TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 12. Bölüm Duyurusu (Hanımeli)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,161

Etiketler
Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 12. Bölüm Duyurusu (Hanımeli)

Mert bey bende çok sevindim.

Yayın saatinden dolayı üç bölümü dışında hepsini kayıt yaptım. Eşim ilk başlarda bu zevke anlam veremedi ve birçok bayan gibi ne anlıyorsunuz, zevkmi bu diyordu. Bu kışın Ankara'da sert keçen kış şartlarında her kar yağdıgında onu Hr-v'mizle işe bırakırken, herkez yolda kalmışken karın üzerinde oynaya oynaya gittik. Ondan sonra eşimde 4x4 zevki başladı. Bende dedim ki bu daha suv bir araçla yapılabilenler. Arazi şanzumanlı bir 4x4 ile hala neler yaplılabilecegini anlattım ve sizin progralarınızı izlettim. Eşim ile özellikle birinci bölümü ve bütün bölümleri tekrar tekrar izliyoruz, sanki hiç izlememiş gibi hep aynı heyecanla hiç bıkmadan. Eşim dahi yaa şu senin yolaçık proğramını açsanda onu izlesek demeye başladı. Artık eşimede off road sevgisini aşıladım. İleride inşallah gerçek bir 4x4 almayı düşünüyoruz.

Bizlere bu zevki yaşattıgınız için emeği geçen herkeze bir kez daha teşekkür ederim.

Ellerinize saglık cok guzel bi bolum olmus.

Deep' Alıntı:
Çok teşekkür ederiz, daha iyilerini yapacağız inşallah :smiley: Doğa sevgisi içinizden eksik olmasın ;)

Bekliyoruz yeni bölümleri Mert abi :smiley:

Selamlar...

Nursel' Alıntı:
En keyifli bölümlerden biriydi. Tüm ekibe tekrar teşekkürler. Kaçıranlar için:smiley:

http://www.youtube.com/watch?v=y08nFpzGvJs&feature=youtu.be

Selam,
Öncelikle Nursel hanım,size teşekkür ediyorum.Link atıp programın tekrarını izlememe vesile oldunuz.
Gerçekten harikaydı program,heleki müşavir arkadaşımızın dolu yağarken yüzündeki endişeyi gözlemlemek çok hoştu :smiley:
Yenilerinide izlemek dileği ile.

dalyan' Alıntı:
Selam,
Öncelikle Nursel hanım,size teşekkür ediyorum.Link atıp programın tekrarını izlememe vesile oldunuz.
Gerçekten harikaydı program,heleki müşavir arkadaşımızın dolu yağarken yüzündeki endişeyi gözlemlemek çok hoştu :smiley:
Yenilerinide izlemek dileği ile.
Rica ederim :smiley:

yeni bölümleri heyecanla bekliyor ve sürelerinin daha uzun olmasını umut ediyorum.emeklerinize saglık.

yeni bölümler ne zaman gösterime sunulacak acaba bilginiz varmı?

Böyle güzel bir program oldugunu bilmiyordum insAllah devamı gelir artık yeni sezon basladı aslında bekliyoruz :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR