Trekking Grupları (İç Anadolu)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 45
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 54,713
Ynt: Trekking Grupları (İç Anadolu)

günaydın hoşgeldiniz cemil bey ben doğadan önce kedinize aşık oldum demeden kendimi alamıcam kedi sizemi ait yoksa ölesine bi fotomu?bende kedi besliyorum ayrıca fotodaki kedinin aynısı bendede vardı ama kaybettim neyse tşk edm

c126' Alıntı:
Merhabalar,

Ben Cemil Ufuk Karalök. 28 yaşındayım. Ankara'da yaşıyorum. Tüm Türkiye'deki yabancı uyruklu diplomat, teknik eleman vs.'ye yönelik Profesyonel Hizmetler ve Çözümler sunan bir şirket sahibiyim. Trekking, basit tırmanışlar, genel olarak doğa'ya çok ilgiliyim. Çok kısa zaman sonra bir LR Defender 110 2.5 benzinli sahibi olmayı bekliyorum. Forumlardaki tüm konuları büyük ilgiyle takip ediyor, okurken çok büyük zevk alıyorum. Sizlerle tanışmak ve aranıza katılmak istiyorum. Aktivitelere çokca katılacağımdan eminim. Bu siteyi hazırlayan ve katılımda bulunan herkese çok teşekkür ederim, düşünülemeyecek kadar faydalı bilgiler ve deneyimler içeren bu site ve sizler çok büyük bir boşluğu dolduruyorsunuz. Bundan böyle sık sık görüşmek dileğiyle.

Cemil Ufuk Karalök

Etiketler

Merhabalar Gülşah Hanım,

Kedi gerçek ve de capcanlıdır. Adı Seyfi ;D çok yaramaz, şımarık ve de canavardır kendisi!!! ne tesadüf, ben de buldum, sizinkisi olmasın sakın?

evet kesin benimkidir ama benimkinin adı pufiydi:D

c126' Alıntı:
Merhabalar Gülşah Hanım,

Kedi gerçek ve de capcanlıdır. Adı Seyfi ;D çok yaramaz, şımarık ve de canavardır kendisi!!! ne tesadüf, ben de buldum, sizinkisi olmasın sakın?

Kayseri'den Ankara'ya gelmiş olabileceğini sanmıyorum ;D gerçi belli olmaz bu yaramazın işi :-\

Aaaaaa, çok yakışlıklıdır benim oğlum : [attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

SPM A0051

SPM A0052

SPM A0053

SPM A0057

SPM A0055

Selam millet,

bu hafta ankara gruplarindan trekking faaliyeti bekliyoruz.. eger program yapilirsa zevkle grubumla katilmayi dusunuyorum.. lutfen bizi bilgilendirin.

ardaasaner@yahoo.com
copperhead.aa@hotmail.com

sevgiler..

Selamlar. Ankarada yaşıyorum ve haftasonu etkinliklerine katılmak istiyorum.

selam siteye yeni üye oldum. gördüğüm kadarıyla doğa meraklısı doğayla iç içe yaşamayı seven çok insan var burada. kendimden bahsedeyim ankarada ikamet ediyorum hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın ortağıyım malum yorucu ve stresli iş hayatından uzaklaşıp stres atmak için dağ bayır demem gezerim lr defenden tam favorim ama şimdilik land cruiser le idare ediyorum. ayda 2 kere kesin bir dağ başında gecelerim bazen grup olarak bazende yanlız gidiyorum yanlız olunca adrenalin tavan yapıyor. ayrıca balık hastasıyım tatlı su balığı sevmem ama tutmasına bayılırım bu akşam yola çıkıyorum gece gerede tarafında bir ormanda olucam. benim tarzımda yaşamayı seven gece gündüz demeden kamp yapabilecek arkadaşlar varsa mutlaka irtibatlaşalım.

Cabd03a6 7321 47d4 b5d0 fd00e957b1f6poster ironman 21

Işık Dağı Kamp Etkinliğimize herkesi bekliyoruz, linkimiz

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=59532.0

Evet, bu hafta sonu Gezenbilir olarak Meşeler Yaylasına gidiyoruz, konusunu hazırlıyorum açacağım..

28 Kasım pazar günü ANKARA - MEŞELER YAYLASI Yürüyüşümüze katılmak isteyenleri linkimize bekleriz

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=65114.0

Bu mesaj bir süre sonra moderatör tarafından kaldırılacaktır..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri