Ukkf - Gezenbilir Tek Forum Olarak Burada Birleşiyoruz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan güngör Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,490

güngör

Zirve
Yer
İstanbul
"Uzunca zamandır süregiden ayrı ayrı platformlardaki yazışmalar ve karavancıların bir araya gelememesi sorunu hepimizi üzmekte idi... "Hepimiz aynı geminin içindeyiz ama neden bu ayrı gayrılık?" sorusunu hepimiz sormamıza rağmen somut adımları atabilmek bu güne kadar kısmet olamamıştı. Kuşkusuz onlarca, yüzlerce rengi içinde bulunduran, farklı yaşanmışlıklar ve tecrübeler içeren değişik gruplar için bunu sorgulamak, önyargılardan sıyrılarak gerekli adımları atabilmek cesaret gerektiriyordu. İyi niyet, dostane yaklaşımlar ve karşılıklı saygı ilkesinden bir an olsun uzaklaşmayan, tamamı olgunluk seviyesindeki medeni dostlardan oluşan bu büyük topluluğun bir arada bulunabilmesi ve ortak çıkarlar doğrultusunda "tek yumruk" bir araya gelmemesi için hiç bir neden yoktu.

Sevgili Oğuz hocamız'ın bugüne kadar büyük emekler vererek büyütüp geliştirdiği karavanturk'u kapatma ve Karavan Federasyonu Başkanımız Sn. Erdal Ötügen'in şahsında Yönetim Kurulu kararıyla birlik olabilmek adına forumumuza katılımı hepimizin gözünde çok ama çok önemli fedakarlıklardır.

Emek verilen uğraşıların bir anda bu şekilde gözden çıkarılabilmesi hepimizde burukluk yaratsa da, "bunun önemli bir misyon nedeniyle yapılıyor olması herkesin takdirine mazhar olacaktır" diye düşünmekteyiz. Tüm karavan topluluğumuz bu fedakarlıkları hiç bir zaman unutmayacaktır. Gün bu gündür. Bu gün hepimiz için önemli bir milat, düğün, bayram günüdür. Birlik olursak aşamayacağımız engel yoktur. Bu birlikteliğe emek veren, fikir üreten, fedakarlıkta bulunan, karar alan ve destekleyen herkese en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz... Tüm dostlarımız, hoşgeldiniz.

''Karavan Yönetim"

Etiketler
Ynt: UKKF-K........... - Gezenbilir Tek Forum Olarak Burada Birleşiyoruz

Ayrıca bir şekilde küsmüş,kırılmış arkadaşlarımız var şimdi isim isim saymak istersem unuttuklarım üzülür diye isim sayamıyorum bu arkadaşlarımızın tekrar gezenbilir e dönmesini canı gönülden istiyoruz.Arkadaşlarımızın açtığı topikler öksüz kalmasın ;)

Selam dostlar,
Öncelikle Federasyon olarak aldığımız bu karar,Kamp Karavan camiasında birleştirici,yapıcı tek yürek olmak adına çok sevindirici bir konudur. Bundan sonra küskünlüklerin yerine yapılacak

işlerde neler yaparızları konuşup, ortaya faydalı bir eser çıkarmak adına tüm dostları bir arada görmek bizleri çok mutlu edecek.

Levent Bey ve Cem Bey bu konuda ön ayak olmanız adına, şahsınıza ve tüm karavan camiasına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Soner ERTUĞRUL

Ulusal Kamp Karavan Federasyonu

Genel Sekreter

Bu güzel dileklere katılırken geçmişte yaşanmış olumsuzlardan tecrübe kazanmış ve kendini yenilemiş bir ruh haliyle herkese keyifli paylaşımlar dilerim.

Değerli arkadaşlar,

Gerek dernekler olarak gerekse UKKF olarak devamlı savunduğumuz birlikte olma anlayışı, fikirlerimizi saygı ve nezaket kuralları çerçevesinde tüm camia ile paylaşma yolunda atılmış önemli bir adım olduğunu düşündüğümüz bu toparlanmanın kamp ve karavancılar için hayırlı olmasını diliyorum.

Aranızda UKKF ve dernekleşmeye sıcak bakmayan bir çok arkadaşımızın olduğunu, bu birlikteliğin zaman zaman sorgulamasını yapacaklarını bekliyoruz ama özgürlüğün savunulduğu bir ortamda bizlerin fikirlerinin de sizlere geçmişte yapılan hataların tekrarlanmaması yönünde bir tecrübe aktarımı olacağının bilinmesini özellikle istiyorum.

Eski karavancıların böyle bir değişim içinde olmasının, genç karavancı arkadaşlarımızında önyargıdan arınmış bir düşünce yapısı içinde olacaklarına inanıyorum.

Saygılarımla

Erdal Ötügen
UKKF YK Başkanı

Bu olgunluğu gösteren tüm taraflara saygılarımla. Teşekkürler dostlar. Tüm karavan camiasına hayırlı olsun.

İçinde ciddi özveriler olan çok önemli bir karar alındığını düşünüyorum.

Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Doğan Böncü

İçeriği, dolu ve nicelikli, okuması keyifli bir bölüm olması açısından herkese görev düşüyor.

Hassasiyetler açısından, art niyet aramaksızın, tüm grupların kendisini ifade etmesinin zamanı geldi diye düşünüyorum.

Karavanturk açısından, misyonumuz, tüm karavancıları kapsayan, nitelikli nicelikli, sorunlarımızı, anılarımızı, sorularımızı paylaşabileceğimiz ayrı bir site olması ana görevdi. Yeterince kendimi ifade edemediğimi, sınırlı sayıda katılımcıdan (ziyaretçileri saymıyorum) anlamak mümkün. Soru, sınırlı bir katılımla devam etmek mi yoksa tüm karavancıların ortak noktası olacağına inanılan bir yerde devam etmek mi, idi. Kararı saygıyla karşılıyorum. Tüm tecrübelerin, düşüncelerin bir kotada erimesi gerçekleşecek mi bilmiyorum, zaman gösterecek.

Kırgınlıklar, küslükler bir yere kadar. Şimdi neşelenme, keyif alma zamanı.
Herkese hayırlı olması dileklerimle...

mayıstosböce' Alıntı:
Ayrıca bir şekilde küsmüş,kırılmış arkadaşlarımız var şimdi isim isim saymak istersem unuttuklarım üzülür diye isim sayamıyorum bu arkadaşlarımızın tekrar gezenbilir e dönmesini canı gönülden istiyoruz.Arkadaşlarımızın açtığı topikler öksüz kalmasın ;)

Bülent kardeşimin seslendirdiği canı gönülden isteğine, ben de canı gönülden katılıyorum.

Tüm dostlara selamlar...

Ahmet

Hoşgeldiniz Ahmet abi, inanın tam şu anda yönetimde "ne yapsak da Ahmet abi'yi foruma kazandırsak" konusunu görüşüyorduk. :smiley:

Ahmet Bey, merhaba; kaleminizle sizi burada yine görmek, ne güzel!... :smiley:

Cavid Sezen

akşamın en güzel duyurusu, hayırlı olsun herkese, inşaallah bu birlikteliğinde meyvelerini almaya başlarız,
Ahmet ağbinin tekrar forumlara dönmeside beni çok mutlu etti :smiley:, hoşgeldin ağbi

Forum şenleniyor, herkese hayırlı olsun, bu olgunluğu gösteren kıdemli karavancı ve yazar arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Ayrıca Ahmet Beyin dönüşüne sevindim, ''hoş geldiniz''.

Yeni oluşum ve alınan büyük kararların baş aktörlerini saygıyla kutluyorum. Dünya'da bile böyle demokratik kararları alabilmek hep örnek davranış olarak gösterilmiştir. Şimdi daha güçlüyüz
Aramıza yeni katılan dostlara hoş geldiniz diyorum :smiley: :smiley: :smiley:
yasiko' Alıntı:
Bülent kardeşimin seslendirdiği canı gönülden isteğine, ben de canı gönülden katılıyorum.

Tüm dostlara selamlar...

Ahmet
Ahmet hoş geldin :smiley: :smiley: :smiley:

Ahmet hocam hoş geldiniz, bizleri çok mutlu ettiğini bilmeni isteriz.

Çok güzel bir gelişme.

Daha güçlü bir birliktelik olacak.

Bu aşamaya gelinmesini sağlayan herkese teşekkürler.

.....

Ahmet Abi hoşgeldin. Dönüşün bizleri çok mutlu etti.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.