TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 13. Bölüm Duyurusu (Boloff ile Mudurnu)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 75
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,582
Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 13. Bölüm Duyurusu (Boloff ile Mudurnu)

İyi günler
Merakla bekliyoruz
Saygılar

Etiketler

Trt bizimle dalgamı geçiyor ?

Cumartesi 09.00 daki program öncesi yeni bölüm fragmanı gösrerildi. Saat 09.00'da yine eski bölüm gösterildi.

Şimdi yeni bölümü izleyebildim.

Harika olmuş. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Youtube'a yeni bölüm konuldu mu?

13. bölüm youtubeda yer almıyor. Yayın saatlerini tutturamayanlar için (misal ben:smiley: ) youtube a da koyarsanız çok sevinirim..

Aynen aynen bende kacırdım ama isten dolayı kacırdım :D Pazartesi cok ters olmus Cumartesi de gunduz tekrarı galiba ama o gün de calsıyok ne etcez nasıl izlicez ???

Arkadaşlar yaşanan sıkıntıdan dolayı özür dileriz... Bundan sonra tüm bölümler yayınlandıktan sonraki hafta HD formatında Gezenbilir'de de yayınlanacak...

Bugün yayinlanacak inshallah bekliyorun umarim Yeni bölüm olur

hayırlısı var bir sıkıntı... ::smiley:

Dün akşam Bolu bölümünü seyrettik, çok güzel sahneler vardı,emeği geçenlerin eline sağlık.

yayın saatleri çok ters zamana alınmış eğer siteye konur yada youtube ye yüklenirse link verirseniz seyretmek isteriz

[table][tr][td]BOZO' Alıntı:
yayın saatleri çok ters zamana alınmış eğer siteye konur yada youtube ye yüklenirse link verirseniz seyretmek isteriz

Size katılıyorum daha 13.bölümü seyredemedik 14.bölüm çıkmış[/td][/tr][/table]

Arkadaşlar merhaba, yeni yayın dönemine geçildiği için başlarda böyle sıkıntıların yaşanması doğaldır. Yeni yayın saatimiz ise büyük ihtimalle bundan sonra cumartesi geceleri 00:30 olacak ki bence bizler gibi haftasonunu faaliyetlerde geçirenler için gayet uygun bir saat. Haftaiçi tekrarları da var zaten ve çok az bir zaman sonra tüm bölümleri HD formatında sitemize yükleyeceğiz ;)

Program çok güzeldi elinize emeginize sağlık. 13'ü seyredemeden 14'ü seyrettim. Yeni yayın döneminde başarılar diliyorum...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri