TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 01. Bölüm Duyurusu (Belgrad Ormanları)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 222
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,838

Etiketler
Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 1. Bölüm Duyurusu

gustogokhan' Alıntı:
ben kaçırdım :( artık gece 00:30 'da tekrarını izliyeceğim ...

Güzel programdı, zevkle seyrettim. Ancak dağda bayırda olmak varken her pazar o saatlerde evde oturmak biraz mümkün olmayacaktı. Bu yüzden gece 00:30 da yayınlanacağını öğrenmem iyi yoldu. Tekrar tebrikler

elimde çay, yüzümde tebessüm ile seyrettim. en çok sevindiğim ise arabamı çamur içinde görüp napıyorsunuz diye soranlara işte seyredin napıyoruz dedim. şimdiden sağ koltuk için üç arkadaş aradı. emeği geçen herkese teşekkürler. yüzlerce özel televizyon kanalı bu konuda uyurken yine ne varsa TRT de var.

Keyifle izledim hazırlayanların emegi gecen herkezi tebrik ediyorum emeginize saglık orman içinde yaşananların kısa ve özet anlatımıydı hoş olmuş

tebrık ederım...harıka bır program olmus ::smiley: .emegı gecen herkesın ellerıne saglık ;) ;)

Emeklerinize saglık...D-smart'tan izlemek isteyenler için kanal 106'da.

programı kaçırdım ama gece izleyeceğim.arkadaşlar güzel olduğunu sölemiş eminim öledir çünkü yapılan emek var.arkadaşımız sadece ofroad değil tüm doğa sporları yayınlanacak programda demiş,bence bunu yapmayın sadece ofroad programı olsun.araçlarımızın yapım aşamalarını konu alan bölümlerde yayınlansın.her hafta sabırsızlıkla bekleyerek ve izleyeceğimiz bir programımız olsun.saygılarımla ii çalışmalar.çalışmalarınızın devamını ve başarılarını dilerim...

Televizyonda OffRoad konulu bir program eksiliği vardı, biraz olsun kapatmış. Program çok güzel olmuş ancak çok kısa geldi bana. Daha uzun programlarda bekliyoruz... Emeği geçenlere teşekkürler....

Çok güzeldi diyebilirim ,programı izliyecem diye biryere gidemedim ,saati biraz kötü oldu ,birde süresi çok kısa tadı damakta kalıyor ,araçların motor sesleri müzik ile kapatılmamış sesler duyuluyor bu çok iyi tüm emeği geçenlere teşekkür ederim...

Bu gün saat 14'30 da seyrettim güzeldi zaman kısa yarım saat biraz daha uzatılabilir ancak petrol şirketleri,motor yağı satanlar,lastikçiler,off road'a uygun araç satanların arada reklam istemesine bağlı olarak bunun gerçekleşmesi uygun olabilir diye düşünüyorum,yine de ellerine sağlık zor yollarla kıyaslarsak bu daha güzel geldi bana,selamlar

Su anda Kuzey Iraktayim ve burda hafta sonu Cuma gunu dolayisiyla burda bugun mesai gunu oldugu icin programi izleyemedim ve simdi sabirsizlikla tekrarini bekliyorum :smiley:

gerçekten harika bi proğram olmuş.
kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun.
proğram yüzünden bu saatte ayaktayım. :eek:
devamını bekliyoruz.....başarılar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR