TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 15. Bölüm Duyurusu (4X4 Karavanlar)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,592
Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 15. Bölüm Duyurusu (4X4 Karavanlar)

Acaba yayınlandı da kaçırdık mı?

Etiketler

Kaçta yayınlanıyor kii. Trt'nin sitesinde de yok. Ben de izleyeceğim ilk kez.

ben artık YOL AÇIK programını izlemiyorum...
tv başında yayın saatini beklerken defalarca yerine başka programlar koydular, bunu yapan TRT bide yazık ki ne yazık,,, o program için emek veren insanların çabalarına yazık... :mad: :mad:

kendimce tepkimi böyle koyuyorum ve yol açık programını beklerken reytinglerinin artmasını kendimce engelliyorum, nasıl olsa youtube da ekleniyor, biraz geç olmuş ne fark eder... ;)

Arkadaşlar ben trt de yayın şefiyim. zaman zaman bu tür anlaşmazlıklar olabiliyor. trt sitesinde olmadığını yazan arkadaşlar var şimdi baktım trt belgesel yayın akışına haftalık yayın akışı mevcut. Yol Açık belgeseli pazartesi 13.30 ve 23.30 da yayınlanacak olarak görünmekte.

www.trt.net.tr den sayfanın altında televizyon program akışı linki var. oradan belgesele tıkladığınızda açılan sayfada gün bazında yayın akışlarını bulacaksınız. Yayın günü değiştirilmiş olabilir bilemiyorum. trt belgesel ile ilgim yok ama trt nin sayfasında yayın akışı var ve pazartesi günü yayınlanacak olarak görünmekte. bunu paylaşmak istedim.

Ben anlamadım bu nasıl bir yayın akışı ..

Cuma ( 30 Kasım) saat 00.30 da TRT Belgesel kanalının sitesinin yayın akışında YolAçık gözüküyordu. Ancak saati geldiğinde başka bir program yayınladılar. Sitede yayın akışına tekrar baktığımda Pazar (02 Aralık) 13.30 ve 23.30 da YolAçık vardı.Bunuda bu sayfada paylaştım. Yayın saati geldiğinde gene başka bir program yayınlandı.Şu an TRT sitesindeki yayın akışında ise (03 Aralık ) 13.30 ve 22.30 gözüküyor. Bakalım TRT yarın bize ne süpriz hazırlıyor..... :mad:

abolgi' Alıntı:
Arkadaşlar ben trt de yayın şefiyim. zaman zaman bu tür anlaşmazlıklar olabiliyor. trt sitesinde olmadığını yazan arkadaşlar var şimdi baktım trt belgesel yayın akışına haftalık yayın akışı mevcut. Yol Açık belgeseli pazartesi 13.30 ve 23.30 da yayınlanacak olarak görünmekte.

www.trt.net.tr den sayfanın altında televizyon program akışı linki var. oradan belgesele tıkladığınızda açılan sayfada gün bazında yayın akışlarını bulacaksınız. Yayın günü değiştirilmiş olabilir bilemiyorum. trt belgesel ile ilgim yok ama trt nin sayfasında yayın akışı var ve pazartesi günü yayınlanacak olarak görünmekte. bunu paylaşmak istedim.

trt yetkililerinden aramızda olması ne güzel, belki siz sesimizi trt belgesel yetkililerine duyurabilirsiniz (umarım mümkündür)
yayın akışında yazdığı halde farklı programların yayınlandığına şahit oldum,
kesinlikle bir problem var ve iletebilirseniz şu yol açık programının yayın saatleriyle oynamasalar sabit kalsa ciddi reyting kaybı oluyodur (trt için önemlimidir bilmem ama) ;)
sonuçlardan bizi de haberdar ederseniz memnun olurum iyi çalışmalar

Demek oluyormuş ki 4X4 değil 5X5 olsa bile minübüsten arazi aracı olmaz:smiley: Emeği geçenlerin ellerine sağlık...

__ C J 7 __' Alıntı:
trt yetkililerinden aramızda olması ne güzel, belki siz sesimizi trt belgesel yetkililerine duyurabilirsiniz (umarım mümkündür)
yayın akışında yazdığı halde farklı programların yayınlandığına şahit oldum,
kesinlikle bir problem var ve iletebilirseniz şu yol açık programının yayın saatleriyle oynamasalar sabit kalsa ciddi reyting kaybı oluyodur (trt için önemlimidir bilmem ama) ;)
sonuçlardan bizi de haberdar ederseniz memnun olurum iyi çalışmalar

yıllık izindeyim. göreve başlar başlamaz arkadaşlara durumu sorum , öğrenip buradan yazacağım.

Hayal kırıklığı. Karavan mi yok o alaturka tuvaletli magirusteki amcaları koymuslar. İNanilir gibi degil.

insel' Alıntı:
Hayal kırıklığı. Karavan mi yok o alaturka tuvaletli magirusteki amcaları koymuslar. İNanilir gibi degil.

Aynen katılıyorum, orada bi dolu "doğru" karavan vardı.
Kendisi yapmış el emeği desen, buna en iyi örnek Cherokee ile katılan çekme karavan vardı.
Çekim ve kurgu ekibini gördük, bence tam onların zevkine göre olmuş..

muratvet' Alıntı:
Demek oluyormuş ki 4X4 değil 5X5 olsa bile minübüsten arazi aracı olmaz:smiley: Emeği geçenlerin ellerine sağlık...

"belgesel" olarak ve "4 x 4 karavanlar" basligi altinda,icinde tuvalet tasi bulunan araclar yayinlanirsa, Murat bey'in bu araclar hakkinda hicbirsey ögrenememesi normal tabi.

altannn' Alıntı:
"belgesel" olarak ve "4 x 4 karavanlar" basligi altinda,icinde tuvalet tasi bulunan araclar yayinlanirsa, Murat bey'in bu araclar hakkinda hicbirsey ögrenememesi normal tabi.
Haksız mıyım ama beklentim yüksekti gerçekten ama bu bölümü yapamamışlar karavan izlemedik zaten ilk yarısı muhabbetle geçti gitti . Yeni bölümleri merakla bekliyorum ama yinede en iyisiyiz...

Dün gece İzmir'deki arkadaşlarımdan birini arayıp; yayın saatlerinde değişiklik varmı? arada atlamalar oluyormu bi incele de haber ver dedim. arkadaşımdan bugün haber geldi.

Yol açık programının şu anda yayınlanmakta olan bölümleri 3. seriye ait bölümlermiş. 3. serinin şu ana kadar ki yayınlanan tüm bölümlerinde ilk yayın günü cumartesiyi pazara bağlayan gece 00.30 da , tekrarları ise pazartesi günü 13.30'da ve gece 23.30'da olarak planlanmış ve yayınlanmış. yayında atlama olmamış ya da gününde sapma olmamış. 1 yıllık kayıtlar trt de tutulur ispatı dijital ortamda yapılır.
Konuya müdahil olmam yayınsaatinde yayınlanmaması gününün atlaması vs konusundaki yakınmalar içindi. program içeriğine müdahele edecek konumda değilim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri