Ukkf - Gezenbilir Tek Forum Olarak Burada Birleşiyoruz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan güngör Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,522
Ynt: UKKF-K........... - Gezenbilir Tek Forum Olarak Burada Birleşiyoruz

Merhaba dostlar
Hepimiz için hayırlı olsun. Birliktelikten kuvvet doğar. Sapanca gezimizdeki katılım beni çok duygulandırdı.
Böyle güzel günlere hep beraber dileklerimle. Sağlıkla kalın.
Cevdet ÇELİKÖRS

Etiketler

Oooooo neler olmuşta haberimiz yok. Televizyonlardaki seçim kavgalarının arasında bunalmışken bu birleşim haberi ilaç gibi geldi valla. Tamda şu seçim olup bitsede şu kavgalardan çekişmelerden kurtulsak dediğimiz anda. Bu sevindirici haberin oluşumunda bulunan herkesi kutlar teşekkürlerimi sunarım. Zaten paylaşılamıyan neydiki? TÜRKİYE'min her yerinde tüm karavancılara yetecek o kadar çok yer var ki.

Ahmet'ciğim sende farkındasın sana kızanlar bile senin zıpırlıklarını özledi. Hadi bakalım özlediğimiz gülümseten yıldızlarını dök buralarada neşemiz yerine gelsin.

Sevgili CEM foruma verdiğin emekleri ve çektiğin sıkıntıları kimse inkar edemez. Bizim sana hakkımızın geçmesi söz konusu bile olamaz. Sende geceli gündüzlü verdiğin emeği helal ettiğine göre sorun yok. Bugüne kadar ki özverilerin için çoooooook teşekkürler dostum. İyi bir dinlenmeyi hak ettin. Keyfini çıkar artık,gözlerinden öpüyorum.

Bu birleşimde özveride bulunan ve emeği geçen tüm DOSTLAR hepinize,tekrar-tekrar binlerce teşekkürler. Gerçekten forumda bayram havası estirdiniz.
Saygı ve sevgilerimle

Levent bey,

Başlıktan Karavanturk'un çıkartılmasını talep ediyorum, bu vesile ile tüm Karavancı dostlara, sevdikleri ile birlikte mutlu sağlıklı yeni bir yıl , gönlüne karavan ateşi düşmüş dostlara da bir an önce isteklerine kavuşmalarını diliyorum.

Oğuz Sevim
Karavanturk

Oğuz bey,

İsteğiniz olan başlığı değiştirdiğimde içerik ve başlık arasında uyumsuzluğun giderilmesi için ne yapabilirim diye çözüm üretmeye
çalışıyorum. En kısa sürede uygun bir çözüme kavuşacaktır. İlgisiz kaldığımı düşünmemeniz için cevap yazma gereği duydum.

Selamlar.

Tek Forum'da böyle bir çalışma adına yapılanları takdirle karşılıyorum,katılımı ve sonuçlarını yakından takip edelim ve bu güzel uğraşın neticeye ulaşmasına katkımızı koyalım.
Sevgiyle kalın..

Ynt: Ukkf-k........... - Gezenbilir Tek Forum Olarak Burada Birleşiyoruz

Soru sorman dedikoduya girmez Alp, aksine bilgi istemek hakkın. Karavan Dünyasıyla yeni tanıştığını bildiğimden süreci takip
etmemiş olman doğaldır.

2 yıl önce tarafların kabulüyle başlayan birliktelikten Karavanturk adına Oğuz bey ayrılmayı uygun görmüştür. Daha sonra talep
doğrultusunda forum adı çıkarılmıştır.

Karavan camiası çok yeni ve Federasyon kuruluşuda 2008 yılı olduğu düşünüldüğünde örgütlenme/örgütlü toplum olma yolunda
yapılan herşey çok yeni ve emekleme aşamasındadır.

Birlik olma yolunu açan ve çağrıyı başlatan Federasyon Başkanımız Erdal Ötügen'in daveti ile başlayan süreç olumlu yönde ilerlemede
özellikle Festival,Etkinlik ve Buluşmalarda bunun meyvaları görülmüştür.

İzmir,Antalya Derneklerimizin Buluşmalarına manevi destek verebilsekte Bursa ve İstanbul Dernekleriyle daha sık birliktelikler
gerçekleştirilmektedir. Süreç başlarken kısa ve orta vadede planlananlar hayata geçmektedir.
Özellikle Karavanlı Geziler başlığında sonuçları izleyebilirsin. Sürecin içinde olman için 3.Taraklı Karavan Festivali gezi, gözlem ve
içinde bulunduğun camiadan birçok arkadaşlarla tanışman için yararlı olacaktır.

Selamlar

Ynt: Ukkf-k........... - Gezenbilir Tek Forum Olarak Burada Birleşiyoruz

güngör' Alıntı:
Sürecin içinde olman için 3.Taraklı Karavan Festivali gezi, gözlem ve içinde bulunduğun camiadan birçok arkadaşlarla tanışman için yararlı olacaktır.

Selamlar

Selam Levent,
Bilgilendirme için teşekkürler. 3.Taraklı festivaline de belki aynı anlamı taşımıyordur ancak Balkan Bus Meeting'e de katılmayı planlıyoruz. Barış'ın sınavını geride bırakmış olacağız hayırlısı ile.
Artık zamanıdır gezilerin...
Görüşmek üzere.

Bizler gibi karavanla yeni tanışanlar için tek kayıp eski forumdaki değerli bilgilerden geri kalmamız olmuş maalesef. Eski forumdaki konulara erişebileceğimiz bir arşiv var mı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.