Trekking ve Fotoğrafçılık: İkisi Birarada Olur mu?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kararangeyik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 44
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,585
Ynt: Trekking ve Fotoğrafçılık: İkisi Birarada Olur mu?

Gezenbilir büyük bir aile ve bu aileden kopmak imkansız.
Çünkü çok renkli çok eğlenceli ve çok sağlam bir aile.Konu ne olursa olsun birbirini aydınlatacak insanların barındığı bir yurt burası.
Her aile de karşıt görüşlerin bulunması kuvvetle muhtemel ancak bunu kimse kimseyi kırmadan kabul etmeli.
Sonuçta burası kıranbilir değil gezenbilir ;)

Etiketler

Bilmukabile.

Mesajında düzenleme yaptığım için darılmazsın umarım.

Sorun değil dedim ya biz birbirine yardımcı olan bir aileyiz;)
Bir harf için birbirimizi kıracaksak bir konu için gözlerimizi oymamız gerekirdi:smiley:

Oyulan siteler var sen merak etme ;D

Konu başlığını açan arkadaş buraya geldiğinde şokkkkk geçirecek , ben ne diyorum bunlar ne diyor.
Konuyu dağıtanların Ele başı moderatör hem. :smiley:

o platformlarda da bulundum.
nasıl kaçacağımı bilemedim insanlar bilgi paylaşımı yerine sanal bağırışmalar içerisinde geçiriyordu zamanlarını.
nefret bir durum.
neyseki kalitenin diğer adı gezenbilir var artık hayatımda.

Benim fikrim :

her ikisi de zevk için yapıldığından, neden olmasın...

Konu ilginç noktalara doğru kaymış gitmiş. Peşini bırakmak en iyisi. Ya da yeni tartışma konuları bulup eskisini unutalım: Yürürken sakız çiğnenir mi? Yürürken sigara içlir mi? Yürürken yemek yenir mi? Yürürken kahve içilir mi? Yürürken müzik dinlenir, şarkı söylenir mi? Yürürken bunların hepsi bir arada yapılır mı? Bunu yapan var mı?

Yürürken sigara içilir. Nefesi açar. :smiley:
Hele soğuk havalarda donmuş akciğer bronşlarının ısınmasına vesile olur.
;D

Ahmet'im sen de haklısın, Murat da haklı... İki kişi aynı anda nasıl haklı olabilir dersen, yanlış kişiyle tartıştığın için derim :smiley: Fotoğraf çekmek için doğaya çıkılacaksa yürüyüş için doğaya çıkanlarla birlikte hareket edilemeyeceğinden, ne fotoğrafçı yürüyüşçülerin temposunu bozmalı ne de yürüyüşçüler fotoğrafçının dikkatini dağıtmalı... Burada haklısın. Ancak Murat da haklı çünkü ÖzMurat'ımın öyle bir temposu var ki, arkadakilerin kendisine yetişebilmesi için ya büyük zigzaglar çizerek yürüyor yada bahsettiği gibi dere tepe koşturup fotoğraf çekiyor. Herşeye rağmen, gezinin sonlarına doğru yine grubun en başında oluyor ;)

Trekking ve Fotoğrafçılık: İkisi Birarada Olur mu? Evet olur hem de çok güzel olur. Yıllardır ben bunu yapmaktayım. Bazen fotoğraf çekmek için gezi yapıyorum bazen de gezdiğim için fotoğraf çekiyorum. Kalabalığa gerek yok, çoğu zaman bir iki ya da enfazla üç kişi en iyisidir. . Ekipteki kişilerle sorun çıkıyorsa ya ekiple yola çıkmayacaksınız ya da ekip sizi umursamayacak.

Tamam ekip sizi umursamasın.?
Dağdan şehre yaya dönün. :smiley:
;D

Tartışmayı açan kişi olarak, hafta sonunda Trabzon'da yaşanan facianın ardından yürürken fotoğraf çekmeyi artık şiddetle tavsiye etmek durumundayım. Zira çığ faciasında hayatta kalan arkadaşlardan bir tanesi, fotoğraf çekmek için geride kalmış ve bu sayede hayatta kalmış. Yaptığımız tartışmalardan geriye kalan sonuç şu oldu: Yürürken fotoğraf çekmek hayat kurtarır!

kararangeyik' Alıntı:
Tartışmayı açan kişi olarak, hafta sonunda Trabzon'da yaşanan facianın ardından yürürken fotoğraf çekmeyi artık şiddetle tavsiye etmek durumundayım. Zira çığ faciasında hayatta kalan arkadaşlardan bir tanesi, fotoğraf çekmek için geride kalmış ve bu sayede hayatta kalmış. Yaptığımız tartışmalardan geriye kalan sonuç şu oldu: Yürürken fotoğraf çekmek hayat kurtarır!
BU tesadüfe inanmak mı? Ya onlar ileride olup çığ arkadakinin üzerine düşseydi???? Ben gezerim, fotoğrafda çekerim, keyfim gelir fotoğrafı unutur dağları aşar yürürüm, canım ister buz gibi sulara dalarım. Ama ölüm beni ne zaman bulur bilinmez.... Gez geze bildiğin kadar, ister karele, ister kareleme..Kısaca Gezeni kimsede bilmesede Gezenbilir :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri