TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 03. Bölüm Duyurusu (Trabzon)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,101

YOL

SEDAT AÇIL
Yer
İstanbul, Acıbadem
Web
www.sedatacil.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB2FKL
Sevgili dostlar merhaba,

Program çekimi ve içerik çalışmalarının yoğunluğundan dolayı üçüncü bölümün duyurusunda malesef çok geç kaldık. Yaşanan aksilikten dolayı lütfen kusurumuzu bağışlayın, özellikle Trabzonlu dostlarımızdan af diliyoruz :smiley: Pazar günü her zamanki saatinde yayınlanan programı haftaiçi Çarşamba 15:30, Perşembe 01:00, Cuma 17:30 ve Cumartesi 03:30 tekrarlarıyla izleyebilirsiniz...

Trabzon'a bağlı Düzköy ilçesinin yolları karla kapalı Haçkalı Baba Yaylası'nı aşarak, Kayabaşı üzerinden Sümela Manastırı ve Maçka'ya inmeyi deneyecek olan ekibimize rehberliği TROFF (Trabzon Off-road Kulübü) yapacak. Zorlu geçecek yolculuğun sonu elbette kamp ateşi, mangalda hamsi ve horonla bitecek :smiley: Hepimize şimdiden keyifli seyirler...

YAYIN BİLGİSİ:
"TRT BELGESEL" Kanalı
1 Nisan Pazar
Saat: 14:30
Tekrarı: 00:30

Haftaiçi Tekrarları: Çarşamba 15:30, Perşembe 01:00, Cuma 17:30 ve Cumartesi 03:30
(Digiturk kullanıcıları 190. kanalda, DSmart kullanıcıları 106. kanalda bulunan yayını şimdiden kayıt listesine ekleyebilir )

HTML:
<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/esEB-yZGwAk?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Etiketler
Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 3. Bölüm Duyurusu (Trabzon)

ilk iki bölümünü izledim ve çok beğendim, 3. bölümü malesef kaçırdım, tekrarını ve ya youtube üzerinden izleyeceğim artık...

teşekkürler . Yeni bölümde kolay gelsin iple cekiyoruz pazar gününü :D

Selamlar

3. bölümü seyredebileceğimiz bir link varmı ? maalesef bende kaçırdım.

saygılar.

Çok keyifliydi gene...

Karadenizi ve dostları görmek çok gurur verdi bana ayrıca...

Emir'i, Tayfun abiyi, Yavuz' u ve adını sayamadığım herkesi canı gönülden kucaklarım...

Tüm program ekibini yeniden yeniden tebrik ediyorum...

" T e ş e k k ü r l e r D o s t l a r . . . İ y i k i V a r s ı n ı z . . . İ y i k i B u İ ş i Y a p t ı n ı z "

Emir gerçi logonuz değişmiş ama elimde bunlar var ;)

IMG 8088

Grnt047

Emir'cim, eğer klup dışından olanlar taşımayacak diye bi kararınız yoksa logo sticker gönderirmisin lütfen? :smiley:

170374879708783 134206163325655 355827 262351992 n

Teşekkürler...

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 4. Bölüm Duyurusu (Rize)
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=86045

Logo dediğiniz gibi değişti. Emire facebook üzerinden ulaşırsanız logoyu size ulaştırır :smiley:

tahaozak' Alıntı:
Logo dediğiniz gibi değişti. Emire facebook üzerinden ulaşırsanız logoyu size ulaştırır :smiley:

Teşekkürler Taha. Emir arkadaşım. Arada telleşirizde. Yazarımda, ararımda... Sağol...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR