TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 01. Bölüm Duyurusu (Belgrad Ormanları)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 222
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,837
Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 1. Bölüm Duyurusu

Ben de yapimcimiz Genco'ya, kameramanimiz Hakan'a, yardimci kameraman Yaser'e, montaj ve kurguda Bahattin'e cok tesekkur ederim. Macahel bolumlerinde anladik ki bu ekip te bizim gibi normal degil, bir kac tahta eksik :smiley: akli basinda bir ekiple cok zordu o çığ hattina girmemiz :smiley:)
Lazboard çekmeye giderken karayollari ekiplerinden once koy yolunu actik, hic basilmamis karda muhtesem offroad goruntuleri izleyeceksiniz. Zaten yol acik olsa gitmezdik farkimiz bu olsa gerek ;)

Etiketler

Pazar günü zevkle izledim. İlk bölümdeki aksiyon gelecek bölümlerin daha bi heyecanlı geçeceğinin müjdecisi gibiydi. Yaşanan tehlikelerde de kayıpların olmaması sevindirici.

Emeği geçen tüm arkadaşların eline, aklına, ekipmalarına ve katılımcıların araçlarına sağlık.

Sonunda program yayına girdi, youtube'dan seyredebildim harika olmuş :smiley: Ekibinizi tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.

Bu arada karlar eridiğinde tekrar Trabzona bekliyoruz :smiley:

Arkadaşlar bu akşam 20:30 da TRT Belgesel kanalında varmış bilginize.

Izledigim en guzel belgesel programiydi. Umarim kisa surede bitecek bir yapim olmaz. Uzun sure devamini ve yeni gezileri izleyebiliriz...

tyido' Alıntı:
Izledigim en guzel belgesel programiydi. Umarim kisa surede bitecek bir yapim olmaz. Uzun sure devamini ve yeni gezileri izleyebiliriz...
arada verilecek reklama bağlı olabilir.genelde öyle oluyor

Kesinlikle haklisiniz. Genelde vurdulu kirdili yapimlar reklam aliyor ama bu sefer tam tersi olur umarim. Ayrica programi izlerken suna dikkat ettim. Ingilizce dil secenegi de sunmuslar, ulkemizde yasayan yabancilari ve diger ulkelerden izleyenleri dusunmeleri gercekten cok hosuma gitti.

Müthiş olmuş, çok keyifle izledim. GÖKOFF ( Gökovaoffroad) ekibi olarak, yayın ekibini Muğla yöresine geldiğiniz zaman misafir etmek isteriz. Çok da memnun oluruz.

harika bir programdı.emeğinize sağlık.yolunuz hep açık olsun ;D

Sizleri tebrik ediyorum ve canı gönülden ben de kutluyorum...
Çok zevkli bir çalışma olmuş. Harikasınız.

çok güzel olmuş kurgu amerikan offroadlarından sonra gerçek görüntüler keyif verici...toyotarı izlemek güzel...

Maşallah, maşallah harika .

Bu Pazar yeni bölümü yayınlanacak değil mi?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri