Türkiyede ki Lezzet Durakları Listesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sertem41 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,649
Ynt: Türkiyede Ki Lezzet Durakları Listesi

Üzeriden çok zaman geçmiş, belki benim gibi yeniden ihtiyaç duyanlar olabilir diye dosyayı indirdim açtım ve tekrar yükledim. Bneim bilgisayarımda problem olmadı.

Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

Ekli dosyalar

• Lezzet Duraklari.xlsx
    74.1 KB · Görüntüleme: 428

Etiketler

Arkadaşlar bu listeye tüm KOKOREÇ severler için Denizli'deki Akçeşme kokareçcisinide eklemek isterim. 7 yıldır Ankara'da yaşayan bir Denizlili olarak, Ankarada henüz böyle bir lezzete rastlamadım. Denizliye yolu düşenlerin bence mutlaka tatması gerekir. Ben her gidişimde bu mekana uğramaya çalışırım. Mekan biraz salaş olsada lezzeti mükemmel.

Adres : Delikliçınar Meydanı'ndan Valilik istikametine doğru giderken Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde sol tarafta 1583 Sokak'ta.
http://www.neredeneyenir.net/mekanlar/11419/akcesme-kokorec-kokorec-11419

Sayın yasinblgc (İsminizi bilmediğim için)

İyi günler
Ankara da yaşıyorsanız ve İzmir usulü kokoreç seviyorsanız,Türkiye de ilk sırada kokoreççi HACI gelir.
Uzun yıllar İzmir de yaşadım,ancak artık İzmir de kokoreç fabrikasyon yapılıyor.Hacı hala eski usulde kendisi sarıyor.
İzmir kokorecinin özelliği önceden fırınlanır sonra kömürdü kızartılır ve iri doğranır.
Kokoreççi Haccı Ulus şubesi (3 şubesi olasın rağmen ilk yeri olan Ulus da yemenizi tavsiye ederim,saat 11:30 -14:00 arası servis yapılır saat 14:30 dan sonra bulamazsınız)
Telefon 03123119817

Ynt: Türkiyede ki Lezzet Durakları Listesi

Ulustaki haciyi çok iyi bilirim harikadir kokorec sevmeyeni bile kendine bağlar şiddetle bende tavsiye ederim

hocam harika olmuş teşekkürler bende yakın zamanda ege turu yapıcam belirttiğiniz yerlee mutlaka ugruycam

Harika bir kaynak, sayenizde gittiğimiz yerde burada ne yenir yazmak zorunda kalmayacağız aziz google a ;)
Teşekkür ederiz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri