Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 486
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 219,526

Hangi sıklıkla Doğa da olabiliyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    450

Etiketler
Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

İzmir'de yürüyor her hafta hem de bedavaya.

:smiley:

Gezenbilir İzmir - 11 Kasım 2012 - Pazar
Doğa Yürüyüşü - Gökdere Kanyonu
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=92155.0

GEZENBİLİR;
22 KASIM PERŞEMBE YEMEK & SLAYT
25 KASIM PAZAR GEREDE ORMANLARI YÜRÜYÜŞÜ

Tüm dostlarımızı aramızda görmekten onur duyarız..

Gezenbilir Linkimiz
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=92921.0

Facebook Linkimiz
https://www.facebook.com/events/364732116949254/

TezzMertek' Alıntı:
İzmir'de yürüyor her hafta hem de bedavaya.

:smiley:

Gezenbilir İzmir - 11 Kasım 2012 - Pazar
Doğa Yürüyüşü - Gökdere Kanyonu
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=92155.0
Yönümüz Ege'ye döndü, Uludağ etkinliğine katılamadık, bakarsınız bir etkinliğe denk geliriz.

Bekleriz her zaman.

İmza bölümünde etkinliklerimizin adresleri görünmektedir.

herkese Merhabalar;
bende artık bir gezenbilir.com üyesiyim daha bugün üye oldum aslında yaklaşık 2 ay önce siteyi okuldaki bir arkadaşımdan tesadüfen gördüm ve anca bugün üye olabildim..ufaktan bir kendimi tanıtayım Suha ŞENER KOCAELİ ilinde ikamet etmekteyim öğrenciyim önlisans(uçak teknolojisi bölümü) Trekking i severim bayılırım diyemiyorum (hiç yapmadım bu tarz şeyler)onun yerine doğayı yürümeyi gezerken bir şeyler öğrenmeyi ve gezip de öğrenenlerden öğrenmeyi severim ve onları mutlulukla dinlerim.elimden geldiğince ve gücüm yettiğince etkinliklere katılmayı istiyorum yeni yerler görmek yeni arkadaşlıklar kurmak iyi gelecektir eminim bundan dolayı bu büyük ailenin üyesi olmaktan dolayı mutluyum..sevgi ve saygılarımla..

bu arada çok konuştuğumu söylemişmiydim.... :smiley: ::smiley:

Değerli üyeler,

Geç te olsa kendime trekking yapabilecek bir zaman ayırmaya karar verdim..(bir yıl sonra falan..)
İzmir'de yaşıyorum, önemli sayılabilecek bir hobim yok. Ancak doğa yürüyüşlerinden büyük bir keyif
alıyorum. Elimde fazla bir malzeme yok. Sadece Salewa marka bir sırt çantası (eski model country 35 litrelik)
bulunmakta. Bazı kitap ve internette araştırma yaptım, ancak fiyat ve kullanışlılık bakımından
kafam karıştı. Kullanışlı Trekking malzemesi konusunda (kıyafet dahil) deneyimli arkadaşlardan ve
özellikle de bot (kış) öncelikli önerilerini almaktan memnuniyet duyacağım..

Selamlar-saygılar.

Merhabalar dekatlon Gezenbilir ailemize hoşgeldiniz, Ekipman konusunda TEKNİK EKİPMAN adı altında bulunan başlığımızın içinde sorularınızın yanıtlarını bulabileceğiniz bir çok konu bulunmaktadır yada siz bir ekipman konusunda sorunuzu konu olarak sorabilirsiniz..Bot konusunda ki başlığımız sorularınızın yanıtlarını bulmaya yardımcı olacaktır, linkini veriyorum..

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=2147.0

dekatlon' Alıntı:
Değerli üyeler,

Geç te olsa kendime trekking yapabilecek bir zaman ayırmaya karar verdim..(bir yıl sonra falan..)
İzmir'de yaşıyorum, önemli sayılabilecek bir hobim yok. Ancak doğa yürüyüşlerinden büyük bir keyif
alıyorum. Elimde fazla bir malzeme yok. Sadece Salewa marka bir sırt çantası (eski model country 35 litrelik)
bulunmakta. Bazı kitap ve internette araştırma yaptım, ancak fiyat ve kullanışlılık bakımından
kafam karıştı. Kullanışlı Trekking malzemesi konusunda (kıyafet dahil) deneyimli arkadaşlardan ve
özellikle de bot (kış) öncelikli önerilerini almaktan memnuniyet duyacağım..

Selamlar-saygılar.

bende tanıtayım kendimi fırsat bulmuşken ben mesut mete Balıkesir bandırmada çalışıp ikamet ediyorum uzmanlık alanım hava tahmini fırsat buldukça kendımı dogaya atıyorum ilgi alanlarım sadece doğa yürüyüşleri değil yurtdışı ve yurtici gezileride düzenliyorum arkeoloji ve antik kentlere meraklıyım erdek kapıdağ civarındaki herkese kapımız açık. tekrar herkese merhabalar.

merhaba benim adım Cem
Ankara'da yaşıyorum elektronik teknikeriyim
Fırsat buldukça demiyorum fırsatı kendimiz yaratıp 3-5 arkadaş bizde kamp yapmaya başladık her ay bir yerlere gidiyoruz 1 gece kalıp ertesi gün dönüyoruz gezenbiliriri kamp malzemesi araştırırken gördüm güzel bir çatı olmuş burası ayrıca bizim gibi acemiler için güzel bir bilgi kaynağı deneyimlerini paylaşanlara teşşekkür ederim.
burada zaman geçirmek güzel
Doğayı seven ve saygı duyan tüm dostlara Selam Olsun

Hoşgeldiniz Cem Bey.

Paylaşımlarınızın devamını diliyoruz.

İyi Geceler.

Merhabalar Cem bey, Gezenbilir Ailemize hoşgeldiniz, sadece kamplara değil hafta sonu pazar günleri yaptığımız doğa yürüyüşlerimizede bekliyoruz sizi ve ekibinizi..

Selamlar
Ceranus - Zerrin Yiğiter

elakhes' Alıntı:
merhaba benim adım Cem
Ankara'da yaşıyorum elektronik teknikeriyim
Fırsat buldukça demiyorum fırsatı kendimiz yaratıp 3-5 arkadaş bizde kamp yapmaya başladık her ay bir yerlere gidiyoruz 1 gece kalıp ertesi gün dönüyoruz gezenbiliriri kamp malzemesi araştırırken gördüm güzel bir çatı olmuş burası ayrıca bizim gibi acemiler için güzel bir bilgi kaynağı deneyimlerini paylaşanlara teşşekkür ederim.
burada zaman geçirmek güzel
Doğayı seven ve saygı duyan tüm dostlara Selam Olsun

Merhabalar tam emin değilim ama 1 yılı aşkındır gezenbilir üyesiyim bir çok topikten fazlasıyla istifade ettim bilgi manasında
kendimde 2 topik açtım ve değerli üyelerin yardımları hemen yardımıma yetişti, kendimi de resmen tanıtmak istedim tanışma platformunda ki hem hasbıhalimiz artsın hemde yapılabilecek etkinliklerden haberdar olayım.

Kısaca kendimi tanıtayım Kemal Akif Bursalı Galatasaray SK da Basketbol antrenörüyüm doğayı askerden sonra çok sevdim umarım hayatım boyuncada doğa ile içli dışlı olurum.
Küçük bir not Rumeli kavağına yakın oturuyorum buralarda oturan arkadaşlarla orman gezisi yapmak isterim.
Ayrıca bu imkanı tanıyan gezenbilir'e sonsuz teşekkürler.

Herkese merhabalar. Antalya'da yaşıyorum,adım Kartal,üniversite öğrencisiyim,24 yaşındayım.
Bu sabah internette araştırma yaparken tesadüfen denk geldim bu foruma,ilgimi çekti 2-3 saattir konuları okuyorum.
Yapılan etkinlikleri,resimleri,videoları,günlük kayıtlarını,sohbetleri,tanımadığınız kişilerle yola çıkıp arkadaş olarak geri dönmeyi okudum.
Ve son zamanlarda böyle şeyler yapmadığımı fark edip çok şey kaçırdığımı anladım bugün.
Asker çocuğuyum,doğada hayatta kalma ve yakın dövüş sanatları eğitimi almışlığım ve genel ekipmanlara aşinalığım var.
Bu yüzden bu sporu icra ederken doğada bu tecrübem işe yarayacaktır diye düşünüyorum.
Şimdi ikinci üniversiteme hazırlanıyorum,haziran ayında sınavlarım var. Onlar bitsin,temmuz ayından itibaren ciddi bir hazırlığa ve araştırmaya gireceğim.
İlk nereler yürünür,bu sporda tecrübeli yürüyecek kişiler veya grup oluşturacak insanlara nasıl ulaşırım? gibi sorularıma yanıtlar arayıp,temmuz ayı çok sıcak olacağından ağustos veya eylül ayında ilk yürüyüşümü yapmayı düşünüyorum şu an.
Herkese doğayla iç içe sağlıklı bir yaşam dilerim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri