Türkiye'de Karavan İmal Eden Şirketler Hakkında Görüşler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cantunc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 190
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 132,248
Ynt: Türkiye'de Karavan İmal Eden Şirketler Hakkında Görüşler

Enteresan olan;iki gün yoğun bir mesajlaşmanın ardından Levent Bey'in uyarısı sonrasında hiçbir firma yetkilisi yazılan mesaj ve temennilere nezaketende olsa cevap yazma ihtiyacı duymamış....Sanırım yeterince reklam yaptıklarını düşünmüşler zaten akabinde yeterli talep oluşmuş olmalı ki fiyatlarına %15 zam yapmışlar......oysa gözde olma adayı iken gözden düşme durumu ile karşı karşıyalar....
Kalın sağlıcakla

Etiketler

Süleymen bey

Asıl enteresan olan, sizin gibi karavan sever insanları uygun fiyatlara güzel ve kaliteli bir karavan sahibi yapmak isterken, karşılaştığımız bu önyargılı tuhaf tutumdur.

Bu yüzden cevap vermemiz çok birşey değiştirmez.

Fuzuli'nin dediği gibi "Konuşsam tesiri yok, sussam gönül razı değil."

Sıkıntılı bır konu baslıgı yukarı tukursen bıyıkl asagıya tukursen sakal mısalı ama karavan yonetımının bu konuyada bır cozum bulacagından emınım nutfen kalp kırmayalım doslar abiler zaten bu ulkede bu hos ve guzel hobıyle ugrasan meskul olan kac kısıyız saygılar.

Suat Türkmen' Alıntı:
Süleymen bey

Asıl enteresan olan, sizin gibi karavan sever insanları uygun fiyatlara güzel ve kaliteli bir karavan sahibi yapmak isterken, karşılaştığımız bu önyargılı tuhaf tutumdur.

İki gün içinde yoğun mesaj sonrasında hiç bir paylaşımda bulunmamanız karşısında nasıl bir düşünce yapısına sahip olmalıydık sizce ? Bana hemen cevap yazdığınıza göre siteyi herdaim takip ediyorsunuz dolayısıyla 15 gün içinde de paylaşım veya değerlendirmeleriniz olabilirdi....ne size ne de başkasına karşı herhangi bir önyargım yok aksine mesajımı bir kez daha okursanız övme ve uyarı sonucu çıkarmanız da pekala olası....
Yolunuz açık olsun....

zamları bari tefe tüfe oranında yapın da saygıyı yitirmesin millet...

Suat Türkmen' Alıntı:
Süleymen bey

suat bey internet sitenize ulaşılamıyor. sitenizin host süresi dolmuş sanırım. yenilemeyi düşünüyor musunuz?

Bir yıl karavan araştırdım. Üç Fabrika gezdim ve fiyat aldım. Fiyat / Kalite açısından tercihimi İzmir Dolphin Karavandan yana kullandım ve pişman olmadım. Tavsiye ederim.

Baran Bey
Hoşgeldiniz?
Seçiminiz için kutlarız.
Karavanınızın resimlerini , yapım aşamalarını vs bilgileri yayımlarsanız çok yararlı olur.
Umarım bu bilgilerden sonra adıgeçen firma gelecek talepleri karşıyabilir.

Karavan izmirde yapıldı Ben Antalyadayım. Uzak olduğum için İzolasyon dışında yapım aşamasını gözlemleyemedim. fotoğraflar paylaştığım facebook linkinde var.

Umarım Talepleri karşılayabilirler. Ne zaman gitsem 5 - 6 ducato içerde imalat aşamasında oluyor. Çok talep var. Çok yoğunlar.

Maşallah sizde ,tüm Türkiyeyi kapmışsınız.
Karavan İzmir de , siz Antalya da, profiliniz Ankara da.

Hemen üye olup, hemen malum firmayı reklama sokmuşsunuz.

Bu firma ülkemizin medar-ı iftiharı zaten.
Bunu bilmeyen yok.

Hani demişsiniz ya, diğer firmaları gezdim, beğenmedim. Birtek bunu sevdim.
O beğenmediğiniz firmaların neyini beğenmediniz. Onuda belirtirseniz , bizde yararlansak çok iyi olur.

Umarım karavanınıza kısa sürede kavuşursunuz. Bize taze resim ve bilgi gönderirsiniz.

Sağlıcakla.........

Karavanlar konusunda paylaşılan bilgilerden faydalanmak için 1.5 yıl önce üye oldum. Üyelik tarihim 14 Ekim 2012. Bilgi sahibi olmak açısından okuduğum paylaşımların bana çok faydası oldu. Bende yaşadığım deneyimleri paylaşarak başkalarına faydam olsun istedim. Bunun farklı algılanacağını düşünmemiştim. Diğer firmaları beğenmediğimi söylemedim. Sadece Fiyat/Kalite açısından tercih ettiğim firmayı yazdım. Görüşmek için gittiğim bütün karavan şirketleri beni en iyi şekilde karşıladılar ve ilgilendiler. Onlar hakkında yazabileceğim hiçbir olumsuzluk yok.

1010113 611461208941573 1518629623 n

Bahsi gecen firmanın adı gündeme gelince, nedendir bilmem hep idam ediliyor..memenuniyet artık reklama dönmüş..helal olsun..
erim özbiler

Topiği açtığımdan bu yana yazılanları dikkatle okudum...Hiç bir imalatçı çıkıp sevap veya gühahlarını yazamaz.Çünkü onlarda işin farkındalar.Hiç olmazsa senede bir kez yurt dışı karavan fuarlarına gidiyorlardır.İmal ettikleriyle onların yaptıklarına bakınca acaba ne düşünüyorlar merak ediyorum.Bu paraya bu imalatta diyemezler maşallah fiyatlarını onların seviyesine getirdiler.
Yurt dışında kamp alanlarında onların imal ettikleriyle yan yana durduğumda komplekse kapılıyorum.Verdiğim parayamı yanayım,neden böyle bir karavanım yok demeyemi?
Şeklini bile benzetemiyorlar.Adamlar her parçasını özenle,dikkatle imal edip monte etmişler.Her alanı maksimum derecede değerlendirmişler.Mobilya aksamı göz alıcı sanırsınız lüks bir teknenin içindesiniz.En ufak bir ayrıntıyı bile kaçırmamışlar.Yani aldıkları parayı hak etmişler.
Bizde bu gümrük mevzuatı varken ithal şansımız olmayacağına göre tevekkül edip bulduğumuzla yetineceğiz........

Sapla samanı karıştırmamak lazım İmaj karavanin yaptıkları Avrupalı karavancilarca ilgi görüyor ben bunlari avrupada yaşıyorum. Ama 5 10 bin fazla verip kaliteyi almak lazım. Sağlamlığı avrupa karavanlardan kesin iyidir. Vaktin varsa imaj karavana uğra ve yapım aşamasında bir gör derim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri