Türkiye'de Avrupa Standartlarında Karavan İmalatı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan levent06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 95,724
Ynt: Türkiye'de Avrupa Standartlarında Karavan İmalatı

Saim bey hoş geldiniz.Bizim henüz yapamadığımız metropolden kaçış ile ilk adımı atmışsınız.Darısı arzu edenlere.Karavan özleminizi de gerçekleştiriirsiniz inşaallah.

Etiketler

nebre' Alıntı:
Merhaba Doğa dostları,

Öncelikle belirteyim sabırla tüm yazılanları okudum. Hayalimdeki karavanı almaya ömrüm yetmeyeceğinden 2 yıl önce Ankarayı terkedip denizli muğla arasında bir orman köyüne yerleştim. Bu arada bir köpeğim 2 de kedim oldu. Hanımı ve 2 de çocuğu sayarsak baya kalabalık bir aile olduk. Gel gelelim gene Karavan özlemim depreşti. Levent beyin karavan projesini merakla bekliyorum.

Saim Bey, foruma hoş geldiniz.. Hayalinizdeki karavanın ne olduğunu yazmamışsınız ama kavuşmanızı dilerim. Kişinin ne istediğine bağlı olarak ve beklenti düzeyini kendine göre tutarak, ulaşabileceği bir karavan-kamper-motorkaravan olabileceğini düşünüyorum. Kendinizi daha ayrıntılı tanıtmanızı bekleriz.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=41777.380

Cavid Sezen

Merhabalar,
Bir karavan sevdalısı olarak, saatlerce, sıkılmadan yorumları okudum...
Herkesin iyi niyet dileklerini gördüm...
Anladığım kadarıyla Levent beyin karavan hayali ağır bi sekteye uğramış...
Ancak yorum yapan bu kadar insana saygısını göstermek adına, en azından bu işi yapamayacağım demeliyidi...
Hele 1 haftaya kadar fotoğrafları yayınlayacğım demesinin ardından uzunca bir süre geçmesi gerçekten manidar...
Herkese mutlu günler....

TÜM HERKEZDEN ÇOK ÖZÜR DİLEYEREK ,İŞLERİN BAŞINDA OLAMAM SEBEBİYLE USTALARIN GAZABINA ÜĞRADIM,VE ARACIM PARÇALANMIŞ HALDE VE 28.000 TL ZARARLA MAALESEF ŞİMDİLİK BU İŞİ BIRAKMAK ZORUNDA KALACAĞIM.BENİ BU PLATFORMDA İZLEYEN HERKEZDEN ÇOK ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM.LÜTFEN BAŞKA MANALAR ÇIKARTMAYINIZ.ANLADIMKİ PARANIZDA OLSA BU KENDİNİ BİLMEZ USTALARIN BAŞINDA OLMUYORSAN BU İŞLER OLMUYORMUŞ.BU TECRÜBE BANA BİRAZ PAHALIYA MAL OLDU.TEKRAR HERKEZDEN BANA DESTEK VERENLERDEN ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM.

BİRGÜN KARŞILAŞMAK DİLEĞİYLE HERKEZE SAYGILARIMI SUNUYORUM.

Merhaba,biraz şaşırmış ve ne diyeceğimi bilemez durumdayım.Şubat ayında yapım aşamalarından bir kaç fotoğraf paylaşacağım demişsiniz, şimdi olay başlangıç noktasına dönmüş gibi. Neler olup bittiğini bilemiyorum, ama hayallerinizi sıfırlamamanızı öneririm. Olur böyle şeyler aldırmayın,bu genellikle konuşmalarda çoğu zaman duyduğumuz sıradan bir teselli cümlesi. Fakat işe başlarken hayalleriniz vardı; forumdaki dostlarımız başlamadan, hazırlık aşamaları ve eğer bitirebilmişse ilk gezi izlenimlerini paylaşıyorlar. Sizin de onlar gibi olmanızı isterdim.

Sağlıklı günler dileklerimle,İzmir'den selamlar sevgiler.

levent06' Alıntı:
TÜM HERKEZDEN ÇOK ÖZÜR DİLEYEREK ,İŞLERİN BAŞINDA OLAMAM SEBEBİYLE USTALARIN GAZABINA ÜĞRADIM,VE ARACIM PARÇALANMIŞ HALDE VE 28.000 TL ZARARLA MAALESEF ŞİMDİLİK BU İŞİ BIRAKMAK ZORUNDA KALACAĞIM.BENİ BU PLATFORMDA İZLEYEN HERKEZDEN ÇOK ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM.LÜTFEN BAŞKA MANALAR ÇIKARTMAYINIZ.ANLADIMKİ PARANIZDA OLSA BU KENDİNİ BİLMEZ USTALARIN BAŞINDA OLMUYORSAN BU İŞLER OLMUYORMUŞ.BU TECRÜBE BANA BİRAZ PAHALIYA MAL OLDU.TEKRAR HERKEZDEN BANA DESTEK VERENLERDEN ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM.

kötü bir tecrübe olmuş, elinizdeki malzemeleri bozmazsanız ve imkanınız varsa koruyabilirseniz belki ilerde bir şekilde değerlenip projeniz tekrar hayat bulabilir, moralinizi bozmayın, selamlar

levent06' Alıntı:

Levent kardeş çok üzüldüm umarım en yakın zamanda hatayı telafi eder arzu ettiğin karavanın sefasını sürer bu tatsız olayı unutursunuz.

Birkaç fotoğraf konabilseydi, olası her türlü yanlış anlama/anlaşılmayı önlerdi...

Cavid Sezen

herkesin iyi dilekleri için teşekkür ederim.

maalesef durumlar böyle.aracı aldım,projesinide çıkarttım,arabanın kupasını attık,komple ön göğsü çıkarttık,elektrik tesisatını komple elden geçirttik,şasesini 1 metre uzatıp,dingili ona göre alıp,fren tertibatlarınıda ono göre yaptırttık,sonrasında arka profil örmesinden başlattırdım.bu arada bu süreç öyle sıkıntılı oldu ki anlatamam.resmen paramızla rezil olarak.sonrasında 1 haftaya kadar abi ben arka kaplamasını yaparım dedi.bende ona göre insanlara 1 haftaya kadar resimlerini gönderirirm diye yazdım buraya ,o bir hafta hiç bitmedi,sonrasında arabamı ostim sananyisi çekmiş.adam dükkanı kapatmış kaçmış,aracı bir görseniz hiçç birşeye benzemiyor.demir yığını durumunda.birde özel ön cam döktürmüştüm onu unutmayayım.

arabamın oluşunu proje yaptırışımı yaybek ismiye olan değerli yusuf kardeşimizde biliyor.çünkü onun aracının proje işlerinide benim projemi çıkarttığım değerli karavan dostu olan cevdet beyin iş yerinden çıkarttı.yusuf a o yeride ben söylemiştim.kendiside teyitini yapabilir.

yani perişan halde bir araç,onca dökülen para,bizim burdaki sözümüzü tutamamamız.hepsi böyle oldu dostlarım.

birde iş yok derler,paranla iş yaptıramazsın,sonra memlekette paramı var,iş mi var derler.sizler parayla iş yapmazken acaba bir lokma ekmek yemek hakkınızmıdır.allah onları bildiği gibi yapsın.

tüm okurlardan ve doğa dostlarımdan tekrar özür diliyorum ki söylediklerimi hayata geçiremedim.beni tanımadığınız için sanki yalancıymışım gibi bir duruma düştümya o bana daha çok koydu.

tekrar herkezden özür diliyorum.

Levent kardeş seni en iyi anlayanlardanım dışarıda istediğin işi yaptırmanın ne kadar zor olduğunu iyi bilirim,bu hal beni kendi arabamı yapmaya itti kötü usta insanı usta yaparmış ;D
Bence sen kendine haksızlık ediyorsun senin suçun yok sadece yanlış insanlara denk gelmişsin geçmiş olsun inşallah zaman içinde hatayı telafi edersiniz,burada yalancılıkla suçlama yok sadece insanlar bunca zamandır takip ettiği arkadaşının sonuca ulaşmasını görmek istiyor nazımız geçtiği düşüncesiyle hadi hocam yokmu üç beş fotoğraf diyerek tatlı baskı yapılıyor tamamen iyi niyetten ne olur alınganlık yapma,biliyorum yaşadığın olay hassalaştırmış haklı olarak,canın sağolsun umarım en kısa zamanda toparlarsın,projenin yaklaşık 2 sene önce onaylandığına ben şahidim hatta dediğin gibi Cevdet beyin numarasını verip projemin onaylanmasına sebep olan sensin burada bu vesileyle sana bir kez daha teşekkür ederim.

Levent bey geçmiş olsun çok üzüldüm imalat aşamasında basınıza gelen olumsuzluklara inanın.
Bende Ankarada ikamet ediyorum ve karavanım su anda yapım aşamasında.
Ustam iyi bir usta ve gurupta bu işten anlayan arkadaşlarımız resimlerden işçiliğini beğeniyorlar.
Yalnız akşamları ve pazar günü çalışabilmesi nedeni ile iş istenen hızda olmayabiliyor.(Hafta 6 gün çalışıyor çünki)
Eğer arzu ederseniz aracınızı gösterir bir fikir alırız.
Tel: ev 2410887
Cep: 05362460909
Karavanımını imalat resimlerini aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak görebilirsiniz. Sevgi dostluk ve tekrar geçmiş olsun dileklerimle.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=57619.new

yusuf arkadaşım iyi dileklerin için teşeşkkür ederim.

sayın ümit tiryaki bey bir ara görüşelim.telefonunuzu not aldım.alakanız için teşekkür ederim.

Geçmiş olsun, ilk mesajdan itibaren son sayfalarda resim görmek umuduyla tüm yorumları okudum, ancak sonu hüsran olmuş.Ancak projenizi neden iptal ettiniz onu anlamış değilim.Anlattığınız kadar çevreniz varsa ve o kadar da iddaalıyken başka bir usta bulup devam edebilirdiniz.

Acemiyim help ben ambulans aldım land rover içini moto karavan yapan biyer varmı trabzonda

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Geri