Türkiye'nin En Iyi F/p Offroad Araçı Korando Kj 2.9 Td Veya 3.2 In Dir

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan orgasmatron Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 99
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,182

Etiketler

Arabalar güzel ama en iyi lafı bence biraz iddialı. 20 yaşında tanınmayan az satılmış bir araç için fiyatları ucuz degil. Çok kabiliyetli olabilir unimog daha kabiliyetli yenisi 300 bin euro ama gel gör ki mükemmel + olanını 2 senede zor sattım ve bence bedava bi paraya verdim . Simdi unimog daha iyi f/p denilebilirmi o zaman...
neden ucuz cunku alıcısı yok.
Hoş siz yine de piyasayı çok yükselttiniz bu da bir gerçek. Yüzlerce sayfa topicin 70-80 ini okudum. Her okuduğumda ilk iş sahibindene girip ilanlara bakmak oldu. Piyasada çok az araba var ...
anlamadigim bir kısmının arka koltuk yok ve 4*2 yazmışlar??? Otomatik 4x4 koltuklu sadece 1 araba gördüm.

Arabalar güzel ama en iyi lafı bence biraz iddialı. 20 yaşında tanınmayan az satılmış bir araç için fiyatları ucuz degil. Çok kabiliyetli olabilir unimog daha kabiliyetli yenisi 300 bin euro ama gel gör ki mükemmel + olanını 2 senede zor sattım ve bence bedava bi paraya verdim . Simdi unimog daha iyi f/p denilebilirmi o zaman...
Hoş siz yine de piyasayı çok yükselttiniz bu da bir gerçek. Yüzlerce sayfa topicin 70-80 ini okudum. Her okuduğumda ilk iş sahibindene girip ilanlara bakmak oldu. Piyasada çok az araba var ...
anlamadigim bir kısmının arka koltuk yok ve 4*2 yazmışlar??? Otomatik 4x4 koltuklu sadece 1 araba gördüm.
Arka koltuk olmayanlar van modelleri, araba hala cok ucuz mercedes motor dana 44 difransiyel bosch duz pompa otomatik sanziman klima bunlari almaya kalksaniz kac para tutar benim unimoglarim vardı , hala da 416 dokam var ikisini de cok rahat sattım çünkü özellikleri vardı fiyat performans olarak super araba korando asil benzinli osuruktan amerikan jeeplere , landa defendere verilen paralara yazık

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim arac 12 yasinda ayrıca

2018 yilinda mtv

16 yasinda ve daha büyük korando 2.9 646TL'den x 1.4 : 904 TL'ye
3.2 korando 910 TL' den 1274 TL ye çıkacak

3500-4000cc arası 1303 tl den 1824 tl ye
4000 ve üstü araçlar 1827 tl den 2557 tl ye yükselecek

Yapılan bu zamla F/P liderliğini korando daha da perçinleştirmiş oldu

Oluyor

peki standart janta en büyük hangi lastik oluyor acaba?
aslında aracı kupadan yükseltmeyi düşünüyorum. bugün n11 indirimleri varken lastik işini halledeyim dedim ama istediğim lastikten kalmamış. bari alabildiğim en iyi f/p lastiğini alayım diye düşünüyorum.
33x12,50 lastikler var sanırım şu an ama standart janta olur mu?

peki standart janta en büyük hangi lastik oluyor acaba?
aslında aracı kupadan yükseltmeyi düşünüyorum. bugün n11 indirimleri varken lastik işini halledeyim dedim ama istediğim lastikten kalmamış. bari alabildiğim en iyi f/p lastiğini alayım diye düşünüyorum.
33x12,50 lastikler var sanırım şu an ama standart janta olur mu?
Kabin yükseltme ile 33 lastik sokuluyor , torsiyondan yukseltme ile 32 lastik , lastik kalin almayin 32 11.5 lastik 305 e tekabul eder 265 gibi degerde kalmaya çalışın

Avukat bey bırak şimdi korando,yu ünimog,u besta ne alemde ondan haber ver o gelir hepsini üter
Abim merhaba , burada bi usta arkadaşa durumu anlattım gelecek hafta sonu yükseltme işine başlayacağız ustaya izah ettim ne sekilde olması gerektiğini anladığını sanıyorum )

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR