Ucuza Satılık Telsizler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan turkergen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 96
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,836

turkergen

Kamp II
Yer
İzmir
Web
www.4tmuhendislik.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB3BTG
Cihazlar yalnızca gezenbilir üyelerine ve gerçekten ihtiyacı olanlara satılacaktır. Normalde Cihazların mikrofonlarını bile bu fiyata alamazsınız. Daha önceden söz vermiştim..Offroadculara telsiz diye başlayan ilanlara inat bu siteden ucuza telsiz satışı yapacağıma..Telsiz alacak arkadaşlarımın öncelikle linkteki konuyu mutlaka okumalarını istiyorum. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=54189.100
Cihazların tümü AM band dır ve 40 kanallıdır.Denenmiş sorunsuz cihazlardır. Herhangi bir durumda cihazları yine geri alırım.

1) Maxcom 30 40 kanallı AM band..Fiyat:30 TL
Cihaz çok temizdir.Ölçüleri: Genişlik 16,5cm derinlik:18,5 cm Kalınlık:5,5 cm

Maxcom30 2

Etiketler
Ynt: Ucuza Satılık Telsizler

Merhaba Türker Bey,

K40 AM band 40 kanallı Fiyat:30 TL
Cihaz temizdir.Mikrofonu Midland dır.Ölçüler: Genişli:11,5 Derinlik:17,5 Kalılnlık 3,5 cm

cihazı satın almak isterim.

Görüşmek üzere,

Barış

2)K40 AM band 40 kanallı Fiyat:30 TL NOT:BARIŞ BEY e satılacaktır.
Cihaz temizdir.Mikrofonu Midland dır.Ölçül er: Genişlik:11,5 Derinlik:17,5 Kalılnlık 3,5 cm
[attachment=1][attachment=2]

K40 2

K40

3)Colt444-AM 40 kanallı AM band 25 TL
Cihaz kozmetik olarak iyi durumda değil ama sprey boyayla girişirseniz süper olur. ;) .Zamanınız varsa ben sizin yerinize boyarım :D. Cihaz modifiye edilebiliyor diye biliyorum.Yine mikrofon fiyatına..açma kapama düğmesinde sorun teşkil etmeyen hışırtı oluyor.Mikrofonu Pals markadır.Ölçüler:Genişlik:15 cm Derinlik:20cm Kalınlık:5 cm

Colt444 2

Colt444

Türker Bey merhaba,

Umarım hatırlarsınız, bana da bir anten sözünüz vardı, CB anten.

4)UNİDEN PC33.. AM band 40 kanal.Fiyat:20 TL
.Çok temiz. Tek eksiği mikrofon ayarlayamadım.Mikrofonu yok. Araç bağlantı ayağı mevcut.
Ölçüler Genişlik:11,5cm Derinlik:17cm Kalınlık 3,5 cm

Uniden2

Uniden33

Unutmadığına sevindim en azından, nasılsa sen de burdasın bende burdayım, bir gün elbet olur :smiley:.

Kolay gelsin.

Sıra geldi hurda cihazlara..Cihazların kimi gönderme yapıyor fakat dinleme yapmıyor , kimi ise tam tersi ;D
Parça arayan arkadaşlara..Tanesi 5 TL ;D..
En üstteki (aşağıdaki resimdeki)uniden pc33 ile en alttaki stabo 2000 dinleme ve gönderme yapıyor.Aslında çalışır durumdalar ama dış görünüşleri çok kötü.Stabo olan 12 kanal(4 ile 15.kanal arası)..diğer cihazlardan sun marka olan çalışmıyor.Alttan 2.cihaz ise Midland gönderme yapıyor dinleme yapmıyor. Transistörleri sağlam görünüyor. Parça arayana..Hepsi yine AM band..

4adet1

4adet2

Arkadaşlar en üstteki sağlam cihazlar internetteki satış sitelerinde 70-100 TL arası satılmaktadır. Cihazları satış amacım telsiz denemek isteyen, merakı olan arkadaşlarımız içindir. Cihazların tümü AM band dır. İzmir deki grubumuz AM band 7.kanalı kullanmakta.Diğer illerde durum nasıl bilemiyorum.Cihazlarda FM band yoktur. Cihazlar eski modeldir ama tümü 4 watt çıkışa sahiptir ve temiz görünüşlü cihazlardır. Bu cihazlar İşinizi görür. Cihazlara anten bağlantısı yapılmadan KESİNLİKLE mandala basılmamalıdır.Colt 444 cihazın sinyal göstergesinin lambası patlak değiştirmek lazım..Diğer hurda cihazların lambaları olmadığı için colt 444 cihazın sinyal gösterge ışığını değiştiremedim.Ayrıca bu cihazın göstergesi president jackson cihazlarla aynıdır. Yedek parça olarak bile bu cihazın göstergesi para eder.Çünkü bulmak zordur. ;D . İşte bu yüzden sadece GEZENBİLİR in meraklı ve ihtiyacı olan üyelerine satış yapılacaktır.En altta resimleri olan 4 adet hurda cihaz ise herkese açıktır. Transistörleri sağlam görünüyor.Transistör fiyatlarını intenettten araştırırsanız fiyatların ne kadar komik olduğunu görebilirsiniz.Hurda cihazların transistörlerini merak edenlere içini açıp modelini okumaya çalışırım..Ayrıca sağlam cihazlarda herhangi bir oynama,parça ekleme yapılmamıştır.
Herkese İzmir' den selamlar.

Kusura bakmayın uzun zamandır gezenbiliri takip etmeme rağmen telsizlere hiç merak sarmamıştım.
biraz bilgi istesem, mesela bunları kullanmak için belge gerekiyor mu?
AM ve FM band kullanan telsiz ne demektir?
el telsizi ile bu tip sabit telsiz arasında taşınabilirlik hariç başka fark varmıdır?
teşekkürler&hayırlı satışlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

SON KONULAR

Geri