Trekking Grupları (İç Anadolu)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 45
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 54,687

Etiketler
Ynt: Trekking Grupları (İç Anadolu)

Ana sayfada ETKİNLİKLER Başlığında doğa sporlarına bakabilirsiniz.

MErhaba Ben bu siteye yeni üye oldum
AÇıkçası bu tarz yüryüş tecrübem olmamasına rağmen katılmak istiyorum Eğer Ankaradan hareketli yürüyüş program olduğu zman bilgilendirirseniz çok sevinirim.
İyi akşamlar

mail: digdemtugba@gmail.com

Zerrin Hanım size ulaşabileceğim bir telefon numarası veya e-mail adresi alabilmem mümkün mü...
anilterzioglu@windowslive.com e-mail adresime ulaşabilir misiniz veya sistemden bir mesajla gönderebilir misiniz ...

Merhabalar siteye yeni üye oldum. İsmim Ahmet Selim. Kayseri'de ikamet ediyorum. Doğaya ve doğa sporlarına karşı yoğun ilgim var. Doğa gezileri, kampçılık, balıkçılık gibi şeyler düşünürseniz cumartesi ve pazar günleri müsaitim.

iletişim: fark60@gmail.com (en kısa sürede dönerim). Saygılar, Selamlar.

Merhabbalar, mesajınıza geç döndüğüm için kusura bakmayın, ayrıca mailinizede mesaj atacağım..

Telefonum 05326417532

Selamlar

Zerrin Yiğiter

anilterzioglu' Alıntı:
Zerrin Hanım size ulaşabileceğim bir telefon numarası veya e-mail adresi alabilmem mümkün mü...
anilterzioglu@windowslive.com e-mail adresime ulaşabilir misiniz veya sistemden bir mesajla gönderebilir misiniz ...

Ynt: Trekking Grupları (iç Anadolu)

merhabalar. ankara da yaşıyorum. hiçbir arkadaşım trekking planlarıma uyum gösteremiyor. trekking yapan bir grup arıyorum bana yardımcı olabilirmisiniz??

Her Pazar ORAN'daki orman kapısından girip Eymir'e inip tekrar çıkıyoruz, çıkış çok dik olduğu için adına By-pas yokuşu diyoruz, çıkan yırtıyor, çıkamayan Pazartesi günü en yakın kardiyoloğa gidip kontrolden geçiyor ::smiley:

Yusuf Yalçın' Alıntı:
Her Pazar ORAN'daki orman kapısından girip Eymir'e inip tekrar çıkıyoruz, çıkış çok dik olduğu için adına By-pas yokuşu diyoruz, çıkan yırtıyor, çıkamayan Pazartesi günü en yakın kardiyoloğa gidip kontrolden geçiyor ::smiley:

Ankaradayım ve pekte tecrübeli değilim.. Sizlere katılmak isterim pazarları =) Kaçta nerede buluşuyorsunuz acaba ?

Bende trekkinge katılmak istiyorum fakat heresin gittiği yoldan gitmek sıkıcı olabilir.

gora1452' Alıntı:
konya trekkıng grupları var mı?

gecikmeli katıldığımdan bu siteye mesajları da gecikmeli okudum maalesef. konya da trekking grubu var mı bilmiyorum fakat ben varsa da varım yoksa da yapalım olsun :smiley:

Herkese Merhaba ;
Epeydir forumda yazmamıştım :smiley: Ben samimi 3 arkadaşımla beraber doğa sporları adına amatör olarak (zevk için) Kamp , Trekking vs. yapıyorum. Yeni arkadaşlarla tanışmaktan zevk alırım. Kısaca bahsetmem gerekirse sırf merakımızdan Uluslararası telsiz lisansı , avcılık lisansı , tüfek ruhsatı gibi alakamız olmayan konularda bile lisans aldık. Derseniz ki av yaptın mı ? diye alakam yok :smiley:))) ama herşeye rağmen doğada olmayı çok seviyoruz. Keza iş stresi olsun şehir stresi olsun , bu gibi sebeblerden terapistlerle zaman geçirmektense doğa da zaman geçirmek daha zevkli eğlenceli ve pozitif enerji veren bir aktiviti olacağını düşünüyorum. Amaç doğayla bütünleşmek diye düşünüyom. Yaklaşık 2 yıldır birsürü yere gittik geldik. Forumdaki arkadaşım ofseyyah ile çok gezdik. Herbirinde de tek bişeyi gördük ; "Doğa birbirinden çok farklı renklere ve heyecanlara ev sahipliği yapıyor."
Bizimle aynı kafadan insanlarla tanışmak beraber trekking olsun kampçılık olsun (mesela orman ya da deniz kampları ) yapmayı çok isterim. Sizlerinde katıldığı aktiviteler varsa bana yada arkadaşım OFSEYAH 'a özelden mesaj atabilirsiniz. Zamanlama uygun olduktan sonra 24 saate sığdırılamayacak şey yok. Genelde işlerimiz nedeniyle hafta sonları etkinliklere katılabiliyoruz.
Kim bilir şimdiye kadar ne heyecanlar yaşamış ne tecrübeler edinmişsinizdir... Yeni tecrübeleri beraber kazanmak ,yeni keşiflere beraber imza atmak ve daha önce görülmeyeni görmek dileğiyle.
Herkese iyi eğlenceler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri