Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 486
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 220,081

Hangi sıklıkla Doğa da olabiliyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    450

Etiketler
Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

İstanbul'dan selamlar.
Bende doğa ile içli dışlı olmayı sevenlerdenim kamp ve doğa gezileri alanıyla ilgileniyorum daha çok. Şimdilik dağcılık tecrübem olmadı ama ilerleyen zamanlarda dağcılığı da tecrübe etmek istiyorum. Henüz etkin olarak aranıza yeni katıldım fakat bende yıllardır GEZENBİLİR'in gizli takipçilerinden biriyim. Saygılar, sevgiler.

oma' Alıntı:
trekking severlerr!!!!!

istanbul'da iseniz bu carsamba toplantımıza bekliyoruz.
yürüyüşü seven adam nasıl geocaching'i sevmesin değil mi? :smiley:))

Geocaching nedir bilmeyen duymayanlar Kadıkoy Balon Cafe'de saat 19.00-22.00 saatleri arasındaki ücretsiz tanıtım toplantımıza gelebilir... ;)

hoşunuza gideceğine EMINIM
https://www.facebook.com/events/641794242525475/

gorusmek uzere ;)

Yarın Balon'da görüşmek üzere o hâlde.:smiley:

12 - 02 - 2014 (carsamba yani bugun)

aksam saat 19.00 ile 22.00 arasında
Kadıkoy balon Cafe'de olacagız...

Geocaching, oryantiring gibi konularda muhabbet etmek isteyen Geocaching Turkiye Grubu neler yapıyor ogrenmek isteyen herkesi etkinliğimize bekliyoruz.. ;)

https://www.facebook.com/events/641794242525475/?ref_newsfeed_story_type=regular

Adım Harun SAĞLAM,
Bandırma'lıyım. Kendi çapımızda bir arkadaş grubumuz var ve fırsat buldukça küçük doğa yürüyüşleri yapıyoruz. Bunun yanında her sene bizim için büyük denilebilecek 1 haftalık yürüyüşlerimiz oluyor.

Bunların bir kısmına http://geziveanlati.blogspot.com.tr/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Blog sayfasında uzun uzadıya anlattığım Kaz dağları ve Uludağ-Oylat rotaları gibi bizi 5-6 gün yürütecek yeni rotalar aramaktayız...

Cigdem hanim merhaba ilginiz icin cok tesekkurler ben yeni gordum mesajinizi o yuzden daha once donus yapamadim. Ve evet msj sinirindan dolayi ozel mesj atamiyorum ama egitimler konusunda tecruberinizi ogrenmeyi cok isterim tesekkurler

Merhaba arkadaşlar. Alper Sertkaya. Kocaeli Gebze'de öğretmenlik yapıyorum ve Darıca'da oturuyorum. Kampçılık, trekking daha doğrusu doğa sporlarının birçoğu ilgimi çekiyor. Sitenin uzun zamandır üyesi ve takipçisiyim.

Hepinize sevgiler, selamlar...

selam gezenbilir ailesi.Ahmet Deniz Kapcı.Aslen Konya'lıyım,Bilecik'te öğretmenlik yapıyorum.Ne kadar doğadan uzak kalsam da bir şeyler yapma gayretindeyim.Umarım gezenbilir ailesi ile eyleme geçebilirim:smiley:

Foruma yeni kaydolan arkadaşlar,

Aramıza hoşgeldiniz. Takvimi ve Etkinlikler bölümünü takip ederek gelecek faaliyetler hakkında bilgi alabilir ve katılabilirsiniz.

Selamlar,
Efe

selamlar ben denizliden said 21 yaşındayım ve öğrenciyim trekking i çok seviyorum ve her fırsatta yapmak istiyorum ama denizlide bu hobiyi yapan kimseye ulaşamadım bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim

said aydın' Alıntı:
selamlar ben denizliden said 21 yaşındayım ve öğrenciyim trekking i çok seviyorum ve her fırsatta yapmak istiyorum ama denizlide bu hobiyi yapan kimseye ulaşamadım bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim

Zirve dağcılık denizli şubesi,,,DENDAK (Denizli dağcılık kulubü ) İnternette Denizli dağcılık kulupleri diyerek araştır,,Eğe bölgesi dağcılık üzerine en bol kulube sahip bölgemizdir.

facebook üzerinde de araştırma yapmanızı tavsiye ederim. 4D dağcılık olması gerekiyor bildiğim ve takip ettiğim kadarı ile.

Ismim Doga.Istanbulda yasiyorum ve ayni zamanda burada universite ogrencisiyim.Trekking , camping asil ilgi alanlarim.Likya yolu gibi ufak bir deneyimim oldu sirada karia ,st paul gibi memleketimizin guzide yollari var .Onlari yapmaya calisirken hem yoldas bulma hemde bilgi paylasma acisindan burada bulunmaktayim.

merhabalar. hasan ünal ben. bankacıyım. yürümeyi yaşam tarzı haline getirmeye çalışıyorum. ankara'dan doğa yürüyüşü ve kamp aktivitelerine gönüllü olurum.

Merhabalar
Bu sene ki tatilimde yurt dışı olarak planlıyorum. Sizce nerelere gitmeliyim ve aslında bakındığım bir kaç site var bunlar arasında bir kaç yer seçtim. Paylaştığım linkte ki yerlerden sizce trekking yapabileceğim nereler olabilir? Başka önerebileceğiniz var mı?
http://blogcaddesi.com/herkesin-hayali-tatili-yurt-disi/
Gezenbilir ailesi sizleri seviyorum :smiley:

Merhabalar bende siteye bugün itibariyle üye olmuş bulunmaktayım.Ekonomistim,bir kamu kurumunda memur olarak çalışmaktayım ve aynı zamanda elektrogitar çalıyorum...Boş zamanlarımı daha önce tecrübe etmediğim yeni deneyimlerle geçirmeye gayret ediyorum. :smiley: Yeni aktiviteler denemeyi seviyorum.Şuanlık haftasonları programımın boş olması nedeniyle günübirlik veya 1 gece kalışlı her türlü aktiviteye katılabilirm..Saygılar..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.