Türk Kangal Çoban Köpeği Üretimim Başladı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan keskint Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,334

keskint

sureyyakeskinciftligi@gmail.com
Yer
OMANGAZİ / BURSA
Web
sureyyakeskinciftligi.blogspot.com
[size=10pt]Karacabey harasından sertifikalı kangal çoban köpeği damızlık olarak yetiştirilmiş ebeveynlerin yavrularıdır[/size]

[attachment=1]

Arzu edenler iletişim geçin yada gelip görün

[attachment=2]

18.12.2010 doğumlu
3 DİŞİ
3 ERKEK toplam 6 yavrum var bunlardn bir çiftini kendime bırakıcam diğerleri ile ilgilenen arkadaşlarım olurmu bilmek istiyorum

[attachment=3]

Bursa Karacabey Harasından Safkan Sertifikası Ile alınmış Haydut (baba) ve Prenses (anne) nin yavruları lütfen ziyaret edin görün
Bursa Süreyya Keskin Çiftliği Kangal Üretimi

[attachment=4]

yavru ve anne, baba ile ilgili tüm bilgiler aşağıdaki linklerde mevcuttur

http://picasaweb.google.com/sureyyakeskinciftligi

http://www.facebook.com/sureyyakeskin.ciftligi

http://kangaluretimciftligi.blogspot.com

sureyyakeskinciftligi@gmail.com

Tel : 0 224 257 43 90
Cep:0 532 425 26 63

IMG 5075

IMG 5056

IMG 5081

IMG 5094

Etiketler
Ynt: Türk Kangal Çoban Köpeği Üretimim Başladı

Hayrlı olsun.Yenimi yoksa.başka bir durum mu.Sanki epey zamandır var.Yanılmış olabilirim .neyse.iyi paylaşımlar.

freegraf' Alıntı:
Hayrlı olsun.Yenimi yoksa.başka bir durum mu.Sanki epey zamandır var.Yanılmış olabilirim .neyse.iyi paylaşımlar.

Benim ilk yavrularım
Köpek üretmeye yeni başladım devam edip etmeme de bu yavrularımı sahiplendirmem belirliyecek vereceğim kişilerin onları kötü amaçlı kullanmıyacaklarına emin olmalıyım yoksa vermiyeceğim ve imkan buldukçada yavrularımı takip edip gercekten kötü amaçlara hizmet etmelerini önlemeye calışıcağım.
Üretimdeki asıl amacım
Gerçekten bu ırkı yozlaşmadan, kaybolmadan koruyanlardan biri olmak ve çiftliğimde de bana yarenlik edip korumaları, onlarla olmak beni mutlu ediyor.

Yukarıda kötü amaç diye bahsettiğim konu köpek döğüşleri yada benzer dir
Benim yavrularıma talip olacakların kötü amaçları varsa benimle hiç irtibata geçmesinler

Sizi anlıyorum.hasasiyetiniz i de ,çok haklısınız.İnşaallah hedefinize ulaşırsınız.tekrar hayrlı olsun.Keratalar çok sevimliler.

öner bey tebrik ediyorum sizi başarılar diliyorum :smiley: bende sivas kangalları çok severim bir çift de yetiştirdim çok irileştiler bende divriğiye köye yolladım şimdi tek bir erkek arıyorum yavru eğer elinizde varsa çok sevinirim

bende talibim 1 adet erkek....

Ben sivaslıyım kangallar harbiden aslan yani ANADOLU ASLANI

2014.06.06 -tarihinde Doğan Secereli Kangal Yavrular

Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu denetiminde kural ve koşullarına uygun olarak yetiştiriyorum. Uygun koşullarınız varsa, Bahçeli bir eviniz, sürünüz, Yada korunmasını istediğiniz bir yeriniz, Bekçilik ve koruma konusunda dünyaca ünlenmiş ülkemize has Kangal Türk Çoban Köpeğinden siz de yetiştirmek isterseniz, dişi ve erkek yavrularımızı görüp bazılarını kendinize dost olarak seçmek istermisiniz? Çiftliğimize gelin görüşelim. Üretim masraflarımıza katkınız karşılığında sizlerin de CAN DOSTLARI OLSUN istemez misiniz?

2014.06.06 -tarihinde Doğan Secereli Kangal Yavrular

Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu denetiminde kural ve koşullarına uygun olarak yetiştiriyorum. Uygun koşullarınız varsa, Bahçeli bir eviniz, sürünüz, Yada korunmasını istediğiniz bir yeriniz, Bekçilik ve koruma konusunda dünyaca ünlenmiş ülkemize has Kangal Türk Çoban Köpeğinden siz de yetiştirmek isterseniz, dişi ve erkek yavrularımızı görüp bazılarını kendinize dost olarak seçmek istermisiniz? Çiftliğimize gelin görüşelim. Üretim masraflarımıza katkınız karşılığında sizlerin de CAN DOSTLARI OLSUN istemez misiniz?
Daha fazla bilgi için benim bloğumun adresi: http://kangaluretimciftligi.blogspot.com.tr/

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=71603.0#ixzz387LfNQo1

IMG 20140706 192025

öner bey öncelikle çalışmalarınızda başarılar diliyorum.benim de bir çiftlik projem var ve bunun için kangal ve akbaş cinsi köpeklere ihtiyacım var.ücret konusunda net birşey söylerseniz neden olmasın.yoksa karacabeyin yolu gözüküyor bana

oguz28' Alıntı:
Üstad bir tane erkek isterim. Giresun da köy evinde bakacam
Gerçekten istiyorsan artık verebilirim. Yeterli büyüklüye eriştiler ve "KÖPEK IRKLARI VE KİNOLOJİ FEDERASYONU" kimlikleri geldi
Başka arkadaşlardan da uygun yeri olanlar var ise isteyen arkadaşlara verebilirim. 5 erkek 4 dişi yavrum var.
Bloğumda resimleri mevcuttur
Blog adresim:
kangaluretimciftligi.blogspot.com.tr/p/yavrular.html

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri