Tüplü Dalış Fiyatları 2020

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan turluyorumnet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,910

turluyorumnet

Geziyorum-Yazıyorum
Yer
Kocaeli
Web
turluyorum.net
Saros Körfezi İbrice Limanı Tüplü Dalış Fiyatları

Saros Körfezi İbrice Limanı Tüplü Dalış fiyatları 2020 yılı için belirlenmeye başladı. Saros Körfezi nerede ? Dalış noktaları, okulları ve turları.

Ege denizinin sırlarla dolu Saros Körfezi Türkiye‘nin en çok tercih edilen dalış bölgelerinden biri durumunda. Dünya da kendi kendini temizleyebilen deniz özelliği ile farklı bir yer altı dünyasını gözler önüne sermiş her zaman. Volkanik çağlardan kalma su altı kayalıkları, mağaraları, tünelleri, batıkları ve zengin canlı çeşitliliği ile her yıl yerli yabancı binlerce dalgıcı buraya çekiyor. Dalış merkezi haline gelmiş Saros Körfezi’ndeki İbrice Limanı ise Nisan ayı itibari ile ilk defa deneyecekler ve dalgıçlar için bir çok dalış noktası ile 2020 sezonuna hazırlanıyor.

İşte tüm ayrıntıları ile 2020 yılı uçun belirlenen Edirne Soros Körfezi Tüplü dalış fiyatları listesi bu linkte...

Saros Körfezi İbrice Limanı Tüplü Dalış Fiyatları 2020 | turluyorum.net

Video: https://youtu.be/Sh-mg8X-frY

Uçak batığı hariç hemen her noktasına daldım İbrice'nin. Kiremitlik dalışı muhteşem. Uçağa dalmak henüz kısmet olmadı. Bu sene de Pandemi krizi çıktı. Bakalım, en kısa zamanda dalmak isterim. Fiyatlar konusunu geçen sezon sorduğumda Uçak dalışı ve diğer dalışlar için farklı fiyat uygulaması yapıyorlardı. Sanırım arz talep meselesi. Güzel bir dalış merkezi, tavsiye ederim.

Uçak batığı hariç hemen her noktasına daldım İbrice'nin. Kiremitlik dalışı muhteşem. Uçağa dalmak henüz kısmet olmadı. Bu sene de Pandemi krizi çıktı. Bakalım, en kısa zamanda dalmak isterim. Fiyatlar konusunu geçen sezon sorduğumda Uçak dalışı ve diğer dalışlar için farklı fiyat uygulaması yapıyorlardı. Sanırım arz talep meselesi. Güzel bir dalış merkezi, tavsiye ederim.

Ben geçen yaz İbrice Limanındaydım. Birçok noktasında dalış yaptım. ve 2 yıldız eğitimimi aldım. Virus belasından kurtulursak bu yaz İbrice Limanına Kamp kurucam tekrar. Su altı zenginliği müthiş.
Bu yazımda da Antalya Kaş taki Batık uçak ve Bacalı mağara dalışlarım var.

Tüplü dalış nasıl yapılır, nedir ve hakkında bilgi | turluyorum.net

ibrice kıyı dalısı deneme 150 tl 30 35 dk cıvarında cıkarıyorlar kıyı dan ve kulup onunde kabaca konuyu anlatıp su alıstırmasından sonra maxımun 5 6 metre arasında daıs yapılıyor ..

botla dalıs 120 100 arası

ucak 150 tl ucak erıklı sahıle ıbrıceye botla uzak nokta ucaga en az 2 yıldız dalıs yapabılıyor deneme dalsı yapanlar ılkdefa gıdeneler yapamaz

bu fiatlar egıtım alan kişiler e verılen fiatlardır.. bröve denen dalıs yapılabılır evragı almanız sarz 2 yıldız genel de ucak ıcıne gıremezler kovuk dalısı egıtımı de almak lazım cunkı ucagın ıcın de takılmak gıbı cııddı problemler var

..genel de istanbula yakınlıgı ıle tercıh edılıyor kapm yapma ımkanı da var ..cevre de ucuz yollu pansıyonlar var sezon da yıldızsız otellerle aynı fıata pansyon bulunur .

hafta sonu için cadır kamp dalsı ıcın tercıh edılır diger imkanlar kısadır.tedarıklı gıdılmesı lazım .

Ben geçen yaz italyan koyuna kampımı kurmuştum. 2* eğitimleri aldım. Bu yaz yine Kocaeli'den gidip kamp kurucam Dalışlar için. Kiremitlik, Cennet cehennem, dalışları güzel..

Video: https://youtu.be/4KShbyAbpfo

Italyan koyu gezi notlarm

Fiyatlarda farklılır var. oda tekne ile gidilen dalışlar birazdaha pahalı. Yakın yerdeki dalışlar 20-30 tl gibi daha ucuz oluyor. Uçak dalışı 30 mt.de 2* olmak gerekiyor.
Uçak dalışımın videosu..
Video: https://www.youtube.com/watch?v=rGIf6FHsrPs

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR