Türkiyede ki Lezzet Durakları Listesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sertem41 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,650

sertem41

Zirve
Yer
KOCAELİ
Merhabalar;

Hepimiz güzel yurdumuzun çeşitli yerlerine gideriz, ama nerede ne yenir tam olarak bilemeyebiliriz. Bu konuda Satıcaların Lezzet Durakları diye bir liste yapılmış. Ben de şahsen Türkiyeyi dolaşırken iş gereği bu listenin bayağı bir faydasını görmüştüm.

Liste oldukça detaylıdır, tüm ayrıntılar mevcutdur.

Ekte ''rar'' dosyası şeklinde atabildim, umarım işinize yarar.

Saygılar.

Ekli dosyalar

• Lezzet Duraklari.rar
    69.9 KB · Görüntüleme: 1,158

Etiketler

Ynt: Türkiyede ki Lezzet Durakları Listesi

Beğendiğinize sevindim, benim çok işime yaramıştı, umarım sizlerinde işine yarar.

Hoşçakalın.

Serhat Bey, bu ya da çok benzeri bir listeyi daha önce görmüştüm ama anımsamıyordum nerede olduğunu; sayenizde buldum, çok sağolun. :smiley:

Cavid Sezen

gezmen' Alıntı:
Serhat Bey, bu ya da çok benzeri bir listeyi daha önce görmüştüm ama anımsamıyordum nerede olduğunu; sayenizde buldum, çok sağolun. :smiley:

Cavid Sezen

Bizler gibi tüm Türkiyeyi dolaşıpta nerede ne yiyeceğini aramaktansa hazır elimizde bu liste olduğunda çok işe yarayacak. Hem genel kültür adınada fayda sağlayacaktır.

Umarım daha çok kişinin eline geçer bu liste.

Keyfini çıkarın.

Saygılar.

rarı açarken beklediğimdan daha zengin bir listeyle karşılaştım. içinde tanıdık mekanları görmek de listeye güvenmemi sağladı.
eline sağlık yazanın da paylaşanında...

Serhat Bey, teşekkürler paylaşım için.

İyi günler
Lezzet durakları listesi için teşekkür ederim.
Yazmış olduğunuz durakların büyük bir kısmında muhteşem lezetleri tatdım.
(Çeşme eski yoldaki kahvaltı mekanını bilen insan sayısı çok azdır)
Size teşekkür etmemin sebebi, biz bu lezetlerle tanıştıktan sonra paylaşmadığımız içindir.

Saygılar

Batuhan Tüten

Herkes çok memnun ama ben açamadım, hata veriyor. Elinde olan varsa lütfen eklesin. Teşekkürler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR