Ultra Trail Mont Blanc Belgesilimiz IzTV`de

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nikto Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,728

nikto

Aklım fikrim Gezmekte...
Web
www.geziyorum.net
Arkadaslar Merhaba

Size bizim icin onemli ve guzel haber vermek istiyorum.

2 Sene uzerinde ugrastigimiz, 10 kisilik bir ekiple cok emek verdigimiz Hande Ersoy Odabasoglunun yonettigi, izlesene.com tarafindan sponsorluk ile desteklenen Duslere Uzanan Patikalar isimli Turkiye`nin ilk ve tek ultramaraton belgeselini DIGITURK IzTV kanalinda gosterime aldirmayi basardik. (Filmimiz 1 yıldan bu yana bu kanalda yayında olup 10 bölümü toplam 10bin kişi tarafından izlenmiştir) http://www.izlesene.com/kanal/savoy-dukunun-izinde-5-turk

Yapimciligini benim ve Caner Odabasoglu`nun ustlendigi bu proje bizim icin son derece onem tasimakta. The North Face Ultra Trail Mont Blanc TDS, yani 120km`lik 7.200metre tirmanis iceren bu parkuru 31 saat civarinda hem kendimiz kostuk, hem ozel kameralar ile kayda aldik hem de bizim icin gelen ayrica kameraman arkadasimiz Onur Uzbasaran`in ve profesyonel film ekibimizin saatler suren kurgu destegi ile guzel bir belgesele cevirdik.

Film`in muzikleri yurtdisinda yasayan buyuk gelecek vadeden Emir Cerman tarafindan hazirlandi. Senaryo ve kurgusu Murat Yazan tarafindan tamamlandi. Bugune kadar bir cok yerde (Iznik, Istanbul, Izmir, Ankara, Ingiltere) gosterimini gerceklestirdik. Hala uluslararasi belgeseller icin calismalarimizi Ingiltere ve benzeri ulkelerde devam ettiriyoruz.

IzTV Kasim ayi yayin programinda belgeselin yayin akisi ve zamanlari asagidaki gibidir. Sizden ricamiz asagidaki Twitter ve Facebook mesajlarini kendi profillerinizde yayinlamanizdir.

Kopyalayıp profilleriniz yapıştırmanız, üye olduğunuz gruplara bu maili 2dk ayirip iletmeniz ve yayinlamaniz etmeniz bizi çok sevindirecektir.

Twitter Mesaji :

Izlesene destegi ile Turkiye`nin ilk ultramaraton filmi #duslereUzananPatikalar #izTVde http://bit.ly/YIYP7m @devrimcaner @emretok

Facebook Mesaji :

Izlesene.com desteği ile çektigimiz Turkiye`nin ilk ultramaraton belgeseli.#duslereUzananPatikalar izTV`de su saatlerde yayınlanmaktadır : http://www.iztv.com.tr/program.aspx?id=1666

KASIM AYI IZTV GOSTERIM SAATLERI

09.11.2012 - 13:55, 10.11.2012 - 14:25, 11.11.2012 - 23:15 , 14.11.2012 - 11:00, 16.11.2012 - 16:00,
18.11.2012 - 01:40, 18.11.2012 - 17:20, 21.11.2012 - 03:15, 22.11.2012 - 06:10, 26.11.2012 - 03:50

Sevgilerimiz ile

EMRE TOK www.geziyorum.net
CANER ODABASOGLU www.uzunpatika.com

Etiketler
Ynt: Ultra Trail Mont Blanc Belgesilimiz IzTV`de

Tebrikler.

http://www.izlesene.com/kanal/savoy-dukunun-izinde-5-turk

Senaryo ve kurguda yer alan Murat Yazan arkadaşımdır.......Sormak istediğiniz bir şey olursa yardımcı oluruz....... ;D

Emeği geçenlere teşekkürler.

Sizede teşekür ederim (12) kadir bey ;D .Bir koşuda bizmi yapsak :D

Valla geçen gün Alper kış kampına ne zaman gideceğimizi sordu.....Ben de;
Kara kış avulumga kelgende
Kültüldeyen kar yerde tüşgende
Dombıramı alarman, yürek sazım çalarman
Kaygırgandı eş aytmam....

şeklinde cevap verdim............. ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri