Uludağ İle İlgili Sorularım Var???

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sargon Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,462
Ynt: Uludağ İle İlgili Sorularım Var???

Mustaf bey;

"Özür dilerim" cümlesini yazmak bu kadarmı zor;Özür dilemek yerine yazılar yazmak uğraşmak germek bu kadarmı kolay,
Özür kelimesi sizden birşey koparmaz aksine size değer katar,

Siyasetcide devamlı konuşur,süslü karmaşık kelimeler kulanır ama sonucunda basit iki kelimenin yerini tutmaz

Etiketler

Ynt: Uludağ İle İlgili Sorularım Var???

Murat bey;
Bu ve bunin gibi formlarda sizin gibi emek veren insanların bence değer görmesi gerekir.
Bu siteyi devamlı takip eden insanların emekçileri koruması,tepki vermesi formu daha sosyal ,seviyeli ve paylaşır kılar;
Bilgili olmak ile bilge olmak aynı şey değildir maalesef. Bilge insan, meyve dolu bir ağaca benzer, dalları yerlere değer, doğada dolaşmış iseniz görmüşsünüzdür, adeta mütevazılığı anlatır, ancak meyvesiz bir ağaç, örneğin bir servi veya kavak ağacının başı kibirden göğü deler..

Uludağ'dan Oylat'a: Dağın Ruhuyla Buluşma

Tekrar şehre inip de yukarıda hissettiklerini yazmak çok da kolay olmuyor... DAĞ'dayken hissettiğim şeyleri unutmamak için onları cümlelere ve fotoğraflara kodlamaya çalıştım. Şimdiyse tekrar hatırlayıp paylaşmaya çalışacağım...
Balıklıdere Köyü'nden arkadaşım Fatih'le daha önceden sözleştiğimiz gibi Bursa'da buluştuk. Bizi başlangıç noktasına; Uludağ Oteller bölgesine kadar arabayla getirip, son gün de bitiş noktasından yani Oylat'tan alacaktı. Öyle de oldu. Oteller bölgesine kadar bizi getirdi. Başlangıç noktasına geldiğimizde serin hava, masmavi gökyüzü ve güneş bizi selamladı. Son hazırlıklarımızı tamamlayıp Fatih'le vedalaştık. Artık başlamıştı. Bütün sene hayalini kurduğumuz altı üstü 5 günlük yolculuk için heyecanlı nefesler almaya başlamıştık. İşte başladık dedim içimden, iyi ki başladık... Fotoğraf Sağ baştan: Emre, Hakan, Fatih, Ben(özel isim gibi oldu Ben Jonathan, peki ne için? Dağa çıkmak için Jonathan :smiley: Yüksek irftifadan dolayı bu tarz espriler yapılıyor yazacaktım bi de örnek vereyim dedim :smiley:
1601139984210

Yürüyüşe başlayacağımız en son otelin önünden yola koyulduk. Yukarı doğru ciddi bir tırmanış bizi bekliyordu. Yürüyüşe direk tırmanışla başlamak, sırtımızdaki ağır çantalarla biraz yorucu geçecek gibiydi. Ama içimizdeki başlangıç heyecanı daha güçlüydü. Zaten ileride çok daha yüksek ve uzun mesafeleri tırmanıp inecektik. Önümüzdeki küçük tepeyi aşıp zirveye doğru giden ana toprak yola çıktık. Ardından patikalaşan yolu takip ettik. Bu sırada zirveye çıkmaya çalışan bir yabancıyla karşılaştık. Biz "merhaba" dedik. O " English" dedi. "Where are you going?" dedi Emre. Ona da "falan filan" dedi. Tamam dedik boşver. zireveye doğru gitti dönüşünde de karşılaştık. Çantası ve kendisi çok hafif olduğu için bizim yarı süremizde çıkıp inmişti. Bizim zaten çok da zirveyle işimiz yoktu. Biz daha çok gideceğimiz yola bakıyorduk. Dağın en tepesine çıkmak gibi bir derdimiz yoktu.
IMG 7844

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR