Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 486
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 220,126

Hangi sıklıkla Doğa da olabiliyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    450
Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Yine bol adrenalin içeren harika bir yürüyüşü yapacağız Gürleyik Kanyon & Şelale , Sulu yada susuz hangisini isterseniz onu yürüyeceksiniz, ama doğal havuzlarda yüzmek başka bir güzelliktir :smiley:

http://212.101.124.54/index.php?topic=89261.0

Etiketler

Herkese Merhabalar, Ben İstanbul Bahçelievlerden İsmail, 49 yaşındayım bir kamu kurumunda çalışıyorum, aranıza katılalı bir kaç gün olmasına rağmen tanışmamız rötarlı oldu, iletişim mezunuyum, umarım kısa bir süre sonra etkinliklerde aranızda olurum.
Bu arada İstanbul-Bahçelievler'e yakın profesyonel arkadaşlarla iletişime geçmek istiyorum, zira giyim ve donanım konusunda yardımlarına ihtiyacım olacak, işin başındayım, yardımlarından dolayı herkese şimdiden teşekkür ederim.

Herkese Merhabalar.
Ben Ömer DARENDE, Aslen Malatyaliyim ama Tarsus- Mersinde yasiyorum. Eczaciyim.
Her turlu doga sporuna ilgim vardir ve aktif olarak; trekking, kampçılık, dagcilik , bisiklet, tenis gibi sporlar yapiyorum. Ayrica Lisansli Turkiye Otomobil Sporlari Gozetmeniyim ve fprmula 1, Ralli, otokros ve bir cok off-road yarislarinda gorev aldim. Yaşamın sunduğu güzellikleri, doğayı ve spor yapmayi seviyorum. Grubu inceledim ve cok begendim.

Herkese sevgiler, saygilar ...

Merhabalar ben mehmet 25 yaşındayım boluya yeni taşındım. Trekking e merakım var. Daha önce sivasta ikamet ediyordum. Boluda bana önere bileceğiniz bir kulüp varmı. Hafta sonları fırsat buldukca faaliyetlere katılırım.

Merhabalar,
Bir doğa aşığı olarak hepinize selamlar, saygılar.
Fırsat buldukça gezip resim çekmeyi severim, yakaladığım fırsatların sayısı her ne kadar sayılı da olsa :smiley:

Biraz adrenalin, biraz gezi, bolca dostluklar...

merhaba ben foruma yeni katıldım. Bu hafta sonu sapancaya yürümeyi planlıyorum. Ayakkabı aldım bu gün ama sizce nasıl bir kiyafet giyinmeliyim.

Aramıza yeni katılan arkadaşlar hoş geldiniz

TEŞEKKÜRLER BU FORUMDA UZUN YOL YÜRÜYÜŞÜ YAPAN KİMLER VAR ACABA

Merhabalar, Gezenbilir ailemize hoşgeldiniz..

Yürüyüşlerde ince ama kat kat ve kolay kuruyan giysileri tercih etmelisiniz..vücut ısınız arttıkça üst katmanları çıkararak ve terlediğinizde kolay kuruyan giysileri seçerek rahat edeceksiniz..Pantolon olarak uzun paçalı olmalı ayrıca tozluk kullanmalısınız, sadece çamur değil, toz, toprak, kuru ot vb. herşeyden sizi koruyacaktır..

arayıcı' Alıntı:
merhaba ben foruma yeni katıldım. Bu hafta sonu sapancaya yürümeyi planlıyorum. Ayakkabı aldım bu gün ama sizce nasıl bir kiyafet giyinmeliyim.

Merhaba vedat ben syrıa istanbuldayım yaş 24 benim gibi trekking severlerin facede muhabbet edelim

https://www.facebook.com/vedatdincc

İlhan Abi, çok sevinirdim, sizlerle olmak çok keyifli..Nemrut'ta mısınız ?

aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz..
bu arada gezenbilir ailesi çok geniş bir kitleye hitap ediyor...eğer sitemizi detaylı inceleme vakti yaratırsanız ilgilendiğiniz her doğa aktivitesi konusunda burada uygun başlıklar ve arkadaşlıklar oluştuğunu göreceksiniz.. bende siteye ilk üye olduğumda sitenin ayrıntılarını geç kavramıştım..
gezi planları ayrı,raporlar ayrı,yurt içi gezi notları,yurt dışı gezi notları hep ayrı başlık altındadırlar.. yapılmak istene etkinliklerle ilgili zaten arkadaşlar planlarını buradan paylaşır uygun olanlar ise birlikte etkinlikte buluşurlar....ayrıca gezenbilir etkinlik takvimleri vardır..
örneğin benim gibi dağcılık ve trekking meraklıları için ..
doğa sporları başlığı altında yıllık programlar yapılır..zaten incelediğinizde herşeyi göreceksiniz.
tekrar hepiniz hoşgeldiniz.

Merhaba,

İstanbul'dan Engin. Türkçe öğretmeniyim, bir zamanlar bisikletle dolanırken artık makinesiz gezenlerdenim. :smiley:

Renklerin Senfonisine Mengen'de devam ediyoruz, Şirinyazı Göletine gideceğiz, Yürüyüş yapacağız, Fotoğraf çekeceğiz ve Tenekede Tavuk yapacağız, e hadi sizide bekleriz, linkimize buyrun :smiley:

Gezenbilir Linkimiz
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=92279.0

Facebook Linkimiz
https://www.facebook.com/#!/events/556100017738417/

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR