Türkiye'de Avrupa Standartlarında Karavan İmalatı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan levent06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 95,726
Ynt: Türkiye'de Avrupa Standartlarında Karavan İmalatı

Sayin Beyler,
Evet neden Türkiyede karavan imalati yok ? Cok büyük imkanlarimiz var neden olmasin. Frigofik kasayi imalat edenler neden karavan yapamasinlar ? Araclarda var Ford, Magirus,Isuzi,Iveco, Bu araclar zaten imalati vatanimizda i var.Eh öyle ise ic donanimi mi eksik .Oda basit REIMO firmasi almayada istediginiz sekilde katalogdan icini dösüyor her malzemeyi buzdolabindan ocagina kadar satin alip yapiyorlar.Her sey plan isi. Bizler beceririz,ama tesvik lazim evvela marinalar gibi karavan yerlerinin yapilmasi lazim o yerde elektrik baglantisi lazim(oda problem degil fotovoltayk yani günes egerjisinden yararlanmak
Ben fikirlerimi yanitladim
veteran ati

Etiketler

google görsellerden 4wd camper diye aratın çok güsel camperler çıkıo tavsie edeerim

sayın levent çalışmalarınızı canı gönülden destekliyorum başarılarınızın daim olmasını diliyorum ,sayenizde bizlerde hem ucuz hem kaliteli ve avrupa,abd standartlarında motorkaravanlara kavuşuruz,yolunuz açık olsun.

sayın şekerpınarı destekleriniz ve güzel sözleriniz için teşekkür ederim.çalışmalarımın 1/4 bitti gibi. biraz zamana yayarak işi yapıyorum çünkü şu ana kadar araba hariç 20.000 tl harcadım ve bir 40.000 tl daha gidecek gibi.takdir edersiniz bu kriz ortamında birden para harcamak istemiyorum.biraz yayarak işimi yaptırıyorum.biraz zaman alıyor ama çok iyi gidiyor.bu vesileyle tüm arkadaşlara ve büyüklerime selam söylüyorum.bu sevda bitti değil,devam ediyorum.herkeze iyi akşamlar.

levent köroğlu

selam dostlar benim işim sualtı ve trizm eski karavancıyım. şimdi eski karavanımı yeniliyorum ama 2 yan 2 banyo vc camı vearka cam almak istiyorum. iyibişey olsun istiyorum nerden alabilirim bu malzemeleri satan bir yer yokmu bilen varsa bildirirse sevinirim herkese mutluluklar tabi diğer malzemelerde lazım.

yerli karavan camları üreten saly karavan var bildiğim kadarıyla,eğer ithal seitz s4 camlarından istiyorsanız, ya ithal edeceksiniz yada ege karavan veya imaj karavan dan alabilirsiniz.başka bilinen bir alma söz konusu ise buradan paylaşılırsa bende bilgilenmiş olurum.

Levent bey merakla bekliyoruz karavanda son durum nedir, kolay gelsin

dalanadam' Alıntı:
selam dostlar benim işim sualtı ve trizm eski karavancıyım. şimdi eski karavanımı yeniliyorum ama 2 yan 2 banyo vc camı vearka cam almak istiyorum. iyibişey olsun istiyorum nerden alabilirim bu malzemeleri satan bir yer yokmu bilen varsa bildirirse sevinirim herkese mutluluklar tabi diğer malzemelerde lazım.
merhabalar altta yazan topicde ihtiyacınızı yazarsanız arkadaşlar yardımcı olacaktır
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=34657.0

sayın deniz bey

bu kışı zaman zaman aracın yapılmasına ayıracağım.inşallah yaz gibi biteceğini umuyorum.

iyi akşamlar dilerim.

yusuf daha değil .biraz ara verdiğimden dolayı böyle oldu 1 aya kadar tekrar girişiceğim,bundan dolayı biraz gecikti,sen ve bu topici takip eden herkez kusura bakmayınız.2 aya kalmaz kesin fotoluk hale gelecek buna eminim işte.

bundan dolayı biraz daha zaman istiyorum.

herkeze iyi akşamlar.

levent06' Alıntı:
yusuf daha değil .biraz ara verdiğimden dolayı böyle oldu 1 aya kadar tekrar girişiceğim,bundan dolayı biraz gecikti,sen ve bu topici takip eden herkez kusura bakmayınız.2 aya kalmaz kesin fotoluk hale gelecek buna eminim işte.

bundan dolayı biraz daha zaman istiyorum.

herkeze iyi akşamlar.

Tamam kardeş biliyorsunki tamamıyle iyi niyetimizden ve samimiyetimizden ısrar ediyoruz,önemli olan kazasız belasız bitirmen buradaki dostların hepsi diğer bir arkadaşın karavanına kendisininkiymiş gibi sevinir bu forumun en güzel yanı bu en kısa zamanda başlayıp bitirmen dileğiyle.

teşekkür ederim yusuf

biliyorumki buradaki tüm insanlar iyi niyetli ve yardımsever.bundan hiç şüphem yok.karavana başladığımı sende biliyorsun yusuf,hatta projesini çizdirdim ve tse den onayını aldırdım.aracın şu anki hali profilleri örülü şase uzatılmış,ön kupa çıkarılmış,elektrik tesisatı komple değişmiş ve yenilenmiş,çırılçıplak bir konumda bundan dolayı resimlenecek durumda değil.ama senin arabanın yapım aşamasındaki bilgilendirme şeklinde kısım kısım resimleyeceğim.alakan için teşekkür ederim.

Bence o bölümler bile resimlenebilir,benim karavanım diye bir bölüm açın,ummadığınız bilgiler belki bu aşamada da verilebilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri