Türkiye'de Hovercraft Üretimi Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hasanfb Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 70
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 45,476

Etiketler

Ynt: Türkiye'de Hovercraft Üretimi Hakkında

Koray bey fotoğraf alıntılamama kızmaz umarım.

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

[attachment=5]

Hover Craft   001

Hover Craft   002

Hover Craft   003

Hover Craft   004

Hover Craft   005

Sizin orada akşam kaçta başlıyor ki.?
;D

Bekliyoruz Hasan bey.

Canlı canlı fotoğraflar tutmuyor diğerlerinin yerini.
Koray bey alınmasın ama demli çay gibi oluyor Gezenbilir Ailesinin çekipte paylaştığı fotoğraflar.

Deniz abi çok yakında harika bir kumsal ve deniz sürüşü yapacağız. Jeepler kumsaldan tam gaz ben hem denizden hem kumsaldan tam gaz... Çatalca sahillerini fethedicez...

yuzen_adam' Alıntı:
Deniz abi çok yakında harika bir kumsal ve deniz sürüşü yapacağız. Jeepler kumsaldan tam gaz ben hem denizden hem kumsaldan tam gaz... Çatalca sahillerini fethedicez...

1 - 2 Mayıs 2010 Tarihlerinde Bolu'da Mitsubishi buluşması var.
Orada Gölette vardı.

Bir Mitsubishi ayarlayıp gitmeyi düşünsenize arkadaşlar.

yuzen_adam' Alıntı:
Tabi efendim. Nehir ve göllerde harika performansları var.

Merhaba ,

Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneğinin 3- 4 Temmuz 2010 Tarihleri arasında Bolu Aladağlar Gençlik Spor İl Müdürlüğünün Dinlenme Tesislerinde ve yakınında ki gölet çevresinde yapacağı 3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivaline katılmayı düşünür müsünüz ?

Bahsi geçen göletin Google Earth görüntüsü.
[attachment=1]

GEde Kamp Yerleri

Deniz çok iyi olur.
Hem festival de farklı heyecanlar yaşanabilir.

Herkese merhabalar,
internet aramalarında görünce şaşırdım gerçekten güzel araçlar bu hovercraftlar, ancak beni esas şaşırtan konu başlığınınTürkiye'de ilk olarak verilmesi.... yeni üye olduğum için tanışalım bölümünde kısaca kendimden bahsettim, İstanbulda yaşıyorum ve 5 yıldır Türkiye'nin ilk hovercraftını kendi dizayn edip kendi imal eden firmasında çalışıyorum ve bununla gurur duyuyorum, çünkü biz belli alanlarda kendi dizayn edip kendisi üretim yapabilecek teknolojiye sahip dünyadaki sayılı firmalardanız... TSK ve AKUT bünyesinde prototiplerimiz uzun süredir zorlu şartlar altında çalışmaktadır. elimdeki bir kaç fotoğrafı yayınlayacağım, yakın zamanda yeni bir başlık altında kendi dizaynımız olan ve diğer ürünlerimizde olduğu gibi %100 yerli üretim olan Hovercraftımızı tanıtacağım...

N534143964 514795 8425

N534143964 514820 1269

N534143964 514836 8144

H

N534143964 514839 4238

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri