TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 02. Bölüm Duyurusu (Rize - Lazboard)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 112
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,081
Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 2. Bölüm Duyurusu

Alfonse' Alıntı:
Dün gece izleyebildim ancak. Çok keyif aldım, teşekkürler...

"Yürüyen Adam" ;D çok ilginçti. Bazıları 10km yürüyünce helak oluyo ;D oraya buraya hava atıyo trek yaptım şu kadar yürüdüm diye insanlar...
adam 70 km yürüyormuş :smiley: ...mesaj...

Geçen gün ülkealan pasajında bi outdoor mağazasında trekkingci bi hanım mağaza sahibiyle tartışıyordu. Küçük gelen ama kullandığı tozlukları iade etmeye çalışıyordu. Mağazacıda kullanıldığı için geri almıyordu. Sıkıntı çıktı. Üzülüp, yadırgamıştım.

Yürüyen adam ne diyor, üstünüzde hiç bi fazlalık eşya v.s. olmayacak diyor... ;)
Demekki istenince trek ayakkabısı, baton, tozluk v.s. olmadanda oluyor bu iş, hemde 70km. :smiley: ...mesaj...

Yani neymiş; batondan, tozluktan v.s. önce "istemek" lazım. Bide esnaftır v.s. hiç kimsenin kalbini kırmadan doğaya çıkmak lazım.
Önce "insan" olunacak, sonra doğa sevilecek (tozluk değil), sonra "istenecek", sonra ekipman edinilecek. Bilmem anlatabildim mi? :smiley:

Elinize sağlık, Tebrikler...

Cok haklısınız .

Etiketler

Yürüyen adam Sadık, bölüm başında gördüğünüz Sedat'ın köyünden Sis dağına yürüyerek bizden önce varmıştı :smiley: Araç yolu çevreden dolandığı için Sadık'a yetişemedik :smiley:
İlk bölüm dolu dolu offroad içerdiği için haliyle o alanda bu bölüm beklentilerden uzak ancak program offroad ve doğa sporları konulu aynen sitemizin konsepti gibi :smiley: Ama şüpheniz olmasın daha da sert offroad izleteceğiz sizlere ;)

Deep' Alıntı:
Yürüyen adam Sadık, bölüm başında gördüğünüz Sedat'ın köyünden Sis dağına yürüyerek bizden önce varmıştı :smiley: Araç yolu çevreden dolandığı için Sadık'a yetişemedik :smiley:
İlk bölüm dolu dolu offroad içerdiği için haliyle o alanda bu bölüm beklentilerden uzak ancak program offroad ve doğa sporları konulu aynen sitemizin konsepti gibi :smiley: Ama şüpheniz olmasın daha da sert offroad izleticez sizlere ;)

işte iyi haber , heyecanla bekliyoruz :D

Merhabalar,
Emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkürler, başarılarının devamını dilerim.
Yürüyen adam Sadık bambaşka biri yolu açık olsun.
Bizim köyden Çeşme Önü Köyü'nden (deniz kenarındadır ve şimdi mahalle olduk) SİSDAĞI'na az yürme gidip gelmedik yıllarca.Önümüzde süslü inekler sırtımızda içi yiyecek dolu sepetler sabah çok erken saatlerde yola çıkıp akşama doğru yayladaki evimize ulaşırdık.Ne günlerdi o günler.
Mert arkadaşımız sanırım bizim köyü bilir herhalde galiba sık gidiyor, eğer Sedat arkadaşımızın köyüne Eynesil üzerinden gitmediyse el mecbur bizim köyden gidilecek başka yolu yok desem yalan değil.Oğuz obasını da bilirim, bizim obaya gitmek için daha yürümek gerekir.Obamızın ismi HAN YANI dır.Avatardaki kaya bizim evin biraz yukarısında dır.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Çok eğlenmişsiniz board yaparken, öyle anlaşılıyor. ;D ;D elinize sağlık.

Bu arada Niyazi beyin yazısını okuyunca aklıma geldi...

Karadenizli çok tanıdığım var ve çok çok severim... Çokda sempatik bulurum.
Çoğu hoşuma giden bu tamlamayı kullanır :smiley:

Yürüyen adamda yayında bu tamlamayı, Niyazi beyde yazısında bu tamlamayı kullanmış;
"Yüreme Gitmek" :smiley:

Şahanesiniz... :smiley: Türkülerle kalacağız :smiley:

mert offroad bölümlerde ekipman ve araç tanıtmayıda unutmamak ne nasıl yapılır nasıl kullanılır gibi

Merhabalar....Başta Sedat ve Mert beye olmak üzere tüm YOL AÇIK ekibine sonsuz teşekkürler...ZOR YOLLAR ile birlikte 2.bir off road+doğa belegeselinin yayına girmesi bizler için son derece sevindirici ve zevkli oldu doğrusu....Nihayet ülkemizdede ,,üvey evlat muamelesi gören bir kültür hak ettiği değeri görecek gibi gözüküyor....İnanın proğramın kendisini,,tekrarını vede internettende defalarca olmak üzere seyretmeye doyamıyorum....Heleki Toyotalarla olan Orhan Doğanında olduğu bölüm.......Oradaki kısa range ağaca vurunca içim cız ettiysede araç fıstık gibi toparlanmış ve Karadenize Lazboard çekimine yetişmiş bile.....Bizlere böyle proğramlar sunduğunuz için tekrar ,,,emeği geçen tüm arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum..Ellerinize ,,emeklerinize sağlık...Daha hain,,daha vahşi off road çekimlerinizi bekliyoruz....Saygı ve sevgilerimle ..Hoşçakalın dostlar....

ellerinize sağlık sanırım yayın saati ve programın kısalığı haricinde kimse şikayetçi değil :D ama inanıyorum ki ilerleyen zamanlarda trt de sesimize kulak verir.. bu tür progranların sıkı bi takipçisi olarak çok başarılı buluyorum ... yolunuz açık olsun

Emeğinize sağlık, başarılar kolaylıklar dilerim

TÜM EMEĞİ GECENLERE BİR OFF-ROAD'CU VE KAHRAMANMARAŞ DERNEK BAŞKANI OLARAK BÖYLE MUHTEŞEM ÖTESİ Bİ PROĞRAM YAPTIKLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM...AMA PROĞRAM COK KISA MAAALESEF :(

Önceden de yazdığım gibi...

Ben hala Trt belgesel reyting kıyaslarını merak ediyorum ;)

Bide, Trt' nin web arşivine hala eklenmedi, bu gecikebilir....

Ama programa dair bi reklam dahi yok sayfasında, neden acaba?

Merhabalar,

Bir offroad ve doğa tutkunu olarak programı çok beğendim.

Emeği geçen herkesi tebrik eder ve devamını dilerim.
TRT'den çağrımıza kulak verip program zamanınıda uzatmasını rica ediyoruz.

[SIZE=78%] [/SIZE]

Ben de herkese tesekkurlerimi sunarim degerli yorumlari icin :smiley:
Bu belgesel gercekten de hic kolay cekilmiyor tahmin ettiginiz uzere. Produksiyon firmamiz Genbar'in sahibi ve yonetmenimiz Serhat Genc'e ve tum ekibe tesekkur ederim boyle kaliteli bir yapimin ortaya cikmasini sagladiklari icin...

Niyazi bey, sizin oralari iyi bilirim hatta artik beni o koylerden saniyorlar :smiley:
Unal, arac tanitimlari olacak ilerleyen bolumlerde ;)

Mert bey,
Yaza kısmet olup gidebilirsem babamın Sisdağındaki evinde kalacağım, tabi zamanınız olupta sizlerde (devamına gerek yok zaten anlamışsınızdır).Hele burdan birde taze sıkılmış üzüm suyu edinebilirsem,
Bizim yaylalar güzeldir, tıpkı ülkemin insanları ve her karıç toprağı gibi.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri