Türkiye Dağcılık Kulüpleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan özlem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 59
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 70,709

Etiketler
İLKE BEKÇİ' Alıntı:
teşekkürler,

yakında kulüp faaliyetlerini ve tırmanış raporlarını da yayınlamaya başlayacağım.

Valla ilke site ahalisi olarak cok ama cok memnun oluruz. dört gözle bekliyoruz

bugün bir rapor eklemeye çalıştım ancak 250 kb sınırı var.benim resimler ise 700-800 kb arası.
resimleri nasıl yayınlayacağım?
resim olmadan raporun pek önemi kalmıyor :smiley:

Photoshop varsa fotoğrafı açın. Image/Image size tıklayın. Çözünürlüğü 72 uzun kenarıda 200 yaptığınızda genelde 250 kb'nin altına düşer. Düşmezse 200 den aşağısını seçin.
İkinci yol gezenbilir galeriye fotoğraflarınızı ekleyin. Sonra ordan açacağınız konunun içine linkleri ekleyin.

fotoların boyutunu windows picture manager ile küçültmeyi başardım ancak videolar için bir çözümünüz varsa paylaşır mısınız ?

videolarımı windows movie makerda ancak 1mb'a kadar küçültebildim.

Ana Kamp Dağcılık ve Doğa Sporları

www.dogasporlari.web.tr

Kocaeli - İstanbul

Dağcılık ve Doğa Sporları Merkezi, Kocaeli dağcılık ve kaya tırmanışı eğitimleri, istanbul dağcılık ve kaya tırmanışı eğitimleri

Doğa Sporları Portalı, Doğa Yürüyüşü parkurları, Kamp alanları

Ablem gif

arkadaşlar bana dağcılıkla ilgili eğitim alabileceğim konyadaki klüp yada şahısları bildirirseniz sevinirim. bu arada yaşımın da 36 olduğunu hatırlatayım. şimdiden herkese teşekkür...

abd_kuzucu' Alıntı:
arkadaşlar bana dağcılıkla ilgili eğitim alabileceğim konyadaki klüp yada şahısları bildirirseniz sevinirim. bu arada yaşımın da 36 olduğunu hatırlatayım. şimdiden herkese teşekkür...

Abdullah Bey aşağıdaki Linke bakınız.

Sevgiler
Tayfun Sözer

http://www.konya-gsim.gov.tr/spor_dallari/dagcilik.htm

Kartal Dagcilik Kulübü (İstanbul)

Kartal Dağcılık Kulübü 2009 Mayıs ayından itibaren TDF (Türkiye Dağcılık Federasyonu) nin Tescilli Kulübüdür.

KartalDagcilik

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri