TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 02. Bölüm Duyurusu (Rize - Lazboard)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 112
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,103

YOL

SEDAT AÇIL
Yer
İstanbul, Acıbadem
Web
www.sedatacil.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB2FKL
Sevgili dostlar merhaba,

Programın bu hafta yayınlanacak bölümünde Rize'ye bağlı İkizdere'nin Meşeköyü'ndeyiz. Köylülerin yüzyıllar önce ulaşım için geliştirdikleri ve snowboardun ilk örneği sayılan "Lazboard"un günümüzde nasıl bir eğlence aracı olarak ustaca kullanıldığını ve Gezenbilir ekibinin karla kapalı zorlu yolları aşarak köye ulaşma macerasını izleyeceksiniz... Umarım bu bölümü de ilk bölüm gibi beğenerek izlersiniz :smiley: Hepimize şimdiden keyifli seyirler...

YAYIN BİLGİSİ:
"TRT BELGESEL" Kanalı
25 Mart Pazar
Saat: 14:30
Tekrarı: 00:30

(Digiturk kullanıcıları 190. kanalda, DSmart kullanıcıları 106. kanalda bulunan yayını şimdiden kayıt listesine ekleyebilir
wink.gif
)

HTML:
<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/j_eOf909iTg?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Etiketler
Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 2. Bölüm Duyurusu

Hayırlısı bakalım, geçen programdan eksik kalanlar bu programda tamamlanacaktır inşallah...

lazın içat etmediği bişe varmı acaba :smiley:))

Merakla bekliyoruz.

birinci bölümü ilgiyle hem de defalarca seyrettim, devamını merakla bekliyordum, o yüzden bu duyuruya çok sevindim, teşekkürler.

ilk bölümüni beyeniyle izledim emeği gecenlere teşekkür ederrim

Bu siteden (forumdan) kimseyi tanımamama/tanışmamama rağmen sırf arada takıldığım ve beğendiğim bir buluşma noktası olduğu için gururlandım valla.Emeği geçenleri tebrik ediyorum:smiley:

Zor Yollar, İzci ve şimdi Yol Açık serileri dünden bu güne katettiğimiz yoları gösteriyor. Hem ülkemizin engebe, tarih, deniz, kıyı şeridi, florası ve arkeolojik değerlerni tanıyor, hem doğa ile bütünleşiyor hem gençlerimize bağlı iş sahaları, ihraç kalemleri ve hobby alanları açıyoruz. Isoff ve diğer tüm memleketim OffRoad kulüplerini, Gezenbilir ve benzeri tüm etkinlik önderlerini, yayın organlarını bu vesile ile kutluyorum. Hem iş kolu hem dinlence hem heves, tüm bunlar vatanımın ayak basılmamış noktasnın kalmaması açsından fevkalade heyecan verici. Hepinizin ellerine sağlık.

Programınız zaten güzel ama konu Karadeniz olunca eminim bir başka güzel olacaktır.

emeğinize sağlık, ilk bölümünüzü heycanla tekrar tekrar izledim, izlerkende hep insanın aklından ben olsam şöyle geçerdim,böyle yaklaşırdım hatta benim aracım buralarda takılmaz diye düşünüyor ama tabi bu işin espirisi ilk bölümde gördüğümüz çamurlu ve kanallı geçişler gerçekten tecrbe gerektiren yollardı. umarım reytinginiz bol olur ve çok daha büyük ekiplerle offroadlar yapar ve bizlerle paylaşırsınız.

Merhaba , Trt'de yayınlanan Zor Yollar programıyla bir ilginiz var mı acaba , hep merak ediyordum , fırsat bulmuşken sorayım : )

İçinde neler var: Karadeniz, Rize, Lazboard, Gezenbilir, Trt, Titiz cast, YolAçık v.s.....

Mis gibi kokuyor valla... ;D

Güzel oluyor güzel ;D

Programın kısalığı çok konuşulmuştu. Geçen gece Trt Belgesel kanalının yayın akışını inceledim... Bütün belgeseller yarım saat. Anladığım kadarıyla böyle bi standart belirlemişler. Bir çok belgeselini seyretmiştim, hiç biri kısa gelmemişti. 1.bölüm konusunda yazdığım gibi; cast ve konu çok ateşli ve hızlı gittiği için artı biz tadına doyamadığımız için kısa geliyor bize...

Bütün Trt belgeselleri yarım saat. Bilg vereyim dedim dostlar...

Sağlıcakla...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.