Trenle Türkiye Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan monerap26 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,026

monerap26

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar,

tcdd'nin bir aylık tren kartı bana cazip geldi. birkaç sorum var eğer trenle dolaşan kardeşlerimiz varsa burada.

mesela yataklı vagon kartı aldım. o gün bir şehirde indim dolaştım akşam vakti diğer şehre gidecek trene bineceğim. yatak kontenjanı sorun çıkaracak mı? yani ben tura çıkmadan mı yoksa o gün şehre varınca mı konuşayım yer ayırttırayım onu anlamadım

tren turları ile başka öneri ve düşünceleriniz varsa onları da okumak isterim.

Etiketler
Ynt: Trenle Türkiye Turu

Tren Kart kullanmadım ama çeşitli forumlarda bu kart ile ilgili duyduğum en büyük sıkıntı; bir yolculuk bitmeden, diğeri için rezervasyon yapamıyor olmanız. Bir de Yataklı Tren Karttan bahsetmişsin. Bütün trenlerde yataklı vagon bulunmaz. Hatta yataklı vagonlu tren sayısı sınırlıdır. Rotana ve kullanacağın trenlere göre, yataklı tren kart gereksiz bir masraf dahi olabilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR