TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 01. Bölüm Duyurusu (Belgrad Ormanları)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 222
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,832
Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 1. Bölüm Duyurusu

Değerli Arkadaşlar ve Emeği geçen değerli büyük ekip,
Muhteşem güzel ama bir o derecede kısa program olmuş. Keşke süreyi dahada uzatabilme şansınız/şansımız olsaydı.
O zaman dahada büyük keyif alarak izlerdik.
Bu derecede özveri ile hazırlanmış bir çalışmayı eleştirmek doğru olur mu bilemiyorum ama söylemeden de geçemeyeceğim bir kaç husus var.
Tüm emeği geçenlerin affına sığınarak aşağıda yazdığım bir kaç noktaya önümüzdeki çekimlerde dikkat edilmesini rica edeceğim.

Forumun bir çok bölümünde vinçleme teknikleri ve çalışmaları anlatılırken, vinçleme esnasında ana halatın etrafında kimsenin olmaması, kesinlikle ana halatın üzerine kopmaya karşı ağırlık konulması, hiç elimizde uygun alet edevat yok ise montumuzu bırakmamız yönünde bir çok uyarı ve eğitim mesajı/notu var. Dün belgeseli izlerkende bir gözle bu noktalara dikkat etmeye çalıştım. Ama yanılmıyorsam bu önemli teknik emniyet konuları yapımda atlanmış gibi geldi bana.Bu programın, sadece bir belgesel değil, aynı zamanda eğitici ve öğretici bir yapım olacağına inancımdan dolayı bu konuya dikkat çekmek istedim.

Sevgi ve sagılarımla,

Burak Dirican

Etiketler

Cuma günü e-mail'i aldıktan sonra hemen cep telefonumun yapılacaklar bölümünde alarmı kurmuştum. Pazar günü gezenbilir.com'u benden çok duyan ve dinleyen ancak takip şansı olmayan arkadaşları ekran başına bağladım. Sizlerden ve proğramdan bahsettim ve proğramıda izleyince çok büyük keyif aldık. Off road nedir bilmeyenlar bile bu proğramdan sonra merak dolu sorular sormaya başladılar.

Proğram çok güzeldi. Saatin uzun olmasını bende çok istiyorum. Ayrıca sabah veya akşam saatlerine alınırsa kanımca daha güzel olur, artık havalar güzelleşiyor ve pazar günü herkez dışarı çıkmak isteyecek, proğramı kaçırdığına üzülecek.

Uzun zamandır yayınlanan bu tip proğramları daha ilk bölümde geride bırakmaya başladınız.

Emeği geçen herkeze bize bu güzeliği yaşattığı ve devamını getirecekleri için sonsuz teşekkürler.

Ellerinize sağlık. Gezenbilir'e de bu yakışırdı.

cok güzel bi programdı gercektende müthiş zevk aldım izlerken ayrıca TOYOTA ları izlemekte tarif edilemez
güzellikteydi 8) :D

Emeği geçen herkesin ellerine sağlık..

Yönetmene nacizane bir tavsiyem olacak ; Araç içi görüntü de alsın..Böylece seyircilerin o anı , o heyecanı yaşamasını sağlar..

Cenk

başarılarınızın devamını dilerim,
güzel bir çalışma,
iyiki internet var yoksa pazarları dışarıda olduğumdan ve dönüşte yorgunluktan erken yattığımdan ötürü programı seyredemezdim :smiley:

emeği geçen herkese çok teşekkürler kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun çok güzeldi ama kısa birde araçlar hakkında açıklayıcı bilgiler kaç yükseltme lastik vs gibi teknik bilgilerde aralara serpilse dahada güzel olur bence ama güzeldi

emeği gecen herkese tesekkür ederiz.
yayın saatini ile ilgili bir degisiklik yapılabilirse cok iyi olur.bir pazarımız var ve o saattede muhtemelen dogadayız yada işimiz olmakta aksam saatleri yada hafta ici bir gun secilirse daha cok kisinin katılımcı olması ve izlemesi saglanır kanaatindeyim
basarılarınızın devamı dilerim.
saygılarımla.

çok süper bir programdı.gündüz kaçırdım gece izledim.ve başlamasıyla bitmesi bir oldu.doyamadım.umarım bundan sonraki bölümler ya pazar sabahı erken saatlere 8 ile 10 arası.yada aksam 8 ile 10 arası olur.yada hafta içinde bir gün gece 10 da olsa ii olur.izci gibi çarşambaları mesela...
(içerikte:araç yapım aşamaları konu alınabilir.her bölümde aracın bir aşaması kayd edilir.ve süper olur.)program esnasında da araçlarla ilgili bilgi ve kullanılan malzemeler söylenebilir.
arkadaşlarımızın ellerine ve yüreklerine sağlık.

çok teşşekür ediyorum.

tv de izlediğim en güzel ofroad programıydı.inşlh devamı gelir.

saygılarımla.çalışmalarınızın devamını uzun uzun dilerim...

elbistan dan zeynel yeşilbaş.

soluksuz izledim, emeği geçenlere teşekkürler...

Daha şimdiden gelecek bölümleri heyecanla beklemeye başladım,

Her şeyi ile güzeldi..

Eleştiri olarak degilde ; sanki başlangıçlarda ve ara geçişlerde ufak da olsa anlatım olsa daha iyi olurdu.. :smiley:

Merhaba
Akşam işim dolayısıyla ancak saat 00,30 da tekrarını seyrettiğim o müthiş güzel program için siz çok değerli arkadaşlarımızı tebrik ediyorum inanın o saatte kendimden geçtim müthiş bir serüven olmuş canı gönülden kutluyorum hepinizi.Yolunuz Açık Olsun.
Sağlıkla Kalın...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR