım.benimçok işime yaradı ve o katalog sayesinde hiç zorlanmadan herşeyi yapmama imkan sağladı ve bize kurs vermeye gelenlere ben kurs veriyordum ;D

umutkaptan' Alıntı:
Arkadaşlar kolay gelsin eren kardeşimede çok selamlar

kitaplar fotokopi olduğundan tarama işlemini yapınca çok silik çıkıyor.

Profesyonel yardım alacağız
bu değerli bilgileri site üyeleriyle paylaşacağınızdan eminiz .. ( tabiiki maliyetinide .. ) :smiley:

herkese selam bu konuda bir gelişme oldu mu acaba...

Beni çok ilgilendirmiyor ama bende merak ettim doğrusu, bir gelişme oldu mu diye. Selamlar

Herkeze Merhaba,

9 gün önce bu konu ile ilgili msj yazdığımda henüz bir ünimog sahibi değildim...şimdi bir 406 sahibiyim :D.Söz konusu dökümana ilgim ve ihtiyacım hat safhada
zira araçları aldığım dün gece çok yorgun olmama rağmen uyuyamadım.Bu duruma çocuksu bir heyecan ve birde endişe hakim di.. ::smiley:
Sevincim ; 4x4 lere ilgi duymaya ve kullanmaya başladığım 94 yılından bu yana hep hayalim olan araca sahip oldum,
Endişem ; aracın tamir ve bakımı ile ilgili ne benim bilgim var ne de burada bu konuyla ilgili çalışan bir usta var.. :(

Bu sebeble sizden ricam fotokopi de olsa bu kitaba ulaşmak. Umut bey,Üniversitelilere fotokopi ile kitap çoğaltan mağzalardan bedeli mukabilinde çoğaltabilirseniz bir adet almak istiyorum veyahut kitabı gönderebilirseniz burada çoğaltarak size tekrar yollayabilirim.

selamlarımla

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR