Tunus

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan camouflage Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,059
Ynt: Tunus

çok teşekkür ederim, biz hammamet bölgesinde kalmayı düşünüyoruz, ilk sorum booking ten 1 haftalık ter ayırmayı düşünüyoruz ama 1 gününü de çölde geçirmek istiyoruz, bu durumda otel eğer tur düzenlemiyorsa, nasıl yaparız ufak bebek olduğu için kendimiz araç mı kiralayalım, çöl hammamet e 5 saat falan sanırım günübirlikte gidip gelinmez değil mi, nasıl bir yol izlenmeli acaba, diğer sorum; biz 4 kişilik oda ayırıyoruz fakat 4 yatakta tek odada mı nasıl öğreneceğiz, diğer merak ettiğim şey yemekler ucuz mu oteli sadece kahvaltılı seçmek istiyoruz yemekler kötü çıkarsa korkumuzdan dolayı, 3 büyük 3 çocuk yemek farkı 500 tl. bir haftada 500 tl yani öğün başı 50 tl den az mı çok mu ortalama ne kadar eder acaba?

Etiketler
Ynt: Tunus

Sorularınızın cevabını booking den yer ayırtğınız otele sorabilirsiniz. Konumu itibaril ile en doğru cevabı bu şekilde alacağınızı düşnüyorum.

Benim gittiğim zaman yaklaşık 5 yıl önce idi. Henüz demokrasi (!) gelmemişti :smiley:
Fiyatlar oldukça makul, halkı bizlere karşı ılımlı idi. Kesinlikle dışarıda aç kalacağınızı düşünmüyorum. Yemekleri hijyenden biraz uzak da olsa kabul edilebilir seviyede. Güvenlik açısından şimdilede nasıl tarafsız birilerine (konsolosluk vs.) sormanız lazım. (Otele sorduğunuzda toz pembe bir tablo çizebilir.) Ama turistlik bölgelerde sorun olacağını da tahmin etmiyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri