TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 05. Bölüm Duyurusu (Uçan Adamlar)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,189

YOL

SEDAT AÇIL
Yer
İstanbul, Acıbadem
Web
www.sedatacil.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB2FKL
Sevgili dostlar merhaba,

Yolaçık ekibi bu bölümde Trabzonlu yamaç paraşütçüleriyle buluşuyor. Haçkalıbaba'nın eteklerinde kamp yapan paraşütçü dostlarımızın daveti üzerine yola çıkan ekibimiz, oldukça zorlu geçen yolculuğun yorgunluğunu paraşütlerle Düzköy semalarında süzülerek adrenalin yüklü keyife dönüştürecekler. Hepimize şimdiden keyifli seyirler :smiley:

YAYIN BİLGİSİ:
"TRT BELGESEL" Kanalı
15 Nisan Pazar
Saat: 14:30 ve gece 00:30
Haftaiçi Tekrarları; Çarşamba 15:00, Perşembe 01:00, Cuma 17:30, Cumartesi 03:30
(Digiturk 190, Teledünya 187 ve DSmart 106 numaralı kanalda bulunan yayını şimdiden kayıt listenize ekleyebilirsiniz)

HTML:
<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/ph6s68EO9aU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Etiketler
Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 5. Bölüm Duyurusu (Uçan Adamlar)

Paraşütçülerin atlayış yaptığı bu tepeyi araçlarla oldukça sık ziyaret ederdik :smiley: Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.

[(Digiturk 190, Teledünya 187 ve DSmart 106 numaralı kanalda bulunan yayını şimdiden kayıt listenize ekleyebilirsiniz)

Ekleyebilirsiniz de ne demek. Zaten TRT'de Yolaçık, Zor Yollar ve Yaban Tv'deki İzci her zaman aklımızın bir köşesinde, programların yayın günlerini ve saatini bekliyoruz ;)

<iframe width=\"640\" height=\"360\" src=\"http://www.youtube.com/embed/ph6s68EO9aU\" frameborder=\"0\" allowfullscreen></iframe>

Herkese selam!
bu maceranın kayıtlarını DVD olarak satışa sunacakmısınız??
Veya satılıyorsa nerelerde?
Ben hemen alabilirim?

hem kalite hemde görsellik açısından mükemmel bir program... hiç kaçırmadan izliyorum.. tüm ekibe başarılarının devamını diliyorum....

Keyifle seyredeceğim.

arkadaşlar kusura bakmayın ancak son iki bölümdür,program başlangıçtaki o muhteşem cazibesini benim için kaybetti. hele o ilk programdaki çamur ve zorlu parkurlar nefes kesmişti. ancak son iki bölümdür, daha çok basit bir gezi, hobi programına döndü. bence offroad etkinliğinin ve görselinin daha ön plana çıkması gerekir diye düşünüyorum.madem ki araçlar bu tarzda hazırlandı ve reklam bu şekilde yapıldı....ben ilk programı seyrettikten sonra, zor yollar progaramı bile yanında çok hafif kalmıştı. tabii bu benim düşüncem, katılan olur veya olmayabilir. yine de emeği geçenlere teşekkürler. yalnız böyle giderse bir seyirci kaybedecek gibisiniz.

emeği geçenlere teşekkürler,arkadaşa katılıyorum sondaki çadır kamp muhabbeti dışında bişey anlamadım.başında bir 5-10 dakika kaçırdım.mert bey vinçlemelerin yorduğunu söyledi o kareleri göremedim inşallah tekrar'da görürüm.ARAÇ BİNN! :D

emeği geçen herkeze teşekkür ederim. ancak artık bu programı izlemek için içimde bir heycan kalmadı maalesef klasik boş gezi programı haline geldi program. benim bir sorum var acaba bu gerçekten yapmak istediğiniz program mıydı acaba yoksa ticari kaygılardan dolayı mı offroad'dan uzaklaştınız.

sorentorad' Alıntı:
emeği geçenlere teşekkürler,arkadaşa katılıyorum sondaki çadır kamp muhabbeti dışında bişey anlamadım.başında bir 5-10 dakika kaçırdım.mert bey vinçlemelerin yorduğunu söyledi o kareleri göremedim inşallah tekrar'da görürüm.ARAÇ BİNN! :D

aynı cümleleri bende duydum ama ben hepsini izlememe rağmen göremedim :D :D
sadece strap ile RRC disco tarafından çekildi,

program hakkındaki şahsi yorumum; benim için izlenilebilirliği devam ediyor ancak sürenin kısalığından sahneler kopuk kopuk oluyor, ilk bölümdeki heyecanlı sahneler troff ekibiyle biraz gelir gibi oldu ama malesef son bölümde düşüktü
ben bu durumun genel olarak sürenin kısalığından kaynaklandığını düşünüyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR