TRT FM Radyo Kanalında GEZENBİLİR'i Anlatacağız (26 Haziran 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,246
Ynt: TRT FM Radyo Kanalında GEZENBİLİR'i Anlatacağız (26 Haziran 2011)

Volkancım merhaba, çok mutlu olurum bağlanmana, sevgiler :smiley:

Volk' Alıntı:
Zerrin abla merhaba
ben de yayına bağlanıp size destek olmayı.nasıl üye olduğumu .gezenbilirde nasıl güzel 2yıl geçirdiğimi anlatacağım.selamlar :D

Etiketler

izmir de 94.7 :DDd trt fm o yayın saatıne uzatacaklar ben buna emınım:DDD kolay degıl benım butun turkıyedeki aılem hakkında bılgi almak :d GEZENBİLİR coookkk buyuk bı aıle:DD

Kulagımız o saatte radyoda olacak Zerrin hanım.

Hepinize çok teşekkürler ediyorum, sadece dinlemekle kalmayın lütfen telefon ilede bağlanın, hepbirlikte olalım programda :smiley:

Niyazi Bey teşekkürler ediyorum, gönüller hep bir ve beraber :smiley:

sisdagili61' Alıntı:
Çanakkale GEZENBİLİR AİLESİ olarak (henüz biraraya gelememiş olsak bile) kalbimiz ve gönlümüz sizinle,
Kalın sağlıcakla.

Yaşar çok sevinirim, görüşmek dileğiyle..

yasarergun' Alıntı:
hatay trt fm frekansı 91.2

yayında telefonlar kilitlenmezse ve ulaşabilirsem arayacağım

peki canlı yayına bağlanma olanağımız varmı.

eğer var ise sormamızı istedıgınız bır soru varmı veya bır konu varmı

Selim canlı yayına bağlanabileceksiniz yada mail atabileceksiniz ancak mail adresini yayın başladığında vereceklerini söylediler, telefon numarasını yazmıştım ilk mesajda, başınızdan geçen illginç kendi anılarınızdan birini anlatırsanız güzel olacaktır..

Zerrin, tebrik ediyorum , eh bizim aile de cok buyuk, anlatacagin bir suru sey olacaktir basarilar diliyorum , radyo basinda olacagiz.. full destekle..

Ufuk, çok teşekkür ediyorum, desteklerinizi yanımda hissetmek bana güç veriyor, telefonlarınızıda bekliyorum..

26 Haziran pazar gecesi saat 24.00 de TRT FM radyoda "Geceden Sabaha" adlı programa değerli sunucu Acar Acartürk'ün konukları olarak ben, Murat, Dursun ve Olcay konuk olduk, 2 saat süren programda konu sadece GEZENBİLİR'di :smiley:

Radyoları başında bizi dinleyen tüm Gezenbilir Ailesine yürekten teşekkürler ediyoruz.İyi ki varsınız, festivalimizde birlikte olmak dileğiyle hepinize sevgiler.

Zerrin Yiğiter

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri