Tüketici Olarak Haklarım Nelerdir >>> Xxx Firma Ürün İadesi Almıyor??

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan brhn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,846
Ynt: Tüketici Olarak Haklarım Nelerdir >>> Xxx Firma Ürün İadesi Almıyor??

son_kral_54' Alıntı:
ben yıllar önce senetle ders seti almıştım içindeki cd ler randımanlı çalışmıyordu.
konuyu firmaya açıkladım ve geri almalarını istedim bana 10,15 gün sonra demişlerdi.
bu süre ozamanlar itiraz ve iade hakkı süresiydi tabi.
hemen hakem heyetine gidip onlara proteto gönderdik ve üçgün içinde evime gelerek senedimi verip iadeyi aldılar.ayrıca ambalajıda açılmıştı. anlamadığım malın bozuk olduğunu denemeden nasıl anlarsınızki,dolayısıyla ambalaj açılabilir sorun olmaz.yeterki faturanız elinizde olsun.eminimki hakem heyeti sorununuzu halleder.

iyide ürün evde degil Mağazada eve tesliamt olmadna önce iptali için gittik onaylamadlar limdi ne yaparlar?

Etiketler

brhn' Alıntı:
iyide ürün evde degil Mağazada eve tesliamt olmadna önce iptali için gittik onaylamadlar limdi ne yaparlar?
beyfendi urunu teslim alin aldiktan sonra iade edersiniz kutusunu posedini acmadan verirsiniz ona itiraz edemezler yada etmemeleri lazim kanunen 15 gun icinde para iadesi alabilirsiniz ayipli veya teshir urunu degil ise

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

oguzhan3434' Alıntı:
beyfendi urunu teslim alin aldiktan sonra iade edersiniz kutusunu posedini acmadan verirsiniz ona itiraz edemezler yada etmemeleri lazim kanunen 15 gun icinde para iadesi alabilirsiniz ayipli veya teshir urunu degil ise

Şimdi ürünü alalımmı onumu diyosunuz ?
sonra mı iade edelim? ürün eve gelmeden almayan eve geldikten sonra hiç almaz diye dusunuyorumm

faturasi olmadigi icin suan bisey yapamiyosun elinde fatura olursa daha saglam adim atabilirsin diye dusunuyorum.

yeni düzenlemede aldığın ürünü mazeretsiz geri iade hakkı var artık,üstelik bu süre biryıla kadar geçerli.
ama muhakkak ürünü alırken faturasız teslim almamaya dikkat et yeter.

son_kral_54' Alıntı:
yeni düzenlemede aldığın ürünü mazeretsiz geri iade hakkı var artık,üstelik bu süre biryıla kadar geçerli.
ama muhakkak ürünü alırken faturasız teslim almamaya dikkat et yeter.

Peki tamam sağol

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.