Ukkf'li Antalya'lılar Yolda 2014

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cengiz kaya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 147
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 79,917
Ynt: Ukkf'li Antalya'lılar Yolda 2014

Dogubeyazıt İshakpaşa Sarayı Muhteşem güzellikte bir yer.. . Cengiz Kaya arkadaşımızın gönderdiği resimlerden birkaçını paylaşmak isterim.

Doubeyazt shakpaa saray

Doubeyazt shakpaa saray

Doubeyazt shakpaa saray

Doubeyazt shakpaa saray

Doubeyazt shakpaa saray

Etiketler

Dr valilii1

Dr2

Dr1

Dr

Ekli dosyalar

• ağrı eteklerinden geçerken.jpg
    ağrı eteklerinden geçerken.jpg
    59.6 KB · Görüntüleme: 398

Derneğimizin üyesi Sevgili arkadaşımız Cengiz Kaya , Gönderdiğiniz resimleri yayınladık bu güne kadar, yayınlamaya devam edeceğiz...
Beklentimiz ve merak ettiklerimiz gezi sonrası Resimlerinize ilaveten yaptığınız yol haritanızı , Kaç KM. yol yaptığınızı , gittiğiniz yerlerde yaşanması muhtemel problemler varmıydı.. gibi konularda da bilgi verirseniz memnun olacağız. ;) ;)Facebook sayfasından gördüğümüz kadarıyla Çıldır-Ardahan' dasınız . Batum girişinize çok az kalmış. Yolunuz açık olsun. Tüm Karavancılara selam ve sevgilerimizle,
Tüm Gezenbilir Karavancı dostlar adına .

Leyla Özdağ

Öncelikle Cengiz bey ve diğer karavanci dostlar bu görselleri izleme fırsatı verdikleri icin cok cok teşekkürler Leyle hanım sizinde ellerinize sağlık Gökçeada, dan takip, deyiz
Bu arada dostlarinda yolu açık olsun sağlıkla gezilerini tamamlamaları dileği ile
Saygılarımızla Tunay & Tugay

Arkadaşlarımın gönderdiği yol resimlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum.. Cengiz Kaya'dan gelen mesaj ;

06/06/2014 Cuma. Kars Şehir turu ve eksiklerimizi giderdik.

Kars

Kars ehir turu 1

Kars ehir turu

Ardından dogru Çıldır Gölü... Bizleri yağmur ile karşıladı Manzara ise yazmaya gerek varmı?

Ldr gl kamp

Ldr gl3

Ldr gl 2

Ldr gl

Ldr gl1

Ikinci gece Turizm Otelcilik okulu Çıldır Okul Müdürü İlhami beye ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

Ldr  turzm otelcilik okulu

07/06/2014 Cumartesi. Artvin/Şavşat/Karagöl Zorlu bir yol sonrası harika bir yer.Tüm yorgunlugumuzu aldı.

Avat karagl

Avat karagl1

Avat karagl 2

Avat karagl ekip

Yol üstü Artvin Barajı...

(Bu resmi görünce dayanamadım. Bir kaç kelimede ben ilave edeyim bu görsel 'e .. inanılmaz büyüklükte bir baraj.. yol çok güzel. 2011 senesinde 10 Motorsiklet yol ve baraj yapımı varken geçmiştik bu yoldan çok etkilenmiştik. Gerçekten muhteşem dev bir yapı, yollar ve Tüneller.
Bitmiş halini bizim gözümüzle arkadaşlarımız gördüler... teşekkür ediyorum bende . Leyla Özdağ)

Artvin baraj

Artvin baraj  Derya onaran poz

08/06/2014 Pazar Karadeniz Hopa. Denize girerek rahatladık. ( Cengiz Kaya'dan gelen mesaj. )

Tahminim arkadaşlarımız Gürcistan'a geçmişlerdir. Bekleyeceğiz resimleri.. herkese şimdilik iyi geceler... Leyla Özdağ

Hopa

Hopa 1

Evettt.... Cengiz Kaya arkadaşımızdan mesaj ve görselller geldi...

09/06/2014 Pazartesi. Gürciştan-Batum. Hopa'dan erkenden hareket ederek Batum'a geçtik.Önce Şehir turları arkasından hanımların alışveriş turu.Gurup tekrar ikiye ayrılarak bir kısmımız Gürcistan'da kaldı diğer gurubumuz Rize-Ayder yaylasına çıktı.

Batum

Batumi 1

Batumi2

Samsundan katlan arkadalarmz

Ekli dosyalar

• batum girişi -gümrük.jpg
    batum girişi -gümrük.jpg
    54.9 KB · Görüntüleme: 370

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR