Uludağ Çevresi Yayla Gezisi (orhaneli, Kocayayla/keles, Kendir Yaylası, Boğazova Yaylası, İnegöl, Do

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan i.güneş Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 61
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,591
Ynt: Uludağ Çevresi Yayla Gezisi (orhaneli, Kocayayla/keles, Kendir Yaylası, Boğazova Yaylası, İnegöl, Dombay Göleti/ala

Emmi gurban olam bidahakine sakın ha sakın liderliginden taviz verme dededen babadan gördüğümüz , yanı sıra aldığımız Nasihatler
paspas oldu Ahmet abi böyle giderse bidahakine bulasiklarida bize yikacak tümden karizma gidecek etme eyleme agam bu yaştan sonra azıcık karizmamiz var bi ferman yayinlada su işten kurtulalim .
Aklima bi cin fikirlik geldide Aysel abladan izin almam lazim yoksa bu gidişat vahim abi
Fermana nacizane öneri.!!! ( Duyduk duymadık demeyin bundan gariiii karavanli gezilerimizde erkeklerin yemek yapmaları ve bulaşık yikamalari yasaklanmistirrrrrr.!!!!! ) ah 4.Murat ah yaşasaydı n , da su hallerimizi gorseydin.........

20130822 133317

Etiketler
Ynt: Uludağ Çevresi Yayla Gezisi (orhaneli, Kocayayla/keles, Kendir Yaylası, Boğazova Yaylası, İnegöl, Dombay Göleti/ala

Çok güzel bir ferman ve görsel.Ben kafile başkanı nederse onu yaparım.Şikayetler Kafiledeki başkana )))))) Birdahaki kampta görüşrüz.

Emmi aman bir an evvel yayınla şu fermanı sakata gelmeyelim
Elimizde olsunki bakarsın birileri AB normlari kapsaminda I.H.M, ye gider mider tümden sakata gelmeyelim.

TUGAY58' Alıntı:
Emmi aman bir an evvel yayınla şu fermanı sakata gelmeyelim
Elimizde olsunki bakarsın birileri AB normlari kapsaminda I.H.M, ye gider mider tümden sakata gelmeyelim.
İlk kampımız da önceden pazarlık yaparız. İkimiz ateş, su, ayak işleriyle ilgileniriz, Seyyah emmi de kafasına göre mutlu olur, yemeğini yapar.

Eyvallah emmi ..
O işler bize diğer emmiler yemekmi yapar torunmu sever bilemem.Bu arada Seyyah emmi, nin torun, da dünyaya merhaba demiş bizde
ÖZGÜRLÜK, LERLE DOLU YARINLARIN OLSUN
HOŞGELDİN BEBEK

Fragman'ını facebook paylaşımlarında izleyip,tümünü bir solukta okuduğum Uludağ çevresi yaylalar gezisi,ikinci bölümü ne zaman çekilir acaba...Yönetmenleri misafir oyuncu ihtiyacı duyarsa....Hazırız biline....Katılan,yardımcı olan paylaşan ,hepinize güzellikler diliyorum.

Çok güzel bir gezi olmuş ilgiyle okudum resimlerde harika sayenizde oraları gitmiş gibi oluyoruz ellerinize saglık.

enverdede' Alıntı:
Fragman'ını facebook paylaşımlarında izleyip,tümünü bir solukta okuduğum Uludağ çevresi yaylalar gezisi,ikinci bölümü ne zaman çekilir acaba...Yönetmenleri misafir oyuncu ihtiyacı duyarsa....Hazırız biline....Katılan,yardımcı olan paylaşan ,hepinize güzellikler diliyorum.
Dede, zamanlarımız denk geldiğin de neden olmasın, seve seve ikinci bölümü çekeriz.

AVCI35' Alıntı:
Çok güzel bir gezi olmuş ilgiyle okudum resimlerde harika sayenizde oraları gitmiş gibi oluyoruz ellerinize saglık.
AVCI35, doğa yapısını gördünüz, yolunuz düşerse ön bilgi olur.

İlhan hocamla görüşmemizde 2. bölümün taliplilerindendim, Enver bey bu yaz uygun tarih konusunu halledersek
küçük bir gurupla bu rotayı gezelim.

Selamlar

güngör' Alıntı:
İlhan hocamla görüşmemizde 2. bölümün taliplilerindendim, Enver bey bu yaz uygun tarih konusunu halledersek

Selamlar
Levent bey,bu yaz İstanbul'luyuz gibi bir his var içimde ,önümüzdeki 5 hafta sonunda hayırlısı ile asil dedeliğe geçiş durumumuz var,bu yüzden program yapma aşamasından yapılan programa katılabilme uğraşında olacağım gibi gösteriyor veriler.Takipte olacağım.

güngör' Alıntı:

Selamlar
enverdede' Alıntı:
Levent bey,bu yaz İstanbul'luyuz gibi bir his var içimde ,önümüzdeki 5 hafta sonunda hayırlısı ile asil dedeliğe geçiş durumumuz var,bu yüzden program yapma aşamasından yapılan programa katılabilme uğraşında olacağım gibi gösteriyor veriler.Takipte olacağım.
Müsait olduğunuz, ortak bir zamanımız da etkinlik yapabiliriz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri