Türkiye de hummerla bu işi yapan varmı??????????

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sensar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,136
Ynt: Türkiye de hummerla bu işi yapan varmı??????????

huseyin brc' Alıntı:
Benımde duyduguma gore Hummer lar kolay kolay arıza vermıyormus arıza verdıgınde uydu uzerınden tamır edılıyormus ustaya falan gerek kalmıyormus dıye duymustum!

Ama sadece soyleyenlerın yalancısıyım...

Uydu tarafindan takip edildigi dogru buna `ONSTAR` deniyor. Ariza uydu uzerinden merkeze bildiriliyor ve nerede olursaniz olun ariza durumana gore yardim ya da cekici geliyor.

Etiketler

o günleri şimdiyle kıyaslamamak lazım servis ve türkiyede bulunan araç sayısı çok arttı, yakında parkurlarda görmeye başlarız

alihay' Alıntı:
o günleri şimdiyle kıyaslamamak lazım servis ve türkiyede bulunan araç sayısı çok arttı, yakında parkurlarda görmeye başlarız
askeri versiyolarını görüyoruz zaten.

Aviator_ist' Alıntı:
Sanirim yorumunuz ciddiyetten uzak cunku bu aracin 10.000 bakimini yeni yaptirdim ve 164 TL ye dek geldi. Hava filtresi dediginiz sey 25 TL. 1000 dolar biraz komik durmus. Aracin yurtdisi satis fiyati 40.000 US zaten ;D

Yukarıda yazdığım gibi olayın geçtiği tarih 1998, o tarihte türkiyede kaç tane hummer vardı acaba?

Aviator_ist' Alıntı:
Sanirim yorumunuz ciddiyetten uzak cunku bu aracin 10.000 bakimini yeni yaptirdim ve 164 TL ye dek geldi. Hava filtresi dediginiz sey 25 TL. 1000 dolar biraz komik durmus. Aracin yurtdisi satis fiyati 40.000 US zaten ;D
Serbest Muhabbet sallamak serbest ya.

Fotoğraftaki H3'lerde Türkiye'de öyle alınamayacak kadar pahalı değil ddiyat bakımında Discovery ile yarışabilir ama işte astarı (yakıtı, yıllık vergisi vs.) pahalıya geliyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR