Trekking Grupları (Marmara)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 110
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 96,965
Ynt: Trekking Grupları (Marmara)

kulüp faaliyeti olarak önerebileceğiniz var mı acaba?veya burda faaliyet gösterenler var mı?hani toplanıp beraber gideceğimiz...yürüyüş yerlerini bilen...

Etiketler

sehzade' Alıntı:
kulüp faaliyeti olarak önerebileceğiniz var mı acaba?veya burda faaliyet gösterenler var mı?hani toplanıp beraber gideceğimiz...yürüyüş yerlerini bilen...

(http://www.gezenbilir.com/index.php?board=60.0) dağcılık kulüplerinin de trekking faaliyetleri var. bunun yanında ticari yaklaşan/yaklaşmayan kulüp-dernek-organizasyonlar çok. reklam olarak algılanmaması için pek isim vermek istemiyorum. seçim tamamen tercihlerinize bağlı. yaşadığınız şehirde-yakın yerlerde-konaklamalı-günübirlik-fotoğraf gezileri vs..
zaten bu forum doğru bir başlangıç. okumaya devam ediniz..:smiley:

yardımınıza ve ilginize çok teşekkür ederim..siz doğa yürüyüşünde bulundunuz mu ?bulunduysanız nerelere gittiniz?paylaşırsanız sevinirim...

sehzade' Alıntı:
yardımınıza ve ilginize çok teşekkür ederim..siz doğa yürüyüşünde bulundunuz mu ?bulunduysanız nerelere gittiniz?paylaşırsanız sevinirim...
çoğunlukla marmara bölgesi. haftasonu ve yakın olması nedeni ile sizin için de uygun olacaktır. izmit, yalova, adapazarı, bursa, bolu ve istanbul. buraları bile yeteri kadar zamanınızı alacaktır. trakya tarafını bilmiyorum malesef. bilen arkadaşlar bilgi verir umarım. yaz yürüyüşleri ile başlamanız, ilk olarak malzeme açısından fazla masraf yapmanızı da engelleyecektir. sonuçta, kış sezonu için olan malzemeler daha fazla (ve bana göre fazla pahalı) olacaktır. ilk önce bir gidip görün, katılın. malzemeleri ihtiyacınıza göre zaten belirleyeceksiniz. hayırlı olsun...

19 mayıs tatilinde orta ölçekli bir sülüklügöl kamplı gezi planımız var isterseniz katılabilirsiniz.Linklerde Sülüklügöl e bakarsanız iyi olur.

freegraf' Alıntı:
19 mayıs tatilinde orta ölçekli bir sülüklügöl kamplı gezi planımız var isterseniz katılabilirsiniz.Linklerde Sülüklügöl e bakarsanız iyi olur.

Mehmed bey merhaba bu etkinliğe kesin bende gelirdim ama bizim derneğin ayaş çanillida turna avı yarışması var mecburen oraya takılacaz sizede rastgele inşallah bir gün tanışırız

Sn.Ömer bey ,gelseydiniz çok iyi olurdu ama siz daha farklı bir etkinlik içindesiniz.turna şu balık oluyor suyun içindeki herhalde ,yoksa yukarıda uçan türkülere yön veren turna değildir.ilk başta aklıma ucan turna geldi.biraz şaşırdım sonra toparlandım.tanışmaya gelince ,dünya küçük derler. ama bazen aynı kışlada 7 sene askerlik yapıp biribirini görmeyenlerde olmuş.Açıkcası gönlüm dostluk ve muhabetten yana,bir gün olur inşaallah diyelim.size şimdiden rastgele.

arkadaşlar ben yeni üye olduğum için kimseye mesaj atamıyorum mesaj atma olanağı olanlar bana mesaj atabilir mi?ayrıca bu bahsettiğiniz yürüyüş ankarada değil mi?katılma ihtimali zoe istanbul lazım....istanbulluları acilen göreve çağırıyorum ve yüürüyüş istiyorum;D

freegraf' Alıntı:
Sn.Ömer bey ,gelseydiniz çok iyi olurdu ama siz daha farklı bir etkinlik içindesiniz.turna şu balık oluyor suyun içindeki herhalde ,yoksa yukarıda uçan türkülere yön veren turna değildir.ilk başta aklıma ucan turna geldi.biraz şaşırdım sonra toparlandım.tanışmaya gelince ,dünya küçük derler. ama bazen aynı kışlada 7 sene askerlik yapıp biribirini görmeyenlerde olmuş.Açıkcası gönlüm dostluk ve muhabetten yana,bir gün olur inşaallah diyelim.size şimdiden rastgele.

Turna,da hangi turna benimki,de işmi yani haklısınız uçan turnalar,la işim olmaz benimki yüzen turnalar sağlıcakla kal

arkadaş ben arkadaşlarımla tek başımıza ilk defa doğa yürüyüşü yapmayı düşünüyoruz...önereceğiniz bir güzergah var mı?basit kolay..istanbula yakın..manzarası güzel:smiley:)))))

şimdiden teşekkürlerrr..

butun arkadaslara ve gruplara slm...

istanbuldayım burdaki arkadaşların org. tarihlerini ve takibini nerden öğrenebilirim teşekkürler

Merhaba gokalp34,

ETKİNLİKLE Bölümümüzde bulunan alt başlıklarımız
DOĞA SPORLARI, OFF-ROAD, FOTOĞRAF VE GEZİ, KÜLTÜR VE SANAT, FESTİVAL VE ŞENLİKLER, NAVİGASYON, TİCARİ TURLAR

içinde tüm etkinliklerin duyuruları yapılmaktadır, oradan izleyebilirsiniz, iyi günler diliyoruz, selamlar..

Zerrin Yiğiter

istanbul parkurunda duyuru alırsam katılmaktan mutluluk duyar ve şimdiden teşekkür ederim iyi günler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR