TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 02. Bölüm Duyurusu (Rize - Lazboard)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 112
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,100
Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 2. Bölüm Duyurusu

Sedat board öğretiyor :D

250320121212

Etiketler

14,30 diye kendimi kurdum erken başlamış hem kızdım hemde trt ye yakışmadı
neyseki 25 geçe bakmaya başladım ama çok çabuk bitti bari 45 dk olsa
çünkü bu programın türevleri yaklaşık 1 saat sürüyor yapım ve yönetimden ricamızdır

Niye erken başladıki yarısını kaçırdım , Sedat abinin iştahla yemek yediği sahneyle ,''Oktay sigarayı bırak ,sigarayı '' izlediğim on dakikaya damga vurdu :D

Merhabalar.
Bırkısmını kaçırdığımız halde yinede güzeldi.Neyapalım artık takip edip tekrarını izlemek zorunlu oldu.
Biz çocukluğumuzda leğen bord yapar annelerimizden fırça yerdik o dönemde bakır veya aliminyum leğenlerle kayardık fındık ocaklarının arasında kendimize olabildiğince uzun güzergah çizerdik, tabi arada deredeki suyun sıcaklığınıda kontrol ederdik.
Yinede emeği geçenlere teşekkürler.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Muhtarin yapili olsa bile cikilamaz dedigi koye ulastiniz ama biz siz neler yasadiniz goremedik. Koy de olanlardan cok yolda yasananlarla ilgilenen biri oldugum icin biraz uzuldum.

Ne demisler varmak onemli degil, onemli olan yol` da olmak...

Hazir firsat bulmusken de tebrik etmek isterim. Ciddi bir emek, zaman ve mental olarak hazirlik gerektiren bir is bu yapilan. Diger bolumleri de yine ayni heyecanla izleyecegim o da ayri.

Gece konaklama işi ilginç olmuş. Yatak yorgan yokmuydu ?

program kaydını nete koymuyor musunuz ? ilk bölümü boloff un sitesinden izlemiştim ama 2. bölüm daha yok ortalıkta :(

Deep' Alıntı:
Bir dahaki sefere inşallah :smiley: Köyünüz çok güzel tekrar gitmeye değer :smiley:

Evet baharda ve yazında bir başka güzeldir :smiley:

Mutlaka bekleriz...Tabii benimde Rizede olmam lazım

küçük ağa' Alıntı:
Mert bey bu gün yayınlanan bölüm çok kısa idi sanki 15 dakika gibi geldi bana benmi yanılıyorum.saatimi yanlış gördüm.
TRT bir hata yaptı, programı erken başlattı, ben de kaçırdım ilk 15 dakikayı :-\ yoksa yine 30 dakika değişiklik yok.

mrdnmz' Alıntı:
Muhtarin yapili olsa bile cikilamaz dedigi koye ulastiniz ama biz siz neler yasadiniz goremedik. Koy de olanlardan cok yolda yasananlarla ilgilenen biri oldugum icin biraz uzuldum.

Ne demisler varmak onemli degil, onemli olan yol` da olmak...

Hazir firsat bulmusken de tebrik etmek isterim. Ciddi bir emek, zaman ve mental olarak hazirlik gerektiren bir is bu yapilan. Diger bolumleri de yine ayni heyecanla izleyecegim o da ayri.
Aslında son 1 km de aksiyon vardı bayağı, kar kalınlığı yer yer 50-60cm di yolda ama malesef bölüm süresi kısa olduğu için hem offroad hem yol hikayesi hem de lazboard yarım saate sıkışmıyor :-\

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR