Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 486
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 219,506

Hangi sıklıkla Doğa da olabiliyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    450
Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Hoşgeldiniz Cihan bey.

Forumda soracağınız soruların yanıtlarını bulmakta zorluk çekmezsiniz.
Soru sormadan önce forum da ilgili konuları okumalı ve aratma ile sonuçlara ulaşmalısınız.

Etiketler

merhaba gezenbilir ailesi
ben koray ankarada yaşıyorum. ankarada yapılacak etkinliklere katılmak isterim. haberdar ederseniz sevinirim.
mutluluklar diliyorum

Herkese merhaba ben Sinan Gözcü. Üniversite okuyorum. İstanbulda ikamet ediyorum. Doğa yürüyüşü ve doğayla ilgili olan her şeye oldukça ilgiliyim. Yakın yerlerde yapılacak etkinliklere arkadaşlarımla katılmayı çok isterim. Off-road olmasada bir araca sahibim :smiley: .

Merhaba ben Mehmet
Gaziantep'te yaşıyorum.. Arkadaşlarla yılda 1-2 sefer trekking olarak Köklüce Kanyonuna gidiyoruz. Havalar ısınınca tekrardan Gaziantep-Araban ilçesinde bulunan Köklüce'ye yeniden gideceğiz. Sanırsam yakında sular altında kalacak,baraj yapılacak haberi vardı.Son durum nedir bilmiyorum. Gaziantepden trekking katılmak isteyenlerle haberleşelim..

merhaba, İstanbul'da ikamet ediyorum. Gezi, seyahat ve macera aşığı biriyim.Yeni yerler görmek,yeni insanlar, kültürler tanımaktan büyük zevk duyuyorum.Umarım birlikte sık sık organizasyonlar yapabiliriz.

Merhaba.. Ben Zeliha
Ankara'da ikamet ediyorum. Üniversite öğrencisiyim. Bisiklet, Trekking, İzcilik&Kampçılık ve Dağcılık gibi sporlara çok ilgi duyuyorum. Bisiklet ve izcilik konusunda aktifim ama trekking ve dağcılığa yeni başlayacağım o yüzden sık sık yardımlarınıza tecrübelerinize ihtiyaç duyabilirim. Forumu tesadüfen keşfettim ve iyiki keşfetmişim diyorum kendim gibi doğa severlerle birlikte olmak çok güzel.. Aranızda olduğum için çok mutluyum:smiley:

Hoşgeldin Zeliha.

Ankara'da aktif olan arkadaşlarımız ile temas kurmanızı sağlamaya çalışayım.

Şimdiden iyi etkinlikler diliyorum.

zbetulll' Alıntı:
Merhaba.. Ben Zeliha
Ankara'da ikamet ediyorum. Üniversite öğrencisiyim. Bisiklet, Trekking, İzcilik&Kampçılık ve Dağcılık gibi sporlara çok ilgi duyuyorum. Bisiklet ve izcilik konusunda aktifim ama trekking ve dağcılığa yeni başlayacağım o yüzden sık sık yardımlarınıza tecrübelerinize ihtiyaç duyabilirim. Forumu tesadüfen keşfettim ve iyiki keşfetmişim diyorum kendim gibi doğa severlerle birlikte olmak çok güzel.. Aranızda olduğum için çok mutluyum:smiley:

Zeliha hanım merhaba ben ankarada ikamet ediyorum. ve hiking trekking dağcılık kaya sporu ile uğraşıyorum. Tdf nin eğitimine katıldım zamanım oldukçada aktılacağım. iletişime geçmek istersen telefonum mevcut özelden mesaj atabilirim.

trekking severlerr!!!!!

istanbul'da iseniz bu carsamba toplantımıza bekliyoruz.
yürüyüşü seven adam nasıl geocaching'i sevmesin değil mi? :smiley:))

Geocaching nedir bilmeyen duymayanlar Kadıkoy Balon Cafe'de saat 19.00-22.00 saatleri arasındaki ücretsiz tanıtım toplantımıza gelebilir... ;)

hoşunuza gideceğine EMINIM
https://www.facebook.com/events/641794242525475/

gorusmek uzere ;)

cidowsky' Alıntı:
Zeliha hanım merhaba ben ankarada ikamet ediyorum. ve hiking trekking dağcılık kaya sporu ile uğraşıyorum. Tdf nin eğitimine katıldım zamanım oldukçada aktılacağım. iletişime geçmek istersen telefonum mevcut özelden mesaj atabilirim.

Zeliha 20 mesaj sınırına takılacak Çiğdem.
:smiley:

20 mesajı olmayanlar forumda özel mesaj yollayamıyor. Bilgine. Mesajını alır ama sana dönüş yapamaz.
Yoksa yapabilir mi.?
;)

İyi Etkinlikler.

doğru diyorsun murat ama en azından iletişime geçmek isterse burdan bi göz kırpsın bişi yapsın ben anlar özelden yazarım ona :smiley:

Selamlar arkadaşlar ben şafak. İzmir buca kaynaklarda ikamet ediyorum,. Çok önce aldığım üyeliğimi aktif hale getirdim, bolu kampı ilgimi çekmişti fakat iş dolayısıyla ilgilenemiycem, en azından doğa yürüyüşlerine katılmak isterim. Saygılar

Gezenbilir gurubu dostlarına tekrar merhaba.
İstanbul'da ikamet etmekteyim. Muhasebeciyim. Gezmeyi çok severim.
Fırsat ve imkan buldukça, yakın uzak demeden yola çıkarım.
Fobi illeti yüzünden uçağa bin(e)mem.
İstanbul gibi büyük bir köyde yaşamaya çalışıyorum.
Beş senedir gurubu takip etmeme rağmen
ancak bir etkinliğine katılabildim:(
Bu durum tamamen benden kaynaklanıyor.
Bundan sonra daha çok etkinliğe katılmayı ümit ediyorum.
İlk etkinlikte buluşmak umuduyla.
Sevgiyle kalın.

Macit Şekerci

KARATAVUK' Alıntı:
Selamlar arkadaşlar ben şafak. İzmir buca kaynaklarda ikamet ediyorum,. Çok önce aldığım üyeliğimi aktif hale getirdim, bolu kampı ilgimi çekmişti fakat iş dolayısıyla ilgilenemiycem, en azından doğa yürüyüşlerine katılmak isterim. Saygılar

Facebook ta Gezenbilir İzmir Grubunu bulun :smiley:

Burada da duyuru yapıyoruz ama etkinlikler sayfasını ve takvimi takip etmeniz lazım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR