TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 15. Bölüm Duyurusu (4X4 Karavanlar)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,591
Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 15. Bölüm Duyurusu (4X4 Karavanlar)

Cumartesiyi Pazara bağlayan gece 00.30 da YolAçık programı yayınlanmadı, onu yerine "Yansıma" diye bir program yayınlandı. 1. sayfadaki yakınmalar bu yüzden.

Etiketler

Arif Hüküm' Alıntı:
Cumartesiyi Pazara bağlayan gece 00.30 da YolAçık programı yayınlanmadı, onu yerine "Yansıma" diye bir program yayınlandı. 1. sayfadaki yakınmalar bu yüzden.
+1 Günlerce, saatlerce bekliyorsunuz bir bakıyorsunuz ki başka bir proğram yayınlanıyor. Ayrıca üzen ve sinir bozan bir durum.

abolgi' Alıntı:
Dün gece İzmir'deki arkadaşlarımdan birini arayıp; yayın saatlerinde değişiklik varmı? arada atlamalar oluyormu bi incele de haber ver dedim. arkadaşımdan bugün haber geldi.

Yol açık programının şu anda yayınlanmakta olan bölümleri 3. seriye ait bölümlermiş. 3. serinin şu ana kadar ki yayınlanan tüm bölümlerinde ilk yayın günü cumartesiyi pazara bağlayan gece 00.30 da , tekrarları ise pazartesi günü 13.30'da ve gece 23.30'da olarak planlanmış ve yayınlanmış. yayında atlama olmamış ya da gününde sapma olmamış. 1 yıllık kayıtlar trt de tutulur ispatı dijital ortamda yapılır.
Konuya müdahil olmam yayınsaatinde yayınlanmaması gününün atlaması vs konusundaki yakınmalar içindi. program içeriğine müdahele edecek konumda değilim.

ilgi alakanız için teşekkür ederiz inşallah devamında bu sıkıntılarla karşılaşılmaz

cuma yı cumartesi ye bağlayan gece vardı sanırım 00.30 sıralarında başladı program yanlış hatırlamıyorsam bolu da ki çekimler vardı.kalabalık bir araç grubu ile beraber.

Cumartesiyi Pazara bağlayan gece 00.30'da 16 bölümü bekledim ancak Bolu bölümü yayınlandı. Buğün 13.30 ve akşam 23.30'da yeni bölümü bekliyorum. İnşallah aksilik olmaz.

15. Bölüm https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9l3pRx6EDVE

Arkadaşlar bugün izin bitip göreve başladım. ilk işimde yolaçık programının söylenen gün ve saatlerde yayınlanıp yayınlanmadığını birde kayıtları izleyerek kendim araştırdım. malesef sizlerinde şikayet ettiği gibi duyurulduğu gün ve saatlerde yayınlanmadığını üzülerek kendi gözlerimle de gördüm. Konuyu Gezen Bilir'i de referans olarak göstererek ilgili arkadaşlara ileteceğim. bundan öncesine bişey yapılması mümkün değil umarım etkili oluruzda bundan sonrası düzenli yayınlanır.

Full'ünü nerden seyretebilirirz link varmı acaba... ?

ondertuna' Alıntı:
Full'ünü nerden seyretebilirirz link varmı acaba... ?

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9l3pRx6EDVE

diğer sayfada link verildi , sormadan önce baksaydınız iyiydi ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri