TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 02. Bölüm Duyurusu (Rize - Lazboard)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 112
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,095

Etiketler
Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 2. Bölüm Duyurusu

Çekimler çok güzel olmuş, keyifle izledim. Yalnız canım hamsi çekti şimdi, sonraki programlarda böyle yapmayın. ;D

mert ve sedat valla evde kım varsa toplayıp okadar keyıfle seyredıyoruzkı inanamazssınız :smiley: ama program kısa sürüyor birde vilco nun karavanı tarzı programlarda arka fondan gıdılen yerlerı tanıtıcı bıseyler yazılıp okunsa hıc fena olmaz.. sedatın yıllık hareketını yapması sahnesı cok guzeldı halaa heryerı agrıyodur onun :smiley:))

sevgıler
Berk&Onur

Off-Road görmek istiyoruz arkadaşlar lütfen

berk' Alıntı:
mert ve sedat valla evde kım varsa toplayıp okadar keyıfle seyredıyoruzkı inanamazssınız :smiley: ama program kısa sürüyor birde vilco nun karavanı tarzı programlarda arka fondan gıdılen yerlerı tanıtıcı bıseyler yazılıp okunsa hıc fena olmaz.. sedatın yıllık hareketını yapması sahnesı cok guzeldı halaa heryerı agrıyodur onun)

sevgıler
Berk&Onur
Sevgili Berk ve Onur, teşekkürler ve İzmit'e selamlar :smiley:

Zor yollar belgeselinden sonra ilgiyle izlediğim ve devamını da takip edeceğim yolaçık belgesel dizisinde emeği geçenlere teşekkürler.
İzlemeğe ve izlettirmeğe devam ettirin.

beğenerek izledik her iki bölümüde , tebrikler ...

başarınızın devamını diliyorum

trt süre konusunda sanırım elinizi kolunuzu bağlamıştır en başta, neyse, "ben hala o güzelim logo'nun sticker olarak yapılma ihtimalini sevdim" durumundayım, bastırabileceğim bir merkez olsa bu Kars denen yerde zaten hemen icabına bakacağım ama burada maalesef!! elbet bir çözüm bulacağız bu işe : )))

bu arada bu mesaj forumdaki 900. mesajım, onuda kutlayayım kendi kendime : ))

2 bölümü bende keyifle izledim gayet başarılı idi ....

2.bölüm pek off road havasında değildi ama yine de güzeldi :smiley: keske daha fazla aracla gidilebilseydi

2. Bölümü de zevkle, 30dk boyunca yüzümde bazen kahkahaya dönen tebessümle seyrettim, çok teşekkürler arkadaşlar, emeklerinize değmiş, süper bir yapım çıkmış ortaya, 3. bölümü merakla bekliyorum.

ikinci bölümünde offroad ile alakalı pek birşey bulamadık maalesef, sizde diğer boş gezi programlarında olmayan offroad bilgisi var, keşke onu daha çok ön planda tutacak programlar yapsanız. aslında ilk bölüm bu yönüyle çoğu kişiyi heycanlandırmıştır.

Dün gece izleyebildim ancak. Çok keyif aldım, teşekkürler...

"Yürüyen Adam" ;D çok ilginçti. Bazıları 10km yürüyünce helak oluyo ;D oraya buraya hava atıyo trek yaptım şu kadar yürüdüm diye insanlar...
adam 70 km yürüyormuş :smiley: ...mesaj...

Geçen gün ülkealan pasajında bi outdoor mağazasında trekkingci bi hanım mağaza sahibiyle tartışıyordu. Küçük gelen ama kullandığı tozlukları iade etmeye çalışıyordu. Mağazacıda kullanıldığı için geri almıyordu. Sıkıntı çıktı. Üzülüp, yadırgamıştım.

Yürüyen adam ne diyor, üstünüzde hiç bi fazlalık eşya v.s. olmayacak diyor... ;)
Demekki istenince trek ayakkabısı, baton, tozluk v.s. olmadanda oluyor bu iş, hemde 70km. :smiley: ...mesaj...

Yani neymiş; batondan, tozluktan v.s. önce "istemek" lazım. Bide esnaftır v.s. hiç kimsenin kalbini kırmadan doğaya çıkmak lazım.
Önce "insan" olunacak, sonra doğa sevilecek (tozluk değil), sonra "istenecek", sonra ekipman edinilecek. Bilmem anlatabildim mi? :smiley:

Elinize sağlık, Tebrikler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.